Czy mogę być w ciąży, jeżeli...?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Sun
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 06 maja 2006, 14:49
Skąd: z bajki...
Płeć:

Postautor: Sun » 27 gru 2006, 01:36

A cykle masz w miarę regularne?

Raczej tak. Nie miałam jakiegoś wielkiego opóźnienia. Ostatnie wyglądały tak, co: 26, 29, 26, 29, 26, 30 i ostatni 29.

Olivia pisze:I czy Ty wiesz, kiedy są dni płodne, przynajmniej w przyblizeniu?

No właśnie jak pękła był płodny <chory> pocieszeniem jest to, że wytrysku nie było.

Jakie jest Wasze zdanie?
Po zachodzie bywa najprzyjemniej...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 27 gru 2006, 01:37

Sun pisze:No właśnie jak pękła był płodny <chory>

<hahaha> 8 dzień cyklu to płodny? A gdzie to, Skarbie, wyczytałaś?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Sun
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 06 maja 2006, 14:49
Skąd: z bajki...
Płeć:

Postautor: Sun » 27 gru 2006, 01:40

Olivcia... dobrze mnie pocieszasz :D
Poobliczałam na:
http://milosc.god.pl/kalendarz.htm
i
http://www.poradnia.pl/rozmaitosci/fert.html

Na tym drugim niby wychodzi, że nie płodny... no ale dlatego pisze na tym forum. Wiem, że sa tu bardziej doświadczone osoby niż ja :)
Po zachodzie bywa najprzyjemniej...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 27 gru 2006, 07:54

Córka dawnych znajomych, kilka miesięcy po ślubie (konkordatowym) urodziła syna... jak się okazało, przyjaciela męża. Rozwód był szybki, z tego co wiem, były mąż alimentow nie płaci - dziecko nie jest jego. Któraś ze stron (nie pamiętam która), wystąpiła o zaprzeczenie ojcostwa... Małżeństwo trwało bardzo krótko. Ale na K. na ślubie pięknie wyglądała, mimo małego brzuszka już :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 27 gru 2006, 08:57

Ja mam zakodowane, że 100-procentowo bezpiecznie (pomijam, że nie ma 100 procent, ale ja tak na własny użytek przyjmuję) jest od tygodnia przed okresem do 2. dnia po okresie. Poza tym tragedii nie robiłam, jak 3. dnia po okresie mi się zdarzyło. Ale ja mam okres 7 dni.

I jeszcze wytrysku nie było? Dziewczyno, śpij spokojnie i głowy sobie tym nie zawracaj :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 gru 2006, 11:24

gracja pisze:wówczas mozliwe jest, aby dziecko było pod opieką byłego męża
W sumie niby mozliwe, ale w praktyce to wieksze szanse maja chyba rodzice tej dziewczyny albo ktos od strony biologicznego ojca.

Czyli jezeli dizewczyna do 6 miesiecy po urodzeniu dizecka nie wystapi z wnioskiem o zaprzeczenie ojcostwa to on bedzie mial wowczas prawo do dziecka?
I jak to jest z kosztami, kto placi za ten test?
Maniek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 05 lut 2006, 18:39
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Uzylem opcji suzkaj pomozcie....

Postautor: Maniek » 27 gru 2006, 14:53

No wiek kochalem sie z moja dzewczyną.W zabezpieczeniu oczywiscie.Doprowadzilem ją lecz sam niedoszlem.doprowadzila mnie ona potem na zewnatrz.dzis powinna miec okres a jeszcze niema .Uprawiamy sex raz w miesiacu zawsze z gumka.Czy moglibysmy wpasc?? Sam sobie odpowiadam w sumie na to pytanie..no ale dlaczego nie ma okresu ?tak jak zawsze regularnie.Pozdrawiam niedojezdzajcie mnie od razu ze po co nowy temat...
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 27 gru 2006, 14:57

Maniek pisze:niedoszlem
Litości!!.... Nie doszedłem!!!!!!!

Nie wpadaj w panikę, okres nie spóźnia się nawet o jeden dzień! Mało która dziewczyna ma cykle tak reguralne, aby mogła wyliczyć w 100% kiedy nastąpi pierwszy dzień krwawienia!
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 27 gru 2006, 14:59

Oczywiście, że najedziemy, bo już się słabo robi od tych tematów. Na 1000 takich postów jak Twój ani jednej wpadki jeszcze nie było, więc właściwie odpowiedzieć sobie możesz na swoje pytanie dokonując analizy statystycznej. Zapewne szansa zerowa.
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 27 gru 2006, 15:04

Nie wiem jak w tej sprawie ale gdy chodzi o alimenty gdy zechce zasądzić od prawdziwego ojca to kobieta nie płaci za sprawę a facet jezeli chce zrobić badania DNA to on kryje koszta 1600 zł , sąd ustala w jakim miejscu to będzie bo na potrzeby sądu są placówki wyznaczone

tu znajdziecie wszystko co z tym jest zwiazane
www.forumprawne.org
szukac w prawie cywilnym -prawo rodzinne i opiekuńcze sporo można się dowiedziec
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 gru 2006, 17:53

Maniek pisze:no ale dlaczego nie ma okresu ?
Bo sie pogoda zmienila. Bo leki brala?Bo jakies stresy miala?Bo soe przejadla?Bo krow y nie lataja na niebie? Od wszytskiego m oze sie opoznic......
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 27 gru 2006, 22:36

Czy przypadkiem topików nie pomieszaliście? :> Bo tu jakby dwa tematy się zjechały.
Sara87
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 24 lis 2005, 15:43
Skąd: Łódź
Płeć:

czy jestem w ciąży ??

Postautor: Sara87 » 29 gru 2006, 09:40

witam wszystkich....
strasznie boje sie tego ze jestem w ciąży... w tym miesiacu 2 razy kochałam sie z chłopakiem z czego on nigdy nie konczył we mnie...mam objamy przedmiesiaczkowe tzn boli mnie dolna czesć brzucha, piersi stały sie bardziej wrażliwe no i na trwarzy wyskoczyło mi multum syfków!! a mimo to okres mi sie spóźnia juz 7 dni i czy w taki razie jest mozliwość zebym była w ciaż?

podzielcie sie opina w tym temacie :(
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 29 gru 2006, 10:02

Sara87 pisze:a mimo to okres mi sie spóźnia juz 7 dni i czy w taki razie jest mozliwość zebym była w ciaż?
Nie wiem czy mamy tu jakiegoś ginekologa, a tym bardziej ginekologa, który badania wykonuje przez światłowód... ;-)

http://www.agnieszka.com.pl/milosc_bez_obaw.htm <-- Tu masz właściwie wszystko. Poczytaj o cyklu, o dniach płodnych i niepłodych o skuteczności metod antykoncepycjnych.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Sara87
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 24 lis 2005, 15:43
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Sara87 » 29 gru 2006, 10:12

oki poczytam sobie
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 29 gru 2006, 11:15

Sara87 pisze:strasznie boje sie tego ze jestem w ciąży... w tym miesiacu 2 razy kochałam sie z chłopakiem z czego on nigdy nie konczył we mnie...mam objamy przedmiesiaczkowe tzn boli mnie dolna czesć brzucha, piersi stały sie bardziej wrażliwe no i na trwarzy wyskoczyło mi multum syfków!!
Będziesz miała syna, bo przy dziewczynkach jest ładna cera.

A tak poważnie - obstawiam, że w ciąży nie jesteś. Weź gorącą kapiel, to przyspieszysz okres.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2006, 12:30

objawy przed miesiączkowe ustaną , co nie znaczy , ze jestes w ciazy ! okres nadejdzie jednak w naj mniej spodziewanym momencie , moze minac nawet 2 tyg. a i wiecej
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Sara87
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 24 lis 2005, 15:43
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Sara87 » 29 gru 2006, 22:27

ehhh tak strasznie sie boje.. :/ normalnie świruje... juz nawet mi sie wydaje ze mam mdłości !! :( to jest okropne.. drazni mnie to, ze obajwy sa normalne takie jak przed okresem.. a samej gwiazdy wieczoru nie ma !! ;[ :(buuu... :(

[ Dodano: 2007-01-02, 12:50 ]
ufff... za bardzo panikowałam :) wszystko ok i sie wyjaśniło :)
maj@
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 lis 2006, 21:24
Skąd: ..
Płeć:

Postautor: maj@ » 05 sty 2007, 14:20

podlaczam sie do grupy czekajacych na okres.. <chory> 4 dni spoznienia, zadnych oznak poza ty,m ze wczoraj polalo mnie podbrzusze ale nic z tego nie wyniklo, a teraz brzuch to mnie juz boli ale ze stresu... co chwila latam do lazienki i sprawdzam czy moze sie nie zaczela..boje sie robic test
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 05 sty 2007, 15:11

Sara87 pisze:normalnie świruje... juz nawet mi sie wydaje ze mam mdłości !!

Przy tego rodzaju stresie nie jeden facet ma objawy jak kobieta w ćiąży..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Maja~
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2007, 00:28
Skąd: z Elity
Płeć:

Postautor: Maja~ » 14 sty 2007, 01:49

mam bardzo ważne pytanko... kochałam się z moim chłopakiem i chwilkę po tym jak zaczelismy pękła gumka, nie doszło do wytrysku, bo i dojsc nie moglo ;p stało sie to w 27 dniu cyklu jutro powinnam dostac okres... ale i trasznie sie boje :( bo nieffiem czy moglam zajść w ciąze... bardzo prosze o szybka odpowiedz bo mam taka schize ze nawet spac nie moge :(
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 14 sty 2007, 01:58

Maja~ pisze:nie doszło do wytrysku

Maja~ pisze:stało sie to w 27 dniu cyklu jutro powinnam dostac okres...

Maja~ pisze:mam taka schize ze nawet spac nie moge :(

jak się stresujesz, to sobie opóźniasz okres... nie panikuj, bo w ciążę nie zaszłaś... chyba byś musiała mieć pecha do potęgi n-tej, żeby zajść...
Maja~
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2007, 00:28
Skąd: z Elity
Płeć:

Postautor: Maja~ » 14 sty 2007, 02:01

ok... to teraz pełny spokoj i czekam na okres :) a tak na wszelki wypadek zrobie sobie test... _^_'
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 sty 2007, 09:22

Maja~ pisze:a tak na wszelki wypadek zrobie sobie test... _^_'
Ludzie to nie mają na co kasy wydawać, a producenci testów trzepią kasę aż miło. Po co ten test? Nie jesteś w ciąży, biorę to na siebie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 sty 2007, 09:50

mrt pisze:Po co ten test? Nie jesteś w ciąży
To oczywiste ze nie jest, ale sie chce uspokoic ze nie jest na pewno. Teraz to ludzie juz nawet nie dowierzaja ze po Postinorze zajcie nie bylo mozliwe <chory>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 sty 2007, 21:06

maj@ pisze:podlaczam sie do grupy czekajacych na okres.. 4 dni spoznienia

No to ja też - czekam kilkadziesiąt tysięcy dni i nic :|
Maja~ pisze:nieffiem czy moglam zajść w ciąze

FFszyscy wiedzą, że nie, ale Ty inaczej!

Powtarzam - powinni wydawać glejt p.t.: "Prawo Grzmocenia", jak Prawo Jazdy.
Jak się nie wie jak używać samochodu - ciała, to się go nie używa! Bo krzywdę zrobisz nie tylko sobie!

Mam madzieję, że takie schizy działaja na fffszystkich negatywnie, w pozytywnym sensie :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 15 sty 2007, 00:51

ojojoj.... ale ten nieodzowny stres zawsze bedzie towarzyszyc... :) wiem cos o tym. raz robilismy to z chlopakiem .... zupelny spontan ;) potem taka szjbe mialam , ze przez caly tydzien( bo o tyle spuznial mi sie okres - 34 dni) bylam klebkiem nerwow, nie myslalam o niczym innym. nasze obawy byly oczywiscie bezpotstawne...no nam musielibysmy miec niezlego "farta" ze sie tak wyraze zeby cos z tego bylo ;d
nie dajmy sie zwariowac ludzie... Zycie jest piekne :) do nastepnego razu... :) poczekam co sie z tego wykluje (ta sama sytuacja 2 dni temu (13 dzien cyklu ........... <wazne> <mlotek> <mlotek> <mlotek> <mlotek> ) pokazuje ze czlowiek nie uczy sie na bledach. ale na razie spokoj, jeszcze czas do okresu <banan>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 sty 2007, 07:46

Cold Princess pisze:pokazuje ze czlowiek nie uczy sie na bledach
Tzn ze jest idiota :| Kazdy myslacy czlowiek uczy sie na bledach. A zalozenie gumki to problem jakis?
anonim321
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 23 sie 2005, 14:49
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anonim321 » 15 sty 2007, 16:20

po co tyle stresu !? ludzie badzcie odpowiedzialni i sie zabezpieczajcie ! potem moze nawet miesiac sie spozniac i stresu niebedzie jesli bedziecie pewni ze nie bylo mozliwosci zajscia w ciaze... albo czekac do slubu ! <banan> a peknieta gumka to nic dobrego, ze tak spytam, jaka firma ? gdyz "korzystajacym z produktow innych niz durex zycze wsyztskiego naj z okazji dnia ojca ";) a tak na powaznie to zawsze jest prawodpodobienstwo... ale jak nei bylo wytrysku - to po co sie bac? daj znac jak wyglada sprawa :P i nie stresuj sie bo wtedy okres sie na pewno spozni
byle bezpiecznie ! :)
niepewna123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2007, 17:46
Skąd: Ziemia
Płeć:

Postautor: niepewna123 » 15 sty 2007, 17:52

Mam ogoromny problem. Kochalam sie z chlopakiem dzien po okresie przez chwile (ok 4 min) bez prezerwatywy ale mialam globulke nastepnie moj chlopak zalozyl prezerwatywe. Kilka razy kochalismy sie z prezerwatywa i globulkami. Dzis rano dostalam okresu jednak krwawilo mi do poludnia a teraz przestalo. Zaznaczam ze okres dostalam po 23 dniach gdy zazwyczaj odstaje po 28. Czy moze to byc objawem ciazy?? prosze o pomoc!!!!Do tego jeszcze bym chciała dodać ze nie raz się pieściłam z chłopakiem i boje sie czy nie przeniósł nasienia na palcach, nie raz pieściłam mojego chłopaka potem zakładałam globulkę, wytrysku wtedy nie było!Jeszcze raz proszę o szczerą pomoc!

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 196 gości