Problem z penisem - jego wygląd.

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
extendet
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2006, 18:04
Skąd: Polska
Płeć:

Problem z penisem - jego wygląd.

Postautor: extendet » 16 maja 2006, 18:11

Witam serdecznie forumowiczów :)

Chciałbym wpierw przedstawić mój problem, a mianowicie kilka razy w miesiącu na samym początku mojego penisa pojawiają się przebarwienia (małe plamki wielkości 1-2 milimetry) koloru czerwonego. Co to może być? I ewentualnie spytam się czy można sobie z tym jakoś poradzić bez wizyty u jakiegoś lekarza?

PS. Jeżeli kogoś to zainteresuje powiem, że onanizuje sie 1-2 razy w tygodniu (cześciej przy mojej ukochanej) i uprawiam sex bez zabezpieczeń z moją ukochaną.

Proszę o odpowiedź.

PS2. Zaglądałem do FAQ i nie znalazłem tam odp na moje pytanie. Forum także przeszukałem i niestety takiego problemu nie znalazłem.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2006, 18:15 przez extendet, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 maja 2006, 18:13

extendet pisze:zy można sobie z tym jakoś poradzić bez wizyty u ginekologa?
Chyba dermatologa. Ginekolog to lekarz kobiecy.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 16 maja 2006, 18:13

extendet pisze:bez wizyty u ginekologa

chyba urologa ;)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
extendet
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2006, 18:04
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: extendet » 16 maja 2006, 18:14

Nie znam się na tych rodzajach lekarzy więc przepraszam za pomyłkę.
karol

Postautor: karol » 16 maja 2006, 18:32

Nic sie nie martw , a na forum odpowiedz na twój problem juz jest .Tyle ze wyszukiwarka to coś takiego ,co dziala tylko wtewdy jak jej sie podoba.
Skoro uprawiasz sex bez zabezpieczen , to jest to swojego rodzaju uczulenie , które zapewne przechodzi po paru dniach , jest to reakcja na flore bakteryjną Twej Pani .
Awatar użytkownika
extendet
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2006, 18:04
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: extendet » 16 maja 2006, 18:38

karolu tyle, że to się pojawiało nawet kiedyś, kiedy jeszcze w ogóle sex'u nie uprawiałem. Tak mam od około 6 m-c.
karol

Postautor: karol » 16 maja 2006, 18:40

Ale wystepuje po onanizowaniu sie ?
Awatar użytkownika
extendet
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2006, 18:04
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: extendet » 16 maja 2006, 18:41

Po onanizowaniu się rzadko kiedy. Czasami po prostu samo tak z siebie pojawia się.
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 16 maja 2006, 18:43

a moze malucha za mocno sciskasz i ci naczynka pekaja ;) ?
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 16 maja 2006, 18:45

extendet nic sie nie marte tez tak mam i kocham sie w gumkach, nie jestem pewien dlaczego tak jest ale przewaznie po jakims seksualnym maratonie po lodzikach tez sie zdaza . skora na czlonku jest bardzo wrazliwa wiec moze dlatego. przy kasaniu tez bardzo szybko pojawiaja sie zaczerwienienia wiec prawdopodobnie to od tego <browar> a jak nie to najwyzej ci amputuja <evilbat>
"Nie ma spać,
Nie ma oddychać
Żyć nie ma"
Awatar użytkownika
extendet
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2006, 18:04
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: extendet » 16 maja 2006, 18:48

DaKID zastanawiałem się kiedys nad tym, tyle że własnie za mocno nie ściskam go bo zazwyczaj trzymam go tylko 3 palcami. Tak mi jest wygodniej bo praktycznie dłoni nie czuję.

Sepik co do amputacji to nie zabardzo bo mój Qubuś jest bardzo przywiązany do Asi mojej ukochanej :) <browar>
karol

Postautor: karol » 16 maja 2006, 18:50

No to niestety nie mam pomysłu , musi to byc cos innego niż myslałem . <browar>
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 16 maja 2006, 18:55

extendet pisze:DaKID zastanawiałem się kiedys nad tym, tyle że własnie za mocno nie ściskam go bo zazwyczaj trzymam go tylko 3 palcami. Tak mi jest wygodniej bo praktycznie dłoni nie czuję.
no tak ale jak nie jest nawilzony (przy masturbacji) to moga wystepowac zmiany skorne na wskutek przetarc (szybkie ruchy reka i takie tam ;p nie wiem nie znam sie na czlonkach ;p )

extendet pisze:Sepik co do amputacji to nie zabardzo bo mój Qubuś jest bardzo przywiązany do Asi mojej ukochanej :) <browar>
wiem wiem mam tak samo <browar> jako kuracje polecam jakis oklad z mlodej piersi, masazyk ustami itd <aniolek>
"Nie ma spać,

Nie ma oddychać

Żyć nie ma"
Awatar użytkownika
extendet
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2006, 18:04
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: extendet » 16 maja 2006, 19:19

Sepik i to chyba (najprawdopodobniej jest rozwiązanie przedstawionego problemu) :)
<browar> dla Ciebie :)
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 16 maja 2006, 19:52

ja mam podobne "problemy" - czasami - i wlasnie sa to takie podskorne kropeczki - czerwone, sine i potrafia powstac po takim okladzie z mlodej piersi :)
Savalas
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 21 kwie 2006, 16:26
Skąd: D i G
Płeć:

Postautor: Savalas » 16 maja 2006, 20:55

ja nie wiem co to jest ale powiem Ci jedno. zanim Ci to zejdzie będziesz już szczęsliwym tatusiem <hahaha>
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 17 maja 2006, 13:31

mialem podobny problem kiedys ale samo zniklo...teraz mam inny..odkad uzywam gumek pojawily mi sie malutkie biale krostki pod grzybem...co robic? ;|
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 588 gości