Łódź- pobranie krwi

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

KwiatLotosu
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 01 lis 2006, 10:13
Skąd: Łódź
Płeć:

Łódź- pobranie krwi

Postautor: KwiatLotosu » 01 lis 2006, 10:16

Sprawa jest teoretycznie prosta. Byłam kilka dni temu u ginekologa po tabletki. Dostałam od niego skierowanie na badanie krwi. Tutaj pojawiaja sie schody, ponieważ nie wiem gdzie mam się z tym udać. I czy za to się coś płaci a jak tak to jaką sumę? Dodam jeszcze, że jestem z Łodzi :)
Migotka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 14 sie 2006, 01:19
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Migotka » 01 lis 2006, 11:48

U mnie jest to najblizsza przychodnia (do tej do ktorej chodze do lekarza pierwszego kontaktu). Jesli to byl ginekolog "panstwowy" to nie placisz, jesli prywatny to moze byc tak ze bedziesz placic. Co do ceny musiala bys napisac jakie badanie zlecil, jesli podstawowe to okolo 30zl
KwiatLotosu
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 01 lis 2006, 10:13
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: KwiatLotosu » 01 lis 2006, 20:08

Poszłam prywatnie, a zlecił mi badania:
- morfologia
- glukoza
- Bilirudyna
-ALAT
- AspAT
-A.P.T.T.
cokolwiek to znaczy :/
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 03 lis 2006, 13:23

w PALMIE na ul.rewolucji 1906 jest dobre laboratorium. a co do badań to widzę oznaczanie enzymów wątrobowych ,co jest rutynowym badaniem przed wypisaniem tabletek anty. chodzi o to ,aby ocenić min czy wątroba "poradzi sobie" z ich zmetabol
izowaniem.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości