Czy mogę być w ciąży, jeżeli...?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 07 lis 2010, 17:16

Smile8 pisze:No jakoś 5-6 dni tak powiedziała.

To też długo, także jednak nie nastawiałabym się jakoś specjalnie na tę ciążę. Po czym wnosicie, iż uprawialiście seks w dni płodne?
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 07 lis 2010, 18:55

Mona pisze:To też długo, także jednak nie nastawiałabym się jakoś specjalnie na tę ciążę. Po czym wnosicie, iż uprawialiście seks w dni płodne?

No to to ona wie kiedy ma a kiedy nie, ja wiem jedynie że było mokro i to bardzo mokro i raczej nie z podniecenia ale cały dzień.
Mówiła ,że dni płodne zaczęły jej się dzień przed stosunkiem.
W roku pańskim 1314
patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,
Walczyli jak waleczni poeci,
Walczyli jak Szkoci
i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 07 lis 2010, 19:31

Smile8 pisze:Mówiła ,że dni płodne zaczęły jej się dzień przed stosunkiem.

OK, to jednak musicie zaczekać :)
Tak właściwie, to powyższego wynika, iż w kwestii ciąży nie ma co radzić, bo produkujemy się bez sensu, jak widać...
Ostatnio zmieniony 07 lis 2010, 19:45 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 07 lis 2010, 19:44

Mona pisze:OK, to jednak musicie zaczekać

:/
Niestety to 1 wyjście w tej chwili.
Dzięki Mona za poświęcony czas, napiszę gdybym miał jeszcze jakieś pytania. Dziękuje jeszcze raz.
W roku pańskim 1314

patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,

Walczyli jak waleczni poeci,

Walczyli jak Szkoci

i wywalczyli sobie wolność.
Miela
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2011, 15:03
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Miela » 06 sty 2011, 15:12

Witajcie

Mój problem wygląda następująco. Jestem dziewicą i do tej pory jeszcze nie uprawiałam seksu, ale wielokrotnie kończyło się na pettingu. Ostatni raz kontakt z partnerem miałam w połowie listopada. Nie doszło do stosunku, jedynie do pieszczenia palcami.
Jednak zawsze mam pewnego rodzaju paranoję - przecież nie od dziś wiadomo, że w ten sposób też można zajść w ciążę jeśli na palcach partnera jest sperma (nie było, jestem prawie pewna). Okres pojawił się nieco wcześniej niż zazwyczaj, co przyjęłam z ogromną ulgą mimo minimalnej możliwości wpadki. W tym miesiącu za to się spóźnia. Od kilku dni miewam bóle menstruacyjne, ale nic poza tym. Zastanawiam się, czy ten ostatni okres to może wcale nie okres, ale jakieś pierwsze objawy ciąży? Do paniki mi daleko, ale jestem lekko zaniepokojona. Wiem, że test rozwiałby wątpliwości ale chwilowo nie bardzo mam nawet jak go kupić, taką możliwość będę miała dopiero za kilka dni.
Więc moje pytanie właściwie powinno chyba brzmieć... czy jest możliwe krwawienie (zupełnie jak okres, tyle, że trochę wcześniej) w pierwszym okresie ciąży?

Wiem, że moje obawy mogą brzmieć absurdalnie, ale zwykle okres miałam regularny jak w zegarku...
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 06 sty 2011, 16:54

Krwawienie jest możliwe.

Twoja ciąża raczej nie.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 07 sty 2011, 03:02

Ciąża z reguły nie objawia się bólem i w ogóle nie objawia sie tak szybko, jak to sobie nieraz ludzie wyobrażają.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
FANTOMAS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 15 maja 2007, 17:04
Skąd: Z zaświatów
Płeć:

Postautor: FANTOMAS » 07 sty 2011, 21:17

Droga koleżanko - szansa, że jesteś w ciąży (nawet jeśli sperma była na palcach) jest bardzo niewielka. Zajście w ciążę nie jest tak łatwe, jak się wielu wydaje.
Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć.
monika83
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2011, 14:15
Skąd: śląsk
Płeć:

czy moze byc ciaza?

Postautor: monika83 » 07 lip 2011, 14:31

Witam
Nie sadzilam ze kiedykolwiek napisze w takim temacie;P
otoz kochalam sie z mezem w 10 dniu cyklu, moje cykle trwaja zwykle 28 dni a owulacje mam okolo 16 dnia. obecnie jestem w 13 dniu cyklu wiec testu nie moge jeszcze zrobic, najwczesniej 22 lipca.jak uwazacie jest szansa ze zaskoczy:/? (oczywiscie zabezpieczenia zadnego nie bylo) z gory dziekuje za odpowiedz
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 lip 2011, 09:54

My też nie sądziliśmy że ktoś jeszcze napisze w tym temacie. Odpowiedź brzmi: nie wiemy. To loteria. Zagryźcie zęby i czekajcie na test.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 24 lip 2011, 23:31

Moim zdaniem jak ok 1 do 50. I nie jest to wzięte od czapy... 8)
soul of a woman was created below
kika123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2011, 19:00
Skąd: warszawa
Płeć:

Ciąża?

Postautor: kika123 » 29 gru 2011, 19:02

Czy to możliwe ze doszlo do zapłodnienia jeżeli planowany okres powinnam mieć 25 grudnia a nie mam go do tej pory a 24 grudnia kochalam sie z moim partnerem. Dodam jeszcze, że poprzedni okres mialam 27 listopada Według internetowych kalendarzyków dni płodne przypadały mi na 6-14 grudnia.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 19:19 przez kika123, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 gru 2011, 00:24

A zwykle masz okresy jak w zegarku?
Arbuzek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 lip 2012, 00:57
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Arbuzek » 21 lis 2012, 01:43

Zajście w ciążę w tym przypadku jest raczej wątpliwe..
ktos

;/

Postautor: ktos » 08 lip 2014, 10:16

Witam! Moja dziewczyna ma 15 lat, a Ja 16. Uprawialiśmy petting. Ona jest dziewicą. Okres miała od 28 czerwca. Przez 6/7 dni. Nie prowadzi dokładnie kalendarzyka, ale jej długość cyklu wynosi jakieś 28-30 dni. Masturbowaliśmy się wzajemnie. Ja skończyłem 'odpryslo' w nia trche spermy,, a następnie dotknąłem spermy, aby sprawdzić czy naprawdę skończyłem Miałem na niej niewielką ilość spermy (na ręce) dodam jeszcze, ze masturbowałem ja druga reka, ale wiadomo, ze moglo ja się dotknąć, ale nie jestem tego pewien;/. Była to na pewno nieduża ilość, bo tylko się tam dotknąłem. Chwilę później prawdopodobnie wytarłem rękę o koc. Chociaż nie jestem tego w 100% pewny. Następnie trochę się przytulaliśmy, zadzwonił telefon (jeżeli się przytulaliśmy to na pewno jeszcze jakaś część spermy z tej ręki została wytarta o ubranie,koc itp.). Minęło minimum jakieś 4-5 minut od momentu mojego wytrysku. Po tym czasie ja zacząłem jej robić dobrze, najpierw pieszcząc łechtaczkę, a potem wkladajac jej palce na głębokość maksymalnie 2 cm - 4 cm. (tylko u jest problem, bo nie pamiętam czy to była ta sama reka co dotkalem spermy)
Czy możliwe, że moja dziewczyna zaszła w ciążę? Czy możliwe, że plemniki przeżyły w takiej temperaturze na moim palcach i ogólnie w kou? (Byliśmy w domu godzina 20. temperatura ok. 24/5 stopni Celsjusza.) Odpowiedź została mi udzielona, że szansa jest bardzo mała i zależy to od tego czy dni były płodne czy niepłodne, ale nadal mnie to nie uspokaja. a petting uprawialiśmy dnia 7 lipca. Bardzo się denerwuję. Pamiętam, że wkładając jej tam palce, musiały być już suche albo bardzo,bardzo,bardzo mało wilgotne, bo gdybym poczuł, że są mokre to bym ich tam nie pchał.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 lip 2014, 14:00

Nie bedzie w ciazy. Pochwa ma srodowisko kwasne niesprzyjajace plemnikom w malej ilosci, bez odzywki w postaci ejakulatu i nie wystrzelonym pod sama szyjke macicy.
emi

Postautor: emi » 13 sie 2014, 21:20

Biorę tabletki, ale zawsze używam gumek. Jakieś 4 tyg temu robiłam to z chłopakiem bez, bo nie mieliśmy a nas poniosło, ale nie było wytrysku. To było już pod koniec cyklu, kilka dni później miałam krwawienie z odstawienia normalnie w terminie, potem zaczęłam brać tabletki w odpowiednim czasie. Niby nigdy żadnej nie zapomniałam, ale zdarzały mi się opóźnienia, ok. 2 godzin... Ostatnio sporo schudłam (ale to może od ciężkiej pracy) i mam wahania nastrojów, myślicie, że ciąża jest możliwa?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 sie 2014, 21:52

Nie jest możliwa. A tabletek nie trzeba brać dokładnie o tej samej godzinie żeby działały.
emi

Postautor: emi » 14 sie 2014, 14:35

Dzięki. <banan> Tak, wiem, pod tym względem jestem panikarą :P
emi

Postautor: emi » 10 wrz 2014, 10:56

Ale od jakiegoś czasu trochę mnie mdli i częściej korzystam z toalety... Być może jest to spowodowane stresem, ale czy na pewno? Tabletki biorę w dalszym ciągu i taka sytuacja jak opisywałam już się nie powtórzyła. Jak policzyłam, to było 1,5 miesiąca temu, ale krwawienia miałam normalne
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 wrz 2014, 13:06

Zrob test ciazowy. Jak chcesz miec pewnosc to mozesz sobie pod tym katem zbadac krew.
mamarzenka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 17 lut 2017, 20:04
Skąd: opole
Płeć:

Re: Czy mogę być w ciąży, jeżeli...?

Postautor: mamarzenka » 20 lut 2017, 22:54

czytalam i polecam

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości