problem z orgazmem u kobiety

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
szachownica
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 maja 2006, 13:56
Skąd: Z Miasta
Płeć:

Postautor: szachownica » 30 maja 2006, 21:27

Jestem z chłopakiem 3 lata ale nie współżyjemy zbyt czesto ze wzgledu na bezpieczenstwo. Ja mam 20lat a on 22. Ale oczywiscie uprawialismy sex i to nie raz....ale za kazdym razem nie dochodzilam do orgazmu dlaczego??? czego to jest wina...nie raz mam ochote na sex ale jak juz to robimy to to saMO W SOBIE JEST PRZYJEMNE ale nigdy nie do konca:(

I nawet ostatnio jak zaspakaja mnie oralnie tez mi cięzko dojsc....
Czy cos jest ze mna nie tak???
Czekam na odpowiedz...!
Pozdrawiam
phateon
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 30 maja 2006, 19:57
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: phateon » 30 maja 2006, 21:42

kknd pisze:Tak penetracja powinna byc ostatnia sfera erogenna

Hmm no tak, to w sumie jasne.

Ale i tak kilka rzeczy mnie zastanawia:

nie lepiej zamiast szorstkim, twardym paluchem, popracować językiem ? :P

A jak już żar jakiś się pojawi to dołożyć penetrację palcem, a na koniec przejść do normalnego stosunku?
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 30 maja 2006, 21:47

phateon pisze:@Kubek:

Możesz mi wyjaśnić, czemu taki duży nacisk kładziesz na to "nie pchanie paluszków do środka"? Zainteresowało mnie to aż na tyle, że musiałem się zarejestrować ;)

Chodzi o stopniowe budowanie napięcia?


Nie o stopniowe budowanie napięcia, tylko o to, że palec jest deczko mniej delikatny niż Twój członek. Po drugie dużo przyjemniejsze jest dla partnerki umiejętne pieszczenie łechtaczki niż pochwy... ot tyle.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 maja 2006, 21:48

szachownica pisze:Tak penetracja powinna byc ostatnia sfera erogenna
Penetraja nie jest zadna sfera a erogenna to juz na pewno. <zalamka>
kknd
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 30 lis 2005, 22:40
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: kknd » 30 maja 2006, 21:59

moon pisze:Penetraja nie jest zadna sfera a erogenna to juz na pewno.


Oj tam czepiasz sie slow ;)
Wiadomo o co chodzi <browar>
phateon
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 30 maja 2006, 19:57
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: phateon » 30 maja 2006, 22:18

Kubek pisze:palec jest deczko mniej delikatny niż Twój członek

Aaa o to chodziło. Dziękuję za zaspokojenie ciekawości ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 maja 2006, 23:19

Kubek pisze:Po drugie dużo przyjemniejsze jest dla partnerki umiejętne pieszczenie łechtaczki niż pochwy... ot tyle.

Oj moglabym sie klocic. Wole 100 razy to drugie :)
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 31 maja 2006, 09:03

Yasmine pisze:Wole 100 razy to drugie

Ja też, szczególnie, że mój facet dobrze wie gdzie jest ten niby superhiper punkt G i paluszkami go łatwo dość "namierzyć"
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 maja 2006, 11:14

broken18 pisze:szczególnie, że mój facet dobrze wie gdzie jest ten niby superhiper punkt G

dokladnie :). Magiczny punkcik, ktory zdziala wiecej niz pieszczoty gdziekolwiek :).
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 31 maja 2006, 19:13

[ Dodano: 2006-05-31, 19:16 ]
broken18 pisze:
Yasmine pisze:Wole 100 razy to drugie

Ja też, szczególnie, że mój facet dobrze wie gdzie jest ten niby superhiper punkt G i paluszkami go łatwo dość "namierzyć"


o prosze prosze;D ja tam najbardziej wole to drugie... ehh... trzeba poszukać G!!!
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 01 cze 2006, 00:04

guerrilla pisze:hmmmm... ja to widze tak dziewczyna nie zna jeszce do końca swoich

zgadzam się z tymi słowami... miałem sytuację że na początku jak się ten teges <aniolek> to moja dziewczyna nie miała orgazmu... po jakimś roku współżycia kochaliśmy się jak zwierzęta <aniolek> <aniolek> dostawała po 6 orgazmów pod rząd.... uuuu a kamasutre mhm sam bym lepszą napisał <aniolek> takie życie, zresztą co wam będę tłumaczył każdy wie jak jest !! SEX jest po prostu ZAJEBISTY !!


...ale prawda jest taka że prawie każda kobieta to robi i to jest normalne


mhm... fajna akcja jak dziewczyna masturbuje się na twojch oczach, kobieta pięknie wtedy wygląda....
( kobiety ehhh z nimi źle, a bez nich jeszcze gorzej...) :* :P ... i z tego co słyszałem większość kobiet to robi.... w końcu popęd sexualny jeden z najsilniejszych instynktów jest nie do zachamowania....
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 01 cze 2006, 09:01

Nie wiem jak mozna dywagowac na temat rowziazany juz na wstepie. Twoja kobieta wyraznie dala Ci do zrozumienia ze jestes za szybki, powiedziala Ci wprost ze podniecaja ja bardziej dlugie namietne pocalunki , niz sama "czysta" forma sexu. Zatem skup sie na tym co mowi i naucz sie sluchac. ONA NIE JEST GOTOWA NA SEX. Idac tropem wg jej wskazowek , znajdziesz recepte na jej rozkosz. Jesli wydaje Ci sie ze kobiete usatysfakcjonujesz stosunkiem to sie myslisz, dla niektorych dziewczat w jej wieku maximum rozkoszy czasem mozna zaznac przez sama rozmowe o seksie. Nie jest gotowa - to sie "TAM" nie pchaj, obserwuj sygnaly . Jesli w dalszym ciagu bedziesz postepowal tak jak do tej pory - to nabawisz sie kompleksow i masy frustracji, a ja skutecznie do siebie zniechecisz. Natomiast jesli chodzi o jej masturbacje to nie wierz w brednie o tym ze tego nie robi, po prostu o tym nie mowi i nie draz tematu , bedzie chciala to sama Ci powie.
amen
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
**LINKA**
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 16 maja 2006, 17:06
Skąd: Słupsk
Płeć:

Postautor: **LINKA** » 07 cze 2006, 21:23

A dzisiaj było miło :D Wręcz powiem bardzo miło :D Ahh... w końcu pierwszy raz od kilku miesięcy było wspaniale <banan> Najśmieszniejsze jest to, że nawet nie wiem dlaczego... ;)
myszka24
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2006, 20:44
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: myszka24 » 24 cze 2006, 20:49

Sluchajcie! Uprawiam sex od okolo 9 lat i przez 8 lat miala jeden orgazm! <mlotek> Ale osttanio odkrylam cudowne urzadzenie do penetracji łechtaczki i nagle "orgazm za orgazmem ze cztery razy pod rzad"! Oczywiscie na poczatku robilam to w samotnosci, ale pozniej spropowalam z partnerem. Polecam wam dziewczyny! Oragzm jest cudowny!
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 cze 2006, 21:03

myszka24 pisze:penetracji łechtaczki

chyba stymulacji ;-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 24 cze 2006, 21:23

A co na to Twój facet? :|
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 24 cze 2006, 22:51

Penetracja łechtaczki? To chyba tylko igłą :D

Dobra, dowcipy na bok- prawda jest taka, że niektóre kobiety wolą zewnętrzną stymulację łechtaczki i tak szybciej osiągają orgazm.

Ale jeszcze nie spotkałem kobiety, która mając zdolność przeżycia orgazmu łechtaczkowego nie byłaby zdolna do przeżycia pochwowego też... tu nie o dojrzałość do seksu chodzi, ale o ogólne warunki stymulacji obydwu organów.
Jeżeli chłop jest do bani, to tylko pomaganie sobie łapką przez kobietę "w trakcie" może jej pomóc... ale nawet ze "sprintera" może mieć ona pożytek niebylejaki... byleby sprinter dupa nie był w łóżku :D

Szkoda, że Andrew ma bana, bo on jużby to ładnie zapewne wytłumaczył <evilbat>
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
ewejla
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2006, 23:49
Skąd: czewa
Płeć:

Postautor: ewejla » 25 cze 2006, 00:02

Witam!
Postanowiłam przyłączyć się do dyskusji na poruszony temat i wymienić się swoimi doświadczeniami. Jestem z chłopakiem od roku i współżyjemy ze sobą od 7 miesięcy. Jest nam cudownie ze sobą,jest jednak małe "ale":(w łóżku mój facet to anioł, robi dla mnie wszystko;) jednak ja nie osiągam orgazmu. Czerpie oczywiście z seksu przyjemność ale nie jest ona równa orgazmowi. Jednak ja się tym nie przejmuję, bo nie jest dla mnie on najważniejszy. Liczy się to że jest nam ze soba dobrze. A jak chce przeżyć małą rozkosz to juz wiem sama jak to zrobić 8)
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 25 cze 2006, 00:09

Kubek pisze:prawda jest taka, że niektóre kobiety wolą zewnętrzną stymulację łechtaczki i tak szybciej osiągają orgazm.
dokladnie..moja dziewczyna jest na to przykladem...jezykiem doprowadze ja duuuzo szybciej niz kajtkiem..
ewejla pisze:A jak chce przeżyć małą rozkosz to juz wiem sama jak to zrobić 8)
tak? a jak?
myszka24 pisze:le osttanio odkrylam cudowne urzadzenie do penetracji łechtaczki
Ketoprom? buehehehe
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
ewejla
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2006, 23:49
Skąd: czewa
Płeć:

Postautor: ewejla » 25 cze 2006, 00:18

saker33
ma się te swoje sprawdzone sposoby :] nie będę ich zdradzać ;PP
Kubek pisze:Ale jeszcze nie spotkałem kobiety, która mając zdolność przeżycia orgazmu łechtaczkowego nie byłaby zdolna do przeżycia pochwowego też...

Zdarzają się i takie kobiety - jestem właśnie żywym przykładem. Jak do tej pory miałam tylko orgazm łechtaczkowy...no ale cóż, lepsze to niż nic <:)>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 25 cze 2006, 03:05

Kubek pisze:Ale jeszcze nie spotkałem kobiety, która mając zdolność przeżycia orgazmu łechtaczkowego nie byłaby zdolna do przeżycia pochwowego też...

ja mam odwrotnie - pochwowy z miejsca ale łechtaczkowy niemal niemożliwy. i nie utrudnia mi to życia ;-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 25 cze 2006, 08:57

lollirot pisze:ja mam odwrotnie - pochwowy z miejsca ale łechtaczkowy niemal niemożliwy. i nie utrudnia mi to życia ;-)

ja mam to samo <browar>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 cze 2006, 13:00

lollirot pisze:ja mam odwrotnie - pochwowy z miejsca ale łechtaczkowy niemal niemożliwy. i nie utrudnia mi to życia ;-)
Ja sie w końcu cieszę obydwoma tak samo :D I wole pochwowy teraz juz.
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 25 cze 2006, 15:58

lollirot pisze:ja mam odwrotnie - pochwowy z miejsca ale łechtaczkowy niemal niemożliwy. i nie utrudnia mi to życia ;-)
i ja też tak mam :)
tzn nie wiem jak nazwać orgazm przy sexie połączonym z pieszczeniem łechtaczki
wg mnie to łechtaczkowy i jest super :D
KASIA
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 09 lis 2004, 16:56
Skąd: Wrocław
Płeć:

czy można sie wstydzić orgazmu?

Postautor: KASIA » 26 cze 2006, 11:11

Jak w temacie... NIe moge dojsc przy chlopaku w żaden sposob, a sama dochodze w 30 sekund... Na prawde nie wiem juz gdzie mam szukac przyczyny... Ani oral ani nic mi nie daje satysfakcji... HELP!
Idzie ulicą jakby tańczyła na baletowym popisie
Uśmiecha się do dziecka w wózku do wróbla który stracił ogon
Te kropki na sukience myśli mają kolor jego oczu
Od rana powtarza najmilsze imię i wychodzi z domu w jednej pończosze
cajmer

Postautor: cajmer » 26 cze 2006, 11:18

To moze pokaż mu ja powinien Cie pieścić zebyś miała orgazm. Pokaż mu paluszkiem jak, gdzie i w jakim tempie : D
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 26 cze 2006, 11:49

dokladnie..to co robisz sobie sama niech on robi tez tobie. :)
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 cze 2006, 12:09

Albo zrób to przy nim sama .Wstyd tu nie ma miec miejsca , On i tak bedzie zadowolony <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 cze 2006, 12:34

wstydzimy sie przede wszystkim braku kontroli i reakcji ktora temu towarzyszy. Czesto jest tak , ze kobieta powstrzymuje sie przed prwdziwym wybuchem emocji i mozna powiedziec ze "dochodzi na pol gwizdka" . KASIA, byc moze przenosisz stresy i problemy do lozka, byc moze Twoj partner nie dba o dobra i komfortowa dla Ciebie atmosfere. POmysl jak jest kiedy robisz to sama, a jak jest kiedy robisz to z nim - porownaj "otoczke" i postaraj sie o podobne warunki, pogadaj tez z nim o tym bo sie na pewno chlopak stresuje i mysli ze jest kompletnie do niczego :*
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
lady.26

Postautor: lady.26 » 27 cze 2006, 18:08

w sumioe z twojego postu trudno wywnioskować w czym twki problem.
Skup się na tym jak on cie pieści, pokaz mu jak ma to robić, ciesz się chwilą z partnerem, skup się na przyjemności i coeż się seksem. Przestań też myśleć o tym jak on cie ocenia, pewnie twój facet jest zachwycony majac nieograniczony dostęp do twojego ciała. i tak jak Wstreciucha napisała, prorozmawiaj z nim.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 287 gości