Polykanie nasienia

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 18 paź 2005, 23:56

moon pisze:Poza tym co to "robienie loda z połykiem"?U mnie tego w słowniku nie ma. Jak sie robi loda to oczywiste,że się lyka tego nie trza dodawać.

Widać inni mają inne słowniki.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 paź 2005, 23:59

Każdy ma własny. Dlatego zaznaczylam,że w moim. Chyba logiczne...
Koszykarz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 18 paź 2005, 21:16
Skąd: boisko do kosza
Płeć:

Postautor: Koszykarz » 19 paź 2005, 00:05

moon pisze:Poza tym co to "robienie loda z połykiem"?


Juz Ci wyjasniam:
- To znaczy ze jak zrobisz loda to polykasz :)
- Chcesz wiedziec wiecej uzyj wyszukiwarki na forum :)
- I powinnas to wiedziec jako weteran na tym forum po tylu napisanych postach :)
- I dla 90% kobiet to nie jest takie oczywiste ze po robieniu loda trzeba polykac, ciekawe skad masz taki nawyk :)
- I nie odbierz tych uwag jako zgryzliwe bo naprawde masz fajny wierszyk w podpisie :D
- szczegolnie podoba mi sie tekst: "a pusta rośnie we mnie" :DDD
- I pozdrawiam cieplutko :)
Ewela u r hot woooo!!!:)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 19 paź 2005, 00:10

Koszykarz pisze:dla 90% kobiet to nie jest takie oczywiste ze po robieniu loda trzeba polykac, ciekawe skad masz taki nawyk


Dla ponad 90% dziewczyn jakich znam, jest to wlasnie oczywiste, że sie polyka. I zadna nie ma i nie szuka w tym problemu, ani nie liczy ilosci. Ja tez...
Awatar użytkownika
Ewela
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 02 paź 2005, 20:10
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ewela » 19 paź 2005, 00:18

a dla 90% ktora ja znam to nie jest takie oczywiste...I to nie wynika z faktu,ze sa malo uswiadomione w tych sprawach!Zrobienie loda to zrobienie a polkniecie spermy to juz indywidualna kwestia!
Koszykarz bejbe u r hot wooo!!!! :)
Koszykarz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 18 paź 2005, 21:16
Skąd: boisko do kosza
Płeć:

Postautor: Koszykarz » 19 paź 2005, 00:18

sophie pisze:Dla ponad 90% dziewczyn jakich znam, jest to wlasnie oczywiste, że sie polyka. I zadna nie ma i nie szuka w tym problemu, ani nie liczy ilosci. Ja tez...


Wy kobietki z Wawki jakies glodne musicie byc, ze tak polykacie :D
A tak na serio to 90% Twoich znajomych ok, rozumiem. A ja napisalem, ze 90% kobiet wszystkich ogolnie ale oczywiscie tutaj na forum jak widze polykaja wszystkie i zaraz napisza ze nie mam racji. Ale pamietajcie ze sa tez te, ktore nie pisza tutaj na forum :) I jest ich znacznie wiecej.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2005, 00:20 przez Koszykarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Ewela u r hot woooo!!!:)
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 19 paź 2005, 00:19

moon pisze:Każdy ma własny. Dlatego zaznaczylam,że w moim. Chyba logiczne...

No to skąd to zdziwienie, że u innych nie jest tak samo?

Koszykarz pisze:- I dla 90% kobiet to nie jest takie oczywiste ze po robieniu loda trzeba polykac, ciekawe skad masz taki nawyk :)

Skąd te dane? Ze wspomnianego wcześniej sufitu?
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Koszykarz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 18 paź 2005, 21:16
Skąd: boisko do kosza
Płeć:

Postautor: Koszykarz » 19 paź 2005, 00:24

Poncjusz Piłat pisze:Skąd te dane? Ze wspomnianego wcześniej sufitu?


Nie, na suficie mam tylko statystyke liczebnosci Humbakow na Oceanie Atlantyckim w czasie godow, ale nowsze dane znajdziesz pod lodowka jesli dobrze pamietam
Ostatnio zmieniony 19 paź 2005, 00:25 przez Koszykarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Ewela u r hot woooo!!!:)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 19 paź 2005, 00:24

Koszykarz pisze:Wy kobietki z Wawki jakies glodne musicie byc, ze tak polykacie


Ja nie jestem z Wwy :] Tylko chwilowo tu mieszkam...



Koszykarz pisze:A tak na serio to 90% Twoich znajomych ok, rozumiem. A ja napisalem, ze 90% kobiet wszystkich ogolnie ale oczywiscie tutaj na forum jak widze polykaja wszystkie i zaraz napisza ze nie mam racji.

Tak jak pytal Poncjusz, skad w ogole wytrzasnales te 90%? Jakies badania? Wsrod Polek? Europejek? Nastolatek? Starszych kobiet?
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 19 paź 2005, 00:27

Koszykarz pisze:
Poncjusz Piłat pisze:Skąd te dane? Ze wspomnianego wcześniej sufitu?

Nie, na suficie mam tylko statystyke liczebnosci Humbakow na Oceanie Atlantyckim w czasie godow, ale nowsze dane znajdziesz pod lodowka jesli dobrze pamietam

Nie przydajesz sobie tym wiarygodności.
A takie badania są przeprowadzane, więc nie trzeba wymyślać danych.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Koszykarz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 18 paź 2005, 21:16
Skąd: boisko do kosza
Płeć:

Postautor: Koszykarz » 19 paź 2005, 00:28

sophie pisze:Tak jak pytal Poncjusz, skad w ogole wytrzasnales te 90%? Jakies badania? Wsrod Polek? Europejek? Nastolatek? Starszych kobiet?


sa ze stronki http://www.algida.pl/stats_251105.php
moze chwilowo nie dzialac jesli aktualizuja dane :DDD
Ewela u r hot woooo!!!:)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 19 paź 2005, 00:31

Jednym slowem, sam wymysliles.
Zreszta, mi to ganz egal. Ja sie dobrze bawie w lozku, moj facet tez. I tylko to sie liczy...

A ze Ewela nie polyka i probuje udowodnic, ze polykanie nie jest takie wspaniale, a niespelniony Koszykarz jej wtoruje, to juzich problem...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 paź 2005, 00:34

Ewela pisze:a dla 90% ktora ja znam to nie jest takie oczywiste...I to nie wynika z faktu,ze sa malo uswiadomione w tych sprawach!

To moze za te pare lat zdanie zmienią.....Koszykarz, takie coś się nazywa 'pytanie retoryczne' :]
Poncjusz Piłat pisze:No to skąd to zdziwienie, że u innych nie jest tak samo?

Nie było zdziwienia tylko chęc zaznaczenia,że na szczęscie u mnie tak nie ma.
Poza tym to "z połykiem" to brzmi dla mnie tak ordynarnie jakoś :/
Awatar użytkownika
Ewela
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 02 paź 2005, 20:10
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ewela » 19 paź 2005, 00:36

tak tylko,ze na tym forum siedza tylko kobiety ktore lubia!bo we wszystkich postach nie doszukalam sie negujacego tego!a jestem w 100%pewna ze wiecej jest dziewczyn ktore nie lubia robic lodow z polykaniem!choc wedlug was to normalne zachowanie gdy sie kogos kocha!
Koszykarz bejbe u r hot wooo!!!! :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 paź 2005, 00:36

A ze Ewela nie polyka i probuje udowodnic, ze polykanie nie jest takie wspaniale, a niespelniony Koszykarz jej wtoruje, to juzich problem...

Pławda pławda, ale w sumie to częśc racji w tym jest. Bo amo w sobie łykanie to nie jest wspaniałe. Tyle,że nierozerwanie [tak tu tez zaznaczę ze u mnie] związane z robieniem loda przez co można je uznać za wspaniałe.

[ Dodano: 2005-10-19, 00:37 ]
Ewela pisze:nie doszukalam sie negujacego tego

To lepiej poszukaj, bo pełno było takich że dla dziewczyn to łobrzydliwośc istna jest.
Koszykarz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 18 paź 2005, 21:16
Skąd: boisko do kosza
Płeć:

Postautor: Koszykarz » 19 paź 2005, 00:38

sophie pisze:A ze Ewela nie polyka i probuje udowodnic, ze polykanie nie jest takie wspaniale, a niespelniony Koszykarz jej wtoruje, to juzich problem...


Przeczytaj jej posty jeszcze raz bo wg mnie to mowi o tym, ze polykanie nie jest takie oczywiste i nikogo nie stara sie przekonywac.
A niespelniony to moze byc wkrotce Twoj facet bo za jakis czas moze chciec zebys polykala cos innego... :D
Ostatnio zmieniony 19 paź 2005, 00:43 przez Koszykarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Ewela u r hot woooo!!!:)
Awatar użytkownika
Ewela
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 02 paź 2005, 20:10
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ewela » 19 paź 2005, 00:40

wiesz w zadnym moim poscie nie bylo mowy o tym,ze to jest niefajne czy obrzydliwe!po prostu dziwi mnie to,ze dla niektorych z was to jest az tak oczywiste!ze robienie loda laczy sie nierozerwalnie z polykaniem spermy!
Koszykarz bejbe u r hot wooo!!!! :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 paź 2005, 00:42

po prostu dziwi mnie to,ze dla niektorych z was to jest az tak oczywiste!ze robienie loda laczy sie nierozerwalnie z polykaniem spermy!

No cóż Twoje zdziwienie pozostaje tylko i wyłącznie Twoim a nie naszym problemem. Moze kiedyś zrozumiesz ;)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 19 paź 2005, 00:48

moon pisze:
po prostu dziwi mnie to,ze dla niektorych z was to jest az tak oczywiste!ze robienie loda laczy sie nierozerwalnie z polykaniem spermy!

No cóż Twoje zdziwienie pozostaje tylko i wyłącznie Twoim a nie naszym problemem. Moze kiedyś zrozumiesz ;)

Moon <browar>

[ Dodano: 2005-10-19, 00:55 ]
moon pisze:
po prostu dziwi mnie to,ze dla niektorych z was to jest az tak oczywiste!ze robienie loda laczy sie nierozerwalnie z polykaniem spermy!

No cóż Twoje zdziwienie pozostaje tylko i wyłącznie Twoim a nie naszym problemem. Moze kiedyś zrozumiesz ;)

Moon <browar>

A poza tym, co z tego, że jakistam procent dziewczyn wypluwa, badz konczy reka? Ich sprawa...
Dla innych polykanie jest naturalne. I nie ma o co kruszyc kopii...
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 paź 2005, 01:01

Jezu o co wy sie klocicie ? Jedne polykaja, drugie nie, mysle ze to jest tak pol na pol, a nawet polykajacych jest mniej, np. mi jeszcze zadna dziewczyna nie polknela mojego nasienia sposrod trzech kobiet. Czyzbym mial pecha ? Przeciez sa tez i takie kobiety co w ogóle loda nie robia,a jest ich duzo nad czym ubolewam :D a wy tutaj wypowiadacie sie w imieniu wszystkich kobiet "ze to normalne ze kobieta polyka" nie sadze zeby chociaz 30 % kobiet polykalo.

[ Dodano: 2005-10-19, 01:02 ]
p.s. to by bylo zbyt piekne gdyby wszystkie kobiety albi nawet wiekszosc robily lodzika z polykiem :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 19 paź 2005, 01:05

TFA pisze:a wy tutaj wypowiadacie sie w imieniu wszystkich kobiet "ze to normalne ze kobieta polyka"


My z Moon nie wypowiadalysmy sie w imieniu wszystkich kobiet. Tylko wlasnym.
A ze wszystkie moje dobre kumpele polykaja, to juz inna sprawa :]
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 paź 2005, 01:16

sophie pisze:A ze wszystkie moje dobre kumpele polykaja, to juz inna sprawa


Przeciez to nic nie znaczy, swoja droga ciekawie to zabrzmialo <hahaha> zreszta jesli wejdziesz miedzy wrony zaczniesz krakac (polykac) tak jak one.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 paź 2005, 01:18

Ja tam za wszystkie nie mówię. Mówię zawsze na podstawie własnych doświadczeń bądź doświadczeń osób, które znam. A co do Twoich kobiet to sądzę,że faktycznie miałeś pecha ;)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 19 paź 2005, 01:20

TFA pisze:Przeciez to nic nie znaczy


Dlatego napisalam:

"My z Moon nie wypowiadalysmy sie w imieniu wszystkich kobiet. Tylko wlasnym."
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 paź 2005, 01:21

moon pisze:A co do Twoich kobiet to sądzę,że faktycznie miałeś pecha


Kurfa ja to jednak zyciowy pechowiec jestem :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 19 paź 2005, 08:04

sophie pisze:My z Moon nie wypowiadalysmy sie w imieniu wszystkich kobiet. Tylko wlasnym.

i moim tez :D

Takze nie rozumiem wyrazenia "lodzik z polykiem". Dla mnie to logiczne i calkowicie naturalne,ze sie polyka ? Przeciez to takie cenne mikroelementy i w ogole 8)
Awatar użytkownika
anita
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 30 wrz 2005, 11:44
Skąd: znad morza
Płeć:

Postautor: anita » 19 paź 2005, 08:36

sophie pisze:My z Moon nie wypowiadalysmy sie w imieniu wszystkich kobiet. Tylko wlasnym.


i mnie w to wpiszcie, bo ja też to robię. I z żadnego przymusu czy też dlatego że on to lubi. Nie! Dlatego że oboje to lubimy i traktujemy to jako normalą część naszych igraszek.
Awatar użytkownika
Shaq
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 08 cze 2005, 14:15
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Shaq » 19 paź 2005, 09:32

Mnie tez mnie tez pick me! Obrazek

Zreszta pomijajac wszystkie juz wyzej wymienione argumenty za polykaniem, dodam jeszcze jeden...jakiez to praktyczne! <banan>

S.
Wejdź we mnie falą wpłyń we mnie
Pod serce dojdź az do krzyku
Krwi potem spokój wróć znurzeniem
Półsennie niech płynie w żyłach ...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 19 paź 2005, 09:39

Ewela pisze:Zrobienie loda to zrobienie a polkniecie spermy to juz indywidualna kwestia!

i zrobienie i polkniecie to sprawa indywidualna

Ewela pisze:tak tylko,ze na tym forum siedza tylko kobiety ktore lubia!bo we wszystkich postach nie doszukalam sie negujacego tego!

moze masz klopot z czytaniem
Ewela pisze:jestem w 100%pewna ze wiecej jest dziewczyn ktore nie lubia robic lodow z polykaniem!choc wedlug was to normalne zachowanie gdy sie kogos kocha!

MOze jednak zacznij personalnie i solo zwracac sie do kazdego

Sorry Ewela ze sie tak przyczepilam, akurat do Twoich ale mi "nie lezaly"

Reasumujac skoro mamy tu od ostatnich 30postow zgromadzonych z GUSu i OBOPu, to wtrace swoje statystyczne trzy grosze : mysle ze polowa ktora twierdzi ze nie lyka, to klamie - bo sie wstydzi, bo mysli ze to nie uchodzi, bo uwaza ze to zbyt intymne do rozstrzasania publicznie .
Pomimo mojego calkowitego entuzjazmu dla robienia loda z polykiem, mysle ze nielykanie i obciaganie to sprawa kazdej z pan, ale Ewela poki co , tylko Ty tutaj generalizowalas w tym aspekcie, natomiast znakomicie z dokladnoscia do 0,0001% jestes w stanie "poprzec" tzw rzekoma "wiekszosc" do ktorej nalezysz, wlasnie z powodu przynaleznosci :]
pozdrawiam i witaj na forum <browar>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
anita
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 30 wrz 2005, 11:44
Skąd: znad morza
Płeć:

Postautor: anita » 19 paź 2005, 09:39

Shaq pisze:jakiez to praktyczne!


fakt, o tym zapomniałam :D

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 479 gości