Ciąza a krwawienie

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

creativ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 30 paź 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Ciąza a krwawienie

Postautor: creativ » 28 lis 2006, 18:38

witam!
Mam pytanie słyszałem ze jak kobieta zajdzie w ciąże po ilus dniach(tu pytanie po ilu) moze występować krawienie.I tu się pragnę spytać drogich forumowiczów ile trwa takie krwawienie?I czy moze być intensywne czy to raczej plamienie?!Proszę o wypowiedź osób dobrze znających temat/odpowiedź z góry dziękuje
pozdrowił
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 28 lis 2006, 19:48

Może wystąpić ale nie musi, może to być plamienie lub coś więcej. Jesli osobie tej zalezy na ciązy i plami to w trybie pilnym powinna stawic się w szpitalu !!
creativ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 30 paź 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: creativ » 28 lis 2006, 20:13

ok spoko jednak nadal nie otrzymałem pełnej odpowiedzi:)Chodzi mi to czy normalnie krawienie takie jak co miesiąc pod czas okresu moze wystepować pod czas ciązy?Krwawienie rzec mogę bardzo obfite.I dalej prosze o odp na pyt. z 1 posta.
pozdrowił
Slonkopiotrusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2006, 11:36
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: Slonkopiotrusia » 28 lis 2006, 20:38

czesto zdarza sie tak ze wystepuje plamienie, natomiast dosyc zadko zdaza sie tak ze pojawia sie normalny okres... zupelnie jakby nie bylo ciazy a jednak jest i w kolejnym miesiacu dopiero nie ma krwawienia.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 28 lis 2006, 22:19

swoją drogą ciekawe, bo w mojej rodzinie zdarzyło się parę przypadków, że okres podczas ciąży był normalny, a ciążą dochodzona bez powikłań! i wszystko było ok, po za okresem, którego być nie powinno..
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 28 lis 2006, 23:04

creativ pisze:Mam pytanie słyszałem ze jak kobieta zajdzie w ciąże po ilus dniach(tu pytanie po ilu) moze występować krawienie

dziwnie sformułowane zdanie... tak jakby gdy kobieta zachodzi w ciążę, to po iluś dniach dostaje krwawienia :P chodzi ci o to, czy może kobieta mieć miesiączkę podczas ciąży... ano może, ale jest to skąpe krwawienie... znajoma mojej siostry do piątego miesiąca ciąży miała co miesiąc krwawienia. a że jej miesiączki nigdy nie było obfite, toteż nie podejrzewała wcale ciąży i była ogromnie zdziwona, jak usłyszała, że będzie miała dziecko...

a twoja niecierpliwość świadczy o tym, że kochałeś się z dziewczyną, może z zabezpieczeniem, może bez, dostała ona okres, ale ty sądzisz, że ona jest w ciąży... zgadłam??? ;>
creativ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 30 paź 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: creativ » 29 lis 2006, 06:04

hathor w pewnym sensie zgadłaś kochałe się z zabezpieczeniem (prezerwatywa) ale nie sądze ze jest w ciąży.Tylko nurtowały mnie te pytania:)Więc co mi zzleży zapytać sie:)
pozdrowił
Piotrek;p
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 28 lis 2006, 13:07
Skąd: tarnów
Płeć:

Ciąża??????????

Postautor: Piotrek;p » 29 lis 2006, 13:14

czy kobieta w ciąży ma okres?????
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lis 2006, 13:16

było ! poszukaj , moze tak byc , ze ma nawet do 5 -go miesiaca , rzadkie - ale spotykane
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 29 lis 2006, 13:16

525. taki temat.

Może mieć, ale nie musi. Z reguły nie miewa.

Moderacjo, wnioskuję o zamknięcie i podklejenie tego gdzieś.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 142 gości