Czy kiedyś mieliscie taką sytuacje?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
elzbieta100
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 10 cze 2005, 09:08
Skąd: Polska
Płeć:

Czy kiedyś mieliscie taką sytuacje?

Postautor: elzbieta100 » 06 paź 2005, 12:04

Witam czytających!
Ostatnio wybrałam sie do lasu na grzyby.Wedrując p lesnych drózkach nagle natknęlam sie na ukryty samochód.Poczatkowo pomysłam,ze ktos go ukradł i wlasnie tutaj schował.Postawnowiłam wiec tym sie nie interesowac.Jednak ciekawosc nie pozwoliła mi te sprawe tak pozostawic.Zaczełam cicho skradac sie podgladajac czy nie ma tak kogos.Podchodzac co raz bizej patrze a obok samochodu rozcielony kocyk a na nim kochajaca sie para.Ona lezała na kocyku z wysoko uniesionymi nogami opartymi na ramionach faceta a on rytmicznie wykonujacy ruchy posuwisto-zwrotne.Postanowiłam im nie prszekadzac a tez bałam sie wycofywac aby nie usłyszeli ze ktos ich podglada. Przygladałam sie wiec im do konca.Po pewnym czasie tak podnieciłam sie tym co dzieje sie na tym kocyku,ze nie moglam sie juz opanowac.Pewnie gdybym miala swojego kochasia pd reka to zrobiłabym to samo.Niestety nie było i musiałam zrobic to sama.
Ciekawa jestem czy mieliscie kiedys taka sytuacje aby obserwowac jak parka sie kocha, czy podniecalo to was i w jakich okolicznosciach sie to wydarzyło.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 06 paź 2005, 12:12

Jakbym się natknął na kochającą się parę to bym jakieś jaja zrobił pewnie, a nie przyglądał im się. Rozrywki w życiu mało ;)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
przyjaciel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 137
Rejestracja: 26 cze 2005, 12:35
Skąd: LEGNICA
Płeć:

A jabys się Ty czuł gdyby Ktoś Ci zrobił takie jaja

Postautor: przyjaciel » 06 paź 2005, 12:19

A jabys się Ty czuł gdyby Ktoś Ci zrobił takie jaja
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 paź 2005, 12:21

elzbieta100 pisze:Witam czytających!

A Ty znowu tu fantazjujesz?!
Tym razem z avatarem laski, zaznacznikiem faceta, wymową laski...
... już się gubię od Twoich wcieleń <hahaha> <hahaha><hahaha><hahaha><hahaha>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
elzbieta100
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 10 cze 2005, 09:08
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: elzbieta100 » 06 paź 2005, 12:45

Do Mysiorka.
Jestem "laska" Tak jakos zle ustawiło mi sie przy rejestracji a ja nie zauważyłam.Nie wiem teraz jak to zmienic. Mysiorku nie dopatruj sie wiec podtekstów.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 06 paź 2005, 12:48

Kiedyś moi koledzy w podstawówce jeszcze podglądali jakieś parki -w zasadzie chodzilo chyba o lekkie obyczaje-ale najwiecej to z tego smiechu bylo :)

[ Dodano: 2005-10-06, 12:48 ]
P.S. teraz pewnie z nich się śmieją <rofl2>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 paź 2005, 12:55

elzbieta100 pisze:Mysiorku nie dopatruj sie wiec podtekstów.

Swoje wiem 8)
Miłej zabawy :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
przyjaciel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 137
Rejestracja: 26 cze 2005, 12:35
Skąd: LEGNICA
Płeć:

Postautor: przyjaciel » 06 paź 2005, 12:57

Chyba sprawdze osobiście
Elżbieeta pozwoliła hihi
Awatar użytkownika
anita
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 30 wrz 2005, 11:44
Skąd: znad morza
Płeć:

Postautor: anita » 06 paź 2005, 13:03

mnie podniecają takie sytuacje:) bo zdarzyły mi się dwie , że przyłapałam a raczej podejrzałam parkę :) hihi.
w ogóle to lubie podglądać :):):)
Awatar użytkownika
elzbieta100
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 10 cze 2005, 09:08
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: elzbieta100 » 06 paź 2005, 13:07

Anitko,to podziel sie wrazeniami lub opisami <3m_się>
przyjaciel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 137
Rejestracja: 26 cze 2005, 12:35
Skąd: LEGNICA
Płeć:

Postautor: przyjaciel » 06 paź 2005, 13:10

anita pisze:mnie podniecają takie sytuacje:) bo zdarzyły mi się dwie , że przyłapałam a raczej podejrzałam parkę :) hihi.
w ogóle to lubie podglądać :):):)

A Ty lubisz byc pogladana
Awatar użytkownika
anita
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 30 wrz 2005, 11:44
Skąd: znad morza
Płeć:

Postautor: anita » 06 paź 2005, 13:14

elzbieta100 pisze:Anitko,to podziel sie wrazeniami lub opisami


raz widziałam parkę jak kocała się na wydmach niedaleko plaży nudystów na którą zresztą szłam :) Oni mnie widzieli, ale w sumie nie przejeli sie zbytko moim widokiem
Natomiast druga parka się strasznie spłoszyła - kochali sie w domku biwakowym ale mieli zapalone lekkie swiatło to widzialam cała scene. Oni mnie zobaczyli dopiero jak skonczyli ze soba hihi. Panika na maxa :)


przyjaciel pisze:A Ty lubisz byc pogladana


byłam podgladana nie raz i jakos nie robie z tego afery :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 paź 2005, 14:18

Napotkałam, napodkałam, ale ciekawsze rzeczy do roboty miłam niżeli się przyglądać :]
Awatar użytkownika
anita
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 30 wrz 2005, 11:44
Skąd: znad morza
Płeć:

Postautor: anita » 06 paź 2005, 15:31

moon pisze:ciekawsze rzeczy do roboty miłam niżeli się przyglądać


np jakie??:)
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 06 paź 2005, 18:21

Ja tam sie moge kochac przy was jak mi za to zaplacicie hehehehe :D tylko namowcie moja... :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Pintupintu
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 sie 2005, 22:45
Skąd: Hockenheim
Płeć:

Re: Czy kiedyś mieliscie taką sytuacje?

Postautor: Pintupintu » 06 paź 2005, 18:45

elzbieta100 pisze:Witam czytających!
Ostatnio wybrałam sie do lasu na grzyby.Wedrując p lesnych drózkach nagle natknęlam sie na ukryty samochód.Poczatkowo pomysłam,ze ktos go ukradł i wlasnie tutaj schował.Postawnowiłam wiec tym sie nie interesowac.Jednak ciekawosc nie pozwoliła mi te sprawe tak pozostawic.Zaczełam cicho skradac sie podgladajac czy nie ma tak kogos.Podchodzac co raz bizej patrze a obok samochodu rozcielony kocyk a na nim kochajaca sie para.Ona lezała na kocyku z wysoko uniesionymi nogami opartymi na ramionach faceta a on rytmicznie wykonujacy ruchy posuwisto-zwrotne.Postanowiłam im nie prszekadzac a tez bałam sie wycofywac aby nie usłyszeli ze ktos ich podglada. Przygladałam sie wiec im do konca.Po pewnym czasie tak podnieciłam sie tym co dzieje sie na tym kocyku,ze nie moglam sie juz opanowac.Pewnie gdybym miala swojego kochasia pd reka to zrobiłabym to samo.Niestety nie było i musiałam zrobic to sama.
Ciekawa jestem czy mieliscie kiedys taka sytuacje aby obserwowac jak parka sie kocha, czy podniecalo to was i w jakich okolicznosciach sie to wydarzyło.



Smierdzi mi tu prowokacja na kilometr ......aaaaa sio

Spoko kto bardzo chce sie wygadac niech to uczyni poza tymi ktorzy to juz zrobili
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 paź 2005, 20:17

Do psychiatry marsz!!! Takie podglądanie kwalifikuje się do leczenia - przypięcia pasami, hehe....tfu!!!! Zboczenie nie zna granic
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 paź 2005, 20:24

TedBundy pisze:Do psychiatry marsz!!! Takie podglądanie kwalifikuje się do leczenia - przypięcia pasami, hehe....tfu!!!! Zboczenie nie zna granic


wyluzuj ! chłopie ... nie ma w tym nic złego !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 06 paź 2005, 20:27

Widzę to co widzę i w ogóle się nie wstydzę... :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 paź 2005, 21:55

Hyhy pisze:tylko namowcie moja...

Twoja, dalej Twoja :>
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 06 paź 2005, 22:23

Nie. mowie z przyzwyczajenia :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Stunt
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 12 lip 2005, 22:16
Skąd: z Księżyca
Płeć:

Postautor: Stunt » 06 paź 2005, 23:47

Hehe, ja miałem 2 takie sytuacje. Pierwsza jakieś chyba 4 lata temu, niedaleko mojej chaty nauczycielka zorganizowała melanż dla nauczycieli z mojej szkoły na zakończenie roku. My (czyt. uczniowie tych nauczycieli), a było nas trzech, obserwowaliśmy jak to se nasi święci nauczyciele popijają. W końcu 2 z nich opuściło grono towarzyszów i udali się na spacer. :) My się akurat pałętaliśmy w okolicy, to poszliśmy kawałek za nimi. Idziemy, idziemy, oni weszli za zakręt, chwilę za nimi my, ale patrzymy nie ma ich. Na drodze stoją ich buteliki piwa, a ich ni ma... Patrzymy, a tu w zbożu wydeptana ścieżka... :O Nie mogliśmy się opszeć chęci zobaczenia tego, wleźliśmy na drzewo a tu taka miłosna scenka <aniolek2> . Polewke mieliśmy na maxa, w końcu nie codzień się widzi jak Twoi nauczyciele się bzykają <szczerbaty>
Druga sytuacja była w te wakacje. Wyszedłem z domu se pobiegać ... biegne se , biegne, patrze a tu, na takim zadupiu jakiś samochód se stoi. Musiałem tamtędy przebiedz, bo za tym samochodem była droga do domu. Podbiegam a tu jedna pani robi lodzika jednemu panu... Niechcąc im przeszkadzać pobiegłem dalej, chyba nawet mnie nie wylukali. :D
"Fly on the wings of love"
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 06 paź 2005, 23:58

elzbieta100 pisze:Ostatnio wybrałam sie do lasu na grzyby.Wedrując p lesnych drózkach nagle natknęlam sie na ukryty samochód.Poczatkowo pomysłam,ze ktos go ukradł i wlasnie tutaj schował.Postawnowiłam wiec tym sie nie interesowac.Jednak ciekawosc nie pozwoliła mi te sprawe tak pozostawic.Zaczełam cicho skradac sie podgladajac czy nie ma tak kogos.Podchodzac co raz bizej patrze a obok samochodu rozcielony kocyk a na nim kochajaca sie para.Ona lezała na kocyku z wysoko uniesionymi nogami opartymi na ramionach faceta a on rytmicznie wykonujacy ruchy posuwisto-zwrotne.Postanowiłam im nie prszekadzac a tez bałam sie wycofywac aby nie usłyszeli ze ktos ich podglada. Przygladałam sie wiec im do konca.Po pewnym czasie tak podnieciłam sie tym co dzieje sie na tym kocyku,ze nie moglam sie juz opanowac.Pewnie gdybym miala swojego kochasia pd reka to zrobiłabym to samo.Niestety nie było i musiałam zrobic to sama.

Widzialam gdzies takie opowiadanie erotyczne <pijak>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 paź 2005, 00:53

np jakie??usmiech

Np iśc tam gdzi eaktualnie szłam jak ludków widziałam. Nawet jesli to tylko do sklepu po mleko to juz ciekawsze <pijak> Nie łozumiem czym tu się jarać.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 07 paź 2005, 01:01

Ja tam nie lubie podgladac i patrzec na fajfusa jakiegos obcego goscia, co innego 2 kobiety :P
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 07 paź 2005, 07:32

Co najmniej 2 argumenty za podglądaniem:

- po pierwsze - można sie czegoś fajnego nauczyć "podejrzeć"
- po drugie - bodźce zwrokowe też są ważne (szczególnie jak jakaś ładna Pani jest " na tapecie"

:)
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
elzbieta100
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 10 cze 2005, 09:08
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: elzbieta100 » 07 paź 2005, 13:41

Pintupintu pisze:Smierdzi mi tu prowokacja na kilometr ......aaaaa sio


O jakiej prowokacji piszesz? Nie przesadzaj.Jest to temat jak kazdy inny.
Alessione

Postautor: Alessione » 07 paź 2005, 19:57

Miełm Podobną sytuacje tylko ze mnie ktos podglądał :565: a gdy skonczylismy i wychodziliśmy z "krzaczków" to widzieliśmy jak ktoś biegł ehhe
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 07 paź 2005, 20:10

TedBundy pisze:Zboczenie nie zna granic

Od razu zboczenie no nie przesadzaj znowu :)

[ Dodano: 2005-10-07, 20:13 ]
Stunt pisze:mieliśmy na maxa, w końcu nie codzień się widzi jak Twoi nauczyciele się bzykają

Nie bzykają się tylko w praktyce przerabiają materiał o edukacji seksualnej..pomyśl nie mogli takie nie sprawdzonego materiału uczyć moim zdaniem to profesjonaliści po prostu w tym co robią :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
3000GT

Postautor: 3000GT » 08 paź 2005, 20:59

U mnie koleszka z klasy jak wracał o 7 rano ze stodniowki , to gdy wszedl do klatki zobaczył kochajacą sie w najlepsze parę ( jak oni go zobaczyli to zamarli jak posągi ) , a ze koleszka był po stódniowce czyli po niezlym melanzu <pijak> to nie mogl otworzyc drugich drzwi ( tzn u niego jest taki przedsionek i przy drugich drzwiach jest domofon i zawsze kur*a jest zakmniety ) , jak koleszka otwierał drzwi to powiedział im zeby sobie nie przeszkadzali , a kiedy wkoncu trafil kluczem w zamek to zostawil ich samych ( oni tez pewnie wracali ze stodniowki , no chyba ze do kosciola szli , bo to juz niedziela byla). Ale najlepszy byl motyw , ze dziewczyna co kochala sie ze swoim chlopakiem , jest z bloku obok . Niezly wyziew byl , jak mi koleszka pokazal puzniej kto to :d

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 513 gości