Wloski u kobiet pod paszkami

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 20 mar 2006, 10:58

Mia pisze:naprawde golenie jest szybkie, latwe i nie wymaga jakiejs nie wiadomo jakiej ilosc czasu


Odrastanie po goleniu tez jest szybkie i latwe ;) Cos za cos - cierpienie przy wyrywaniu przez depilator jest okrutne, ale potem jakis czas masz problem z glowy :) tzn... macie.
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
maroon
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 04 lut 2006, 02:16
Skąd: de profundis
Płeć:

Postautor: maroon » 20 mar 2006, 11:32

Tylko że golenie zajmuje dosłownie minutkę i nic nie boli, więc po co cierpieć.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 20 mar 2006, 11:36

Lies pisze:Odrastanie po goleniu tez jest szybkie i latwe ;)

i co z tego?? gole - odratsa - to znow gole i tak w kolko, to jest juz jak nawyk, przyzywczajenie, nie przekonuje mnie ze depliatorem to raz w miesiecu i mialabym spokoj bo mi to nie przeszkadza ze robie to co 2 dni
Awatar użytkownika
Chili
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 22 paź 2005, 11:38
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Chili » 20 mar 2006, 21:32

moon pisze:Osz w życiu. Nie dosc ze boli to powoduje wrastanie. Golenie jest duzo przyjemniejsze


Moon ja mam depilator elektryczny i jestem bardzo zadowolona. Włoski wrastaja w miejscach gdzie skora jest grubsza, a doskonale przeciwdzialaja temu peelingi. A pod pachami skora jest cieniusia przecież.

Mia pisze:nie potraktowalabym sie tym naprawde golenie jest szybkie, latwe i nie wymaga jakiejs nie wiadomo jakiej ilosc czasu


Mnie ogolenie pach depilatorem zajmuje 1 min/raz na 2 tyg.

Lies pisze:Odrastanie po goleniu tez jest szybkie i latwe Cos za cos - cierpienie przy wyrywaniu przez depilator jest okrutne, ale potem jakis czas masz problem z glowy tzn... macie.


Teraz sa naprawde dobre depilatorki, owszem to nie przyjemne, ale nie jest to niewiadomo jaki bol.

PS: Ja kupiłam depilator brauna z koncówką do strzyżenia włosów łonowych (taki dodatkowy bonus). Już niegdy nie wroce do maszynki. Polecam dziewczyny, naprawde!
Diana King - "Shy Guy" (Dancehall MIX)
ROBINHO razem zdziałamy cuda! :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 20 mar 2006, 22:41

Chili pisze:Ja kupiłam depilator brauna z koncówką do strzyżenia włosów łonowych (taki dodatkowy bonus)

o rany, tam tez uzywasz depliatora?? nie no ja sie chyba nigdy nie przekonam - po prostu wiem, jaka mam wrazliwa skore i w ogole nie poswiecilabym sie chocby mialo bolec tylko przez pare minut ;)
Awatar użytkownika
Chili
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 22 paź 2005, 11:38
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Chili » 20 mar 2006, 22:58

Mia, mowiłam o koncówce do STRZYŻENIA włosków. po prostu w komplecie jest taka nakladka na depilator która działa jak maszynka do scinania włosów tylko, że jest specjalnie przystosowana do wlosow lonowych. Dzieki temy mam rowno przystrzyżone wloski. Wyglądają ladnie i estetycznie. Nie wiem jak was przekonać, sprobujcie naprawde super.

A wracając do pach. Tak naprawde bolało mnie tylko pierwsze golenie. Pożniej juz nie wyrastały włoski, tylko mały jasniutki meszek z którym szło już dużo latwiej.
Diana King - "Shy Guy" (Dancehall MIX)

ROBINHO razem zdziałamy cuda! :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 20 mar 2006, 23:03

Chili pisze:Mia, mowiłam o koncówce do STRZYŻENIA włosków

to mi by sie nie przydala bo ja nie strzyge tylko wlasnie gole ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 mar 2006, 23:37

Mia pisze:aka mam wrazliwa skore
Mam to samo. Miałam z depilatorem dwa podejscia. Ze 3 wlosy w sumei poszly a plakalam z bolu z pol godziny. Dziekuje, postoje. :)
Mia pisze:o rany, tam tez uzywasz depliatora??
A byla tu Jesik co uzywala. Dla mnei to masochizm.
Chili pisze:zieki temy mam rowno przystrzyżone wloski.
A ja nie mam wcale ;P
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 20 mar 2006, 23:43

moon pisze:A byla tu Jesik co uzywala. Dla mnei to masochizm.

<boje_sie> <boje_sie> dla mnie tez! a daleko mi do tego ;)
Awatar użytkownika
Chili
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 22 paź 2005, 11:38
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Chili » 21 mar 2006, 14:00

Włoski tam to rzecz gustu. dla mnie ogolone lono wygląda jak u malej dziewczynki. Może dlatego tam nie gole bo wiem, żę mnie odrastanie wloskow bardzo drazni. Ale absoludnie nie neguje tu niczyich upodoban to sprawa indywidualna. Ale jak kros ma ladnie owlosienie (mam na mysli to ze wlosy nie wyrastaja na uda, bo i takie widzialam) To uwazam ze ladnie krociutko przystrzyzone wygladaja bardzo ladnie i są ozdobą... Ale to rzecz gustu powtarzam jeszcze raz :)
Diana King - "Shy Guy" (Dancehall MIX)

ROBINHO razem zdziałamy cuda! :)
Awatar użytkownika
mirabelka
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 05 mar 2006, 08:30
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: mirabelka » 22 mar 2006, 19:28

Nieznosze wlosow pod pachami i moj facet tez ich nie trawi. Dla niego moge miec owlosione nogi i wszystko inne byle nie pachy. <belt1>
zarośnięte nogi ...też nie są zbyt sexi..a pod pachami....to po prostu dla mnie nie do przyjęcia..ale oczywiście o gustach się nie dyskutuje..jeden lubi kaszankę drugi szynkę

[ Dodano: 2006-03-22, 19:31 ]
U starej baby ochyda ale u mlodej to mniam mniam:)
Nie rozumie co tu wiek ma do rzeczy..że u starej niby siwe ?Tak czy owak ;noszenie;włosów pod pachami to powrót do epoki kamienia łupanego

[ Dodano: 2006-03-22, 19:34 ]
sabinka pisze:ja nie wiem, ale ja nie znam zadnej dziewczyny ktora mialaby wlosy pod pachami.... chyba zyje w "dziwnym" srodowisku :|
No właśnie skąd oni biorą te panienki? WIOCHA!!sorki za zwrot

[ Dodano: 2006-03-22, 19:36 ]
IcemaN pisze:O masz......tego brakowało :D Najlepiej jeszcze żeby kobieta miała wąsy i brodę :P

Zdecydowane NIE ! włosom pod pachami i na nogach :P
A jeśli chodzi o łono, to raczej też w wolę niewielką ich ilość lub wręcz znikomą :)

Yyyyyy..... qrde nawet ja dbam o swoje włosy pod pachami :D, tak żeby miału 0mm- 5 mm długości , więc nie wyobrażam sobie żeby kobieta miała tam takie kręcone <belt> <belt> <belt> :|
buuuhhhaa popieram ale jak ktoś ma odchyły to wąsy dla niego też będą sexi hehe
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 22 mar 2006, 19:39

Włoskom pod pachami mówimy stanowcze NIE!!! <wazne> <wazne> <wazne>
Wy jeździcie, My latamy.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 22 mar 2006, 19:42

AMX pisze:Włoskom pod pachami mówimy stanowcze NIE!!!

Popieram! Ale skoro ktoś ma taki gust, to nie ma co negować...
mirabelka pisze: o gustach się nie dyskutuje...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 22 mar 2006, 19:46

ja już chyba wolę włosy pod pachami niż te wasze wyszukane bełty pełne dobrego smaku 8)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 22 mar 2006, 21:40

a ja widzialem w jakims erotyku na tvp3 jakis czas temu. calkiem bujnie owlosione paszki. Niezle to wygladalo powiem szczerze :P
a co powiecie na golące twarz dziewczyny? oj znam takie, znam :P
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 mar 2006, 21:47

Jesli maja co golic to stanowczo lepiej zeby to robiły.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 22 mar 2006, 22:10

golić twarz? a wosk? a rozjaśniacze delikatne do włosków na buzi? hallo, chyba żadna nie chce mieć twardej szczeciny na twarzy od golenia, nie? :|
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 mar 2006, 23:41

lollirot pisze:golić twarz? a wosk? a rozjaśniacze delikatne do włosków na buzi? hallo, chyba żadna nie chce mieć twardej szczeciny na twarzy od golenia, nie? :|

no raczej ;)

sie smiejcie, wiele dziewczyn nie dba o to zeby miec ogolona nogi czy pachy zawsze (juz nie mowie o innych miejscach), obserwuje to na uczelni, w ogole podejscie - gole sie i dbam o to jak wygladam jak jest okazja do seksu jest smieszne, no bo co z wlasnym samopoczuciem, podobaniem sie sobie, poczuciem atrakcyjnosci? wrrr
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 23 mar 2006, 11:46

Mysle, ze jak dziewczyna juz niefartem dostała od Bozi wasy (huuuh!) to niech je usunie laserowo, czy woskiem. Ale golić? Jakbym zobaczył swoją (na szczescie nei ma tego problemu) kobiete, golaca sie w lazience to byloby to chyba moje ostatnie widzenie :P
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 28 mar 2006, 11:01

ja nie gole sie codzniennie i nawet jesli mam jakiś maleńki zaros to mojemu facetowi to nie przeszkadza w zupełności... on czasem tez nawet lubi jak mam troszku wloskow a innym razem znowu taka wygodola... chłopak koleżanki to w ogóle nie chce aby ona sie goliła a juz na pewno nie na łonie bo uważa, ze taka wygolona myszka to jest dziecinna... wieć jak widac są gusta i guściki
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 28 mar 2006, 11:23

A fe !! Dziewczyna z włosami pod pachami ??? :| <belt> <belt> <belt>

Ja jedynie lubie taki wąziutki paseczek na wzgórku lonowym czy jak tos ie tam nazywa. ale nie zaden gaszcz :>
Savalas
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 21 kwie 2006, 16:26
Skąd: D i G
Płeć:

Postautor: Savalas » 21 kwie 2006, 22:35

musi być goło i wesoło. pipucha na zero. pachy na zero( jak widzę włosy na pachach to mnie szlak trafia ) ja też się gole więc :)
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 25 kwie 2006, 00:15

A dla mnie moja kobieta jest piekna jak ma wloski i jak ich nie ma, kreci mnie i podnieca jak jest wydepilowana i jak akurat nie jest - bo szczerze, to ja na owlosienie uwagi nie zwracam, bo to malo istotny szczegol w porownaniu do innych "kobiecych podniecaczy". Jedyna rzecz jaka by mi przeszkadzala to wasik, bujne wlosy w nosie, uszach i brwi - ale z tym problemu u niej ma :)
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 01 maja 2006, 20:19

Może jest i piękan z włoskami ale nie dla mnie. Generalnie: włoski pod pachami - zero; włoski na nogach - zero; cipeczka - przystrzyżony paseczek oraz wargunie bez włosów. Ja również używam maszynki nie tylko do golenia zarostu na twarzy. Pachy wygolone oraz jajeczka na zero; łonowe na krótko. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 01 maja 2006, 20:34

<belt> tyle powiem :P ja uwielbiam byc gladziutka wszedzie tam gdzie trzeba... no a jakby facet mi powiedzial ze chce to coz.. nie zrobilabym tego raczej, dlatego ze nie lubie i sie zle z tym czuje, wiec nie powinien prosic mnie o cos co pogorszyloby moje samopoczucie. Ale ja w ogóle dziwna jestem, bo nawet jak siedze sama w jakiejs zabitej dechami dziurze to musze wygladac jakbym za chwile miala randke z Ksieciem. Bo kurcze fajna dziolcha ze mnie to sie musze sobie podobac no <aniolek>
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 01 maja 2006, 20:45

.. i oto chodzi. Nie znamy dnia ani godziny
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 02 maja 2006, 01:03

A moj mi kaze zapuszczac! (nie pod pachami ;p) jak mu to z glowy wybic? :> by chcial paseczki albo full naural a je lubie jak lubie - gladko :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 maja 2006, 01:08

Mia pisze:A moj mi kaze zapuszczac! (nie pod pachami ;p) jak mu to z glowy wybic?
Mojemu sie nie dalo. 2 tygodnie bez golenia. Tylko wyjechal - biegiem do łazienki i potem delikatnie przez telefon mowilam co zrobilam... :D
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 02 maja 2006, 01:26

Dziwne te wasze chlopy :P chociaz paseczek to i ja wole niz gladko wygolone. Ale bobra w majtkach to ja bym nie zniosl <diabel>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 maja 2006, 01:28

TFA pisze:w majtkach
Nie wiesz co mowisz...On mi zabronil sie całej golić!
Paszki musialam w ukryciu! <boje_sie>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 261 gości