Wole zwykły sex od oralnego...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Amenhotep

Wole zwykły sex od oralnego...

Postautor: Amenhotep » 29 wrz 2005, 22:29

Wole zwykły sex od oralnego bo sprawia mi wiekszą przyjemnośc, a nie jak słysze na około od znajomych (bardziej lub mniej), jak to im dobrze jak kobieta bierze do im buzi, dla mnie to fajne odprężenie, ale ostatnio to nawet nie moge dojśc w ten sposób, a gdy wchodze w moją kobiete to nawet jeśli ostatnio kochalismy sie dzień temu czy dwa to potrafie dojśc juz po kilku minutach a w extremalnych przypadkach dosłownie od razu!!! najszybciej doszedłem po 3 ruchach!!! czy aby na pewno wiekszość facetów woli oral od konwencjonalnej techniki? ile potrzebujecie czasu żeby dojść do orgazmu (powiedzmy po 2 dniach przerwy) po oralu a w ile przy zwykłym stosunku? a wy kobiety co sądzicie o ssaniu penisa? naprawde wasi faceci są w niebie gdy to robicie im?
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2005, 22:46 przez Amenhotep, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 29 wrz 2005, 22:34

Pewnie w niebie są, ale z mojej wiedzy to wynika, że wszyscy faceci wcześniej czy później stwierdzają, że zwykłe pieprzenie jest najlepsze. A oral to wychwalają ci, co to go mają od święta. To samo z analem (podobno tak jakby się w nicość wchodziło i brakuje tego czegoś na końcu).

Dżizas, tak zejść na psy, żeby się w takich topikach wypowiadać...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 29 wrz 2005, 22:38

Amenhotep pisze: a wy kobiety co sądzicie o ssaniu penisa? naprawde wasi faceci są w niebie gdy to robicie im?

Heh miałeś zapytać co czują kobiety kiedy facet to robi ustami przecież wiesz co czujesz chyba że nie :D

mrt pisze:Dżizas, tak zejść na psy, żeby się w takich topikach wypowiadać...

Eeee tam można przeżyć :P
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 29 wrz 2005, 22:39

Pegaz pisze:Eeee tam można przeżyć


Nawet Lombard chyba śpiewał o przeżywaniu :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Amenhotep

Postautor: Amenhotep » 29 wrz 2005, 22:42

Pegaz pisze:
Amenhotep pisze: a wy kobiety co sądzicie o ssaniu penisa? naprawde wasi faceci są w niebie gdy to robicie im?

Heh miałeś zapytać co czują kobiety kiedy facet to robi ustami przecież wiesz co czujesz chyba że nie :D


polecam jakąś książke o tytule "czytanie ze zrozumieniem" na pewno cos dla siebie znajdziesz 8)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 29 wrz 2005, 22:43

Amenhotep pisze:polecam jakąś książke o tytule "czytanie ze zrozumieniem" na pewno cos dla siebie znajdziesz

Dziękuje i wzajemnie :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 wrz 2005, 23:02

naprawde wasi faceci są w niebie gdy to robicie im?

Śmieli by nie być! Phi! To drugi raz by nie mieli! ;P
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 29 wrz 2005, 23:06

moon pisze:Śmieli by nie być! Phi! To drugi raz by nie mieli!

:diabel2:
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 29 wrz 2005, 23:33

Amenhotep pisze:Wole zwykły seks od oralnego bo sprawia mi wiekszą przyjemnośc


Ja tez wole sex "zwykly" od oralnego mimo, ze nie sprawia mi przyjemnosci. Przy oralu zawsze dochodze, a przy zwyklym ni cholery (no chyba, ze z duuuuza pomoca w postaci pieszczenia lechtaczki).
I to jest dopiero overkill O_o

Ps. Moze twoja dziewczyna piesci cie w malo urozmaicony sposob? To nie jest sztuka wziac penisa do buzi i ssac. Trzeba sie duzo napracowac jezykiem, wargami, nawet zabkami. Poszukaj sobie tematow o fellatio . Duzo tego bylo.
I moze daj dyskretnie dziewczynie do przeczytania.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
anita
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 30 wrz 2005, 11:44
Skąd: znad morza
Płeć:

Postautor: anita » 30 wrz 2005, 15:14

a ja lubię obydwie formy seksu. Wszystko zależy od tego na co mamy ochote. CZy na miłość francuską czy na małe bzykanko :)
Np. rano wolę seks a np. w środku dnia oralnie, ale oczywiście nie jest to regułą

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 438 gości