Niespodzianka

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

blue2
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2004, 23:31
Płeć:

Niespodzianka

Postautor: blue2 » 11 sty 2004, 23:39

Chcę zrobić partnerowi niespodzianke z okazji imienin. Moze macie cos sparawdzonego? Myślę o jakimś masażu erotycznym czy czymś w tym stylu. :| :549:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 sty 2004, 00:11

Striptiz :D
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 12 sty 2004, 00:49

Fellatio :)
Jarek

Postautor: Jarek » 12 sty 2004, 08:13

te powyższe to były chyba żarty, a tak na poważnie to postaraj się spełnić jego mażenia erotyczne
GOŚĆ

Rozpal go !

Postautor: GOŚĆ » 12 sty 2004, 10:20

Jesli chodzi o mnie to ja bym chciał zeby moja dziewczyna zrobiła tak: Jesli jesteście sami to kup bardzo dużo takich małych swieczek ( w hipermarketach ) sa takie malutkie okóągłe swieczki. W swoim pokoji porostawiaj jest gdzie sie tylko da, zapal je wszystkie, kup przy okazji jakies fajne kadzidełko zeby twój popkój pachniał tak niesamowicie. Ubierz sie w jakies seksowne majteczki, i obcisłą bluzeczke bez biustonosza. Wejdz z nim do pokoju i popros by połozył sie na brzuchu potem zacznij całować, i jezdzic jezyczkiem po jego pleckach. Masuj do powolutku, nastepnie zacznij go całować po karku , jak bedzie sie chciał odwrócic zeeby cie pocałować to nie pozwól mu na to przygniatajac do swoim ciałem do ziemi , to spotęguje jego chęc do pieszczot. No i teraz jesli chodzi o o dalszy ciąg tego masazu to na pewno bedzie w siudmym niebi jesli sciągniesz bluzeczke tak zeby on tego nie widział i podczas całowania bo po pleckach , zaczniesz go dotykać piersiami. Gwarantuje Ci ze jesli tak zrobisz to nie bedzie w stanie sie powstrzymać przed schrupaniem Cie. Jak by tak zrobiła moja dziewczyna ja bym nie wytrzymal na pewno :-). A to cosie bedzie puźniej działo zalezy tylko od was ! Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 12 sty 2004, 13:37

a jako miły wstep proponuje romantyczna kolajce przyzadzona oczywiscie wlasnorecznie w blasku swiec z lamka dobrego wina, a po kapiel z duza iloscia piany i odprezajacym olejkiem.
Nie wiem dlaczego ktos skomentował pomysł striptizu ze musiał to byc zart, poniewaz moj chlopak kiedy peirwszy raz zrobilam przed nim stripti zbyl zachwycony jedyna podstawowa zasada jest nie pozwolic sie odrazu dotykac tak zbey podniecenie w nim narastało :)
zycze miłęgo wieczoru napisz czy sie udalo i co wymysliłas zawsze to jakies nowe pomysly na mily wieczor :)
aha i jeszcze jedna rada odnosnie masażu postaraj sie zeby to nie byl zwczyajny suchy masaz i zaopatrz sie moze w jakis olejek o zapachu wzmagajacym podniecenie i rozne rekwizyty jak piorka czy kostki lodu :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 sty 2004, 14:06

No wlasnie! Dobry striptiz nie jest zly :D
blue2
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2004, 23:31
Płeć:

Rozpale go

Postautor: blue2 » 12 sty 2004, 22:28

dzieki za rady
Wypróbuję na pewno. Podoba mi sie to z całowaniem pleców na wstępie. Dzięki. :D
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 12 sty 2004, 22:45

Facetów też kręcą bardzo pończochy, albo rajstopy tzw. "bez majtek" i z wyciętym klinem. Wysokie obcasy obowiazkowo! :wink: Oczywiście miłego otoczenia ze świecami i aksamitną pianą w wannie nic nie jest w stanie zastąpić. Sprawdza się też masaż z jakimś pachnacym balsamem... całego ciała... oczywiście :wink:

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 425 gości