MIŁOŚĆ FRANCUSKA

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 sty 2006, 13:50

TedBundy pisze:PS. zresztą, to nie posiłek kategorii lux z najlepszej restauracji, a białkowy płyn ustrojowy. Nie smakuje - niech wypluwa. Co za problem.....

To zycze Ci, aby kobieta Ci z obrzydzeniem wypluwala skoro to zaden problem.


moj nie pali ani nie pije kawy, ale ananasow nie je :).
W smaku jest lekko slonawa, lub lekko gorzka, ale to zalezy od dnia :). Czasami jest tak,ze praktycznie w ogole nie czuje smaku :).
No i nabralam juz troche praktyki w tym. Ciezko bylo na poczatku, ale teraz reka + buzia potrafia zdzialac cuda :D.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 26 sty 2006, 13:51

mikaaa pisze:ale tyjestes.....


???? czyżbym nieprawdę napisał??? Zwykły, cholerny płyn ustrojoiwy i tyle. By zmieniać swoje używkowo-żywieniowe nawyki w imię jego smaku, to wybacz...skwituję to rżącym śmiechem.... <hahaha> <hahaha>
Nie chce połknąć, bo jej nie smakuje? to nie będzie łykać. Banał. Nie róbmy sztucznego problemu tam, gdzie problem nie istnieje,życie jest dostatecznie porypane, by się bzdurami przejmować... <evilbat>

[ Dodano: 2006-01-26, 13:52 ]
Yasmine pisze:To zycze Ci, aby kobieta Ci z obrzydzeniem wypluwala skoro to zaden problem.


żaden problem. Jak by nie chciała, mam czuć się źle przez to? Naruszy to moje ego czy pewność siebie, hehehe;)???? Bzdura. Miewam o wiele większe problemy, hihihi.... <brawo>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 26 sty 2006, 14:54

To kawa rzeczywiście wpływa źle na smak? :|
Bo ja filiżankę dziennie se wypijam...
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 26 sty 2006, 15:04

TedBundy pisze:mam czuć się źle przez to?


jak bedzie ci na dziewczynie zależec to w ajkis sposó pewnie bedzie sie zle z tym czuł....
TedBundy pisze:Miewam o wiele większe problemy, hihihi.... .brawo.


tak sa wieksze problemy ale nieo tym teraz gadamy...
ale w pewnym sensie masz racjje ,bezsensu wydaje mi sie robienie jakich kolwiek specjalnych diet ananasowych i innych pierdoł tylko po to aby dziewczyna chciała połykac nasienie, w koncu nie jest tego az tak wiele ... ale nie mam nic przeciwko jesli facet ktory wypijała duzo kawy troche ja ograniczy itp..
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 26 sty 2006, 15:39

Ja w sumie nie połykam nasienia ,ale nie dlatego że się brzydze ,tylko dlatego że mi ten płyn po prostu nie smakuje.. Zreszta gotowa byłabym to zrobic jesli mój ukochany nalegałby ,ale to głównie on mnie przed tym powstrzymuje (nawet przed samym wytryskiem do ust ,bez połykania) stwierdzając że to poniżające dla kobiety (połykanie nawet nie wchodzi w grę). Zaznaczam że jesteśmy ze soba już kilka lat tak więc nie ma mowy o skrępowaniu.
Awatar użytkownika
marx
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2006, 13:15
Skąd: Z Normalności
Płeć:

Postautor: marx » 26 sty 2006, 15:42

Witam
Super sprawa. Uwielbiam tak pieścić swoją Panią i ona uwielnia jak to robię.
Sam niestety nie zaznałem tej rozkoszy. Może kiedyś. Kto wie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 26 sty 2006, 15:44

oral to jedna z rzeczy ktore tygryski baaaardzo lubia <diabel> patrzec jak mu dobrze, jak wije sie z rozkoszy i nie moze sie powstrzymac przed ruszaniem... czasami diabelek ze mnie wylazi i groze mu ze jak nie przestanie sie ruszac to zaprzestane swoich dzialan :D chociaz i tak wie ze to blef bo za duza przyjemnosc mi to sprawia.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 26 sty 2006, 15:50

Skąd ja to znam... moje kochanie czasem muszę porządnie przytrzymywać, kiedy nie może opanować ruchów bioder i nóg. Ale i tak zawsze najcudowniejsze jest czucie dłoni na głowie.. i zaciskającej się na włosach kurczowo pięści, tak aż do bólu czasami. To tak jak z paznokciami po plecach i pośladkach w czasie stosunku. Odczucie, że ona nie może się powstrzymać, tak jej dobrze...
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 sty 2006, 15:55

me19 pisze:stwierdzając że to poniżające dla kobiety

to chyba Ty najlepiej wiesz, co jest dla Ciebie ponizajace a co nie :>
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 26 sty 2006, 16:01

staram się o więcej ananasów w diecie. Kawy nie pijam, palić nie palę.

ej obczajacie, bo wy tu tak piszecie, ze sperma jest niedobra, nie smakuje i w ogóle beee, i by poprawic jej smak wlasnie trzeba zrec ananasy i takie tam bzdety. Ja dopoki nie spróbowałam, sie nie wypowiadałam. Ale pewnego razu mi moj chlopak to zaproponowal, na co sie zgodzilam, bo czego nie-czekalam na iniciatywe tylko zjego strony :P no i co moge powiedziec? mimo iz nie je ananasow, mimo iz pali... była dobra :O bez zadnego obzydzenia polknelam, nie była straszna- przynajmniej nie taka jak bym sie spodziewała. Nie wiem teraz od czego to zalezy, bo jednych sperma jest 'beee' i by byla 'ok' stosuja te magiczne zasady, a niektorzy zadnej uwagi do tego nie przykuwaja i jest 'ok' a wrecz w moim przypadku bardzo ok :)

[ Dodano: 2006-01-26, 16:05 ]
stwierdzając że to poniżające dla kobiety

z przyjacielem kiedyś gadałam na ten temat, i powiedzial, ze ponizajace dla kobiety wg niego jest robienie loda i nigdy przenigdy sie na to nie zgodzi, narazie nie ma laski, wiec doszlam do wniosku, ze tez mialam takie podejscie troche zanim poznalam mojego chlopaka, i mu to powiedzialam, sadze ze zmieni zdanie :) ale nadzieja matka głupich :P
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 26 sty 2006, 16:15

Yasmine pisze:to chyba Ty najlepiej wiesz, co jest dla Ciebie ponizajace a co nie

tak ,ale przecież nie zmusze go do kończenia w moich ustach :> zreszta az tak straszliwie mi na tym nie zalezy.. skoro nie chce to nie..
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 26 sty 2006, 16:26

mikaaa pisze:uwielbiam uwielbiam mojemu facetowi sprawiac ta przyjemność


kazda z was to uwielbia, ale nie kazda sie do tego przyzna <banan>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 26 sty 2006, 16:28

W sprawie smaku powiem tyle - nigdy mi zaden smak nie przeszkadzal u niego. Nie poje go sokiem z ananasow, nie ograniczam mu picia kawy i palenia (z reszta poza praca baaardzo malo pali). Ani on ani ja nie uwazamy zeby bylo cos ponizajacego w oralu. Czy ktoras z Pan twierdzi ze jak jej facet robi jej dobrze jezyczkiem poniza go to w jakis sposob? chyba nie, to czemu ma to byc ponizajace w druga strone? Ale ok, ilu ludzi tyle opinii.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
casaa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:48
Skąd: pd-zach
Płeć:

Postautor: casaa » 26 sty 2006, 16:35

opinia "podworkowa" sprwila ze niektorzy uwazaja oral za cos ponizajacego, boja sie nazwania lodziara i w tym jest chyba najwiekszy bol <niewiem>




lubie to wrecz moge powiedziec ze uwielbiam :D i smak jest cudowny :D
Till the end of world my Sweetheart. Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 26 sty 2006, 17:38

casaa pisze:opinia "podworkowa" sprwila ze niektorzy uwazaja oral za cos ponizajacego


Raczej utarta przez wieki rola kobiety i co moze a czego nie moze, co wypada a co nie.

[ Dodano: 2006-01-26, 17:39 ]
Ale fakt faktem ze sa kobiety ktore mozna nazwac tylko lodziarami, bo nic wiecej bym od nich nie chcial :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 26 sty 2006, 17:48

Jaki oral? O czym Wy piszecie?

Buzia służy do jedzenia jak o tym nie wiecie. Jak w ogóle można? <diabel> <diabel> <diabel> <diabel> <diabel>
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 26 sty 2006, 18:00

Imperator, współczuję Twojej kobiecie, jak żłopiesz kawę przed... Wszystko ma wpływ na smak... Ale ogólnie jest kwaśno...

Co sądzę o oralu? <evilbat> -> I to wyraża wszystko!!!
Buzia służy do jedzenia jak o tym nie wiecie. Jak w ogóle można?

Taa a od połykania spermy wyskakują pryszcze na twarzy. :P Swoją drogą, można mieć alergię na męskie nasienie? :/
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 26 sty 2006, 18:02

Olivia pisze:Taa a od połykania spermy wyskakują pryszcze na twarzy


zeby tylko!! przeciez mozna od orala zajsc w ciaze ;P

Olivia pisze:można mieć alergię na męskie nasienie?

wydaje mi sie ze gdzies o tym slyszalam ale pewna nie jestem, to chyba uczulenie ogolnie na bialko jest, ale moge sie mylic

A Ty fish nie podjudzaj <diabel>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 26 sty 2006, 18:04

Olivia pisze:Imperator, współczuję Twojej kobiecie, jak żłopiesz kawę przed... Wszystko ma wpływ na smak...


Nie żłopię tej kawy jak jakiś nałogowiec. Raptem filiżankę dziennie i dość. Poza tym browary żłopałem zawsze i jakoś jej nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie. Zatem - browar nie miał wpływu na smak. :> Ale kawa? Może... Chociaż watpię.

Tylko, że i tak jestem abstynentem od seksu, więc co za różnica. :(:(
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 26 sty 2006, 19:31

TedBundy pisze:wybacz, ale by w imię poprawy smaku spermy zacząć żreć ananasy, rzucić fajki i picie kawy - to - naprawdę ktoś upadł z 10 piętra na głowę - prosto w beton...

mikaaa pisze:ale tyjestes..... <pijak>

e, ja tam się z tedim zgadzam wyjątkowo, nawet bardzo :-)
me19 pisze:le to głównie on mnie przed tym powstrzymuje (...)stwierdzając że to poniżające dla kobiety

ja wiem, że to już kilka razy było wałkowane, ale mnie telepie jak słyszę tę bzdurę <pijak>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 sty 2006, 19:41

sanguis pisze:wstreciucha:PPP

tak ???????? :D
fish pisze:Raczej "biega" o gumkę


z moim bylym mialam taka akcje <hahaha> <hahaha> <hahaha> prawie sie posikalismy ze smiechu. MIanowicie wpadlismy na pomysl ze zrobie mu lodzika z gumka, bo mielismy jedno opakowanie tych tzw . smakowych. Wybralismy rzekomo truskawkowa :P Kutasek sztywniusienki, naciagnelam gumeczke, wlozylam sprzet w usta i zaczelam ssac , po czym podnioslam glowe , krzyknelam fuuuuuuujjjjjjjjjj i za cholere nie wiedzialam jak pozbyc sie tego ochydnego smaku z ust, wiec tak przez chwile na kleczkach tkwilam miedza jego nogami z wybaluszonymi oczami i twarza jakby mi ktos wieszak w nia wsadzil. Biedaczek nie wiedzial co sie dzieje <diabel> Chwile potem , zdjelam ta wstretna gume z niego i rzucilam w bok. guma wpadla prosto na sciane pod oknem z glosnym plaskiem przykleila sie do niej (rzucilam z niezlym impetem) a pozniej osunela sie po niej i spadla na podloge <hahaha> po prostu po calej tej sytuacji nie bylismy w stanie dalej kontynuowac, dopoki nie skonczylismy "salw smiechu" <aniolek>
Ja pisalam o oralu juz wiele , wiec z grubsza tylko sie powtorze, bo od tamtego czasu zmienil mi sie Pan ktoremu sprawiam rozkosz <aniolek> Twierdzi , iz takich pieszczot jak ja robie to on jeszcze nie przezyl, ale do cholery co ma innego powiedziec ? <diabel>
Uwielbiam milosc francuska, nigdy nie trzeba bylo mnie do niej przekonywac. Uwielbiam ssac, lizac, calowac, dotykac, ugniatac, sciskac - dzizassss <aniolek> i do tego nieodlacznie po prostu patrzec i mruczec jak kociak z zadowolenia <fuckoff> z lykaniem nie mam problemu, a ostatnio jestem entuzjastka nie polykania wszystkiego na raz, tylko wysmarowania smerma calego kutaska i zlizania z niego :P
Smak - powiedzialabym ze smak tak naprawde czuc po fakcie , zostaje w ustach i jest dosc intensywny - jesli chodzi o to czy slodki czy slon czy gorzki - to mam wrazenie jakby sie wszystkie te smaki mieszaly <aniolek> - nie przeszkadza mi , a jak w danej chwili na lykanie nie mam ochoty , to mam na to sposoby :P partner nie czuje sie urazony, a ja po prostu nie lykam <aniolek>
Reasumujac, oral jest cool <pijak>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 26 sty 2006, 20:15

Twierdzi , iz takich pieszczot jak ja robie to on jeszcze nie przezyl, ale do cholery co ma innego powiedziec ?

Mi też zawsze tak mówią.... nie wiem, czy to dlatego, ze tak dobrze mi to wychodzi, czy oni tak zawsze mowia.... :)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 sty 2006, 20:31

agna 24 pisze:Mi też zawsze tak mówią.... nie wiem, czy to dlatego, ze tak dobrze mi to wychodzi, czy oni tak zawsze mowia....

to bylo pytanie retoryczne ;)
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 26 sty 2006, 20:34

wsteciucha.... serio lubisz smak spermy?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sty 2006, 20:36

agna 24 pisze:Mi też zawsze tak mówią.... nie wiem, czy to dlatego, ze tak dobrze mi to wychodzi, czy oni tak zawsze mowia....

skoro nie widzisz tego w ich oczach . . .
masz racje oni przy tobie tak po prostu chca mili byc
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 sty 2006, 20:40

agna 24 pisze:serio lubisz smak spermy?

rzumiem pytanie , niemniej nie rozumiem jego celu . Czyzbym w postach na temat sexu oralnego wypowiedziala sie malo tresciwie, lub napisala w niezrozumialym jezyku <hmm>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 26 sty 2006, 20:40

Boże... miłość francuska z prezerwatywą... to jakbym przykładał do mojego kochania celofan i lizał po wierzchu... Koszmarne. Robienie czegoś takiego w prezerwatywie to jak lizanie przysłowiowego lizaka przez przysłowiowe opakowanie. A poza tym zastanówmy się, co jest w smaku gorsze - skóra i nasienie, czy lateks? Ja sądzę, że to drugie.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 sty 2006, 20:45

Eisenritter pisze:Boże... miłość francuska z prezerwatywą... to jakbym przykładał do mojego kochania celofan i lizał po wierzchu... Koszmarne. Robienie czegoś takiego w prezerwatywie to jak lizanie przysłowiowego lizaka przez przysłowiowe opakowanie. A poza tym zastanówmy się, co jest w smaku gorsze - skóra i nasienie, czy lateks? Ja sądzę, że to drugie.

nam chodzilo glownie o eksperyment, oupen jor maind panie Eisenritter, :D
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sty 2006, 20:48

Eisenritter pisze:o jakbym przykładał do mojego kochania celofan i lizał po wierzchu... Koszmarne

<hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>
mały OT
kiedys czytałam, że jak chce sie podczas pieszczot oralnych doprowadzic faceta do ekstazy to nalezy owinac mu jajeczka takim celafonem czy inna foliła, dmuchac ciepłym powietrzem, potem zblizyć usta i wyc jak syrena okretowa, to ponoc wytwaza jakies fale. <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>

Uwielbiam ten rodzaj pieszczot, kiedys nie lubiłam smaku spermy, teraz jest on dla mnie neutralny. Zreszta jak smak niedobry to mozna smarowac podgrzana nutella i rozkosznie lizac, super sprawa
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 26 sty 2006, 21:05

Dzindzer pisze:
Eisenritter pisze:o jakbym przykładał do mojego kochania celofan i lizał po wierzchu... Koszmarne

<hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>
mały OT
kiedys czytałam, że jak chce sie podczas pieszczot oralnych doprowadzic faceta do ekstazy to nalezy owinac mu jajeczka takim celafonem czy inna foliła, dmuchac ciepłym powietrzem, potem zblizyć usta i wyc jak syrena okretowa, to ponoc wytwaza jakies fale. <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>

Uwielbiam ten rodzaj pieszczot, kiedys nie lubiłam smaku spermy, teraz jest on dla mnie neutralny. Zreszta jak smak niedobry to mozna smarowac podgrzana nutella i rozkosznie lizac, super sprawa


A to ciekawe. Interesująca technika... ale lepiej ze zbytnim rozgrzaniem tego miejsca nie eksperymenować. :D Za to co do dodatków smakowych, to zawsze jest syrop cukierniczy, np. czekoladowy albo toffi. Łatwiejszy do, achem, nałożenia. :D
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 410 gości