test Romed

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Kania
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2006, 00:28
Skąd: Warszawa
Płeć:

test Romed

Postautor: Kania » 28 paź 2006, 10:59

czy ktoś z was ma doswiadczeniez testem ciążowym firmy ROMED?

Nie prosze Was o opinie czy jestem w ciąży bo to wykarze badanie krwi ale może się okazać,że komus w przyszłości przyda się ta świdomość,że..

test ROMED cieszy się złą sławą (co łatwo sprawdzić czytając wypowiedzi na forach)
chocby: "zrobilam dwa testy jednego dnia, z tej samej probki moczu i... byly dwa rozne wyniki!!! , wczoraj zrobilam podobnie i znowu to samo!!! (nadmienie ze w przypadku pozytywnego wyniku ta druga kreska byla slabo zabarwiona na rozowo-ale byla widoczna) Zrobilam badanie krwi i dzis otrzymalam wynik negatywny.test ktory uparcie pokazywal ciaze to test firmy Romed (plytkowy) - od dzis przestrzegam i nie polecam!" ;
"Z mojego doświadczenia odradzam test ciążowy ROMED - pokazał mi bladą drugą kreskę, mimo, że na 100 % nie byłam w ciąży. Widziałam tez tu na Kafe, że niektóre dziewczyny również nacięły się na tym teście."
i wiele podobnych.

Ja narazie zyje w niepewnoście bo wczesniejsze dwa testy innych firm nic u mnie nie wykryły ale w okienku ROMED pokazała się druga kreska tyle,że słabo widoczna i biała. To dało mi podstawy do polemizowania<;)> z wynikiem testu ale w ulotece napisano,jakby tego było mało,że wynik pozytywny nawet jeśli kreska słabo widoczna.
Zrobie pewnie jeszcze ze2 testy a w pon na badanie.
Grace

Postautor: Grace » 28 paź 2006, 11:17

A drogi ten test? Szczerze to nie słyszałam o tej firmie. Ja kiedyś używałam (2 razy) testu z takim dzidzisiem na opakowaniu. Kosztował ok 10zł i nie zawiódł mnie.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 28 paź 2006, 11:18

Kania pisze:Zrobie pewnie jeszcze ze2 testy

To nie lepiej od razu do lekarza?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 28 paź 2006, 23:54

Olivia pisze:To nie lepiej od razu do lekarza?

po co???? niech dziewczyna kupi test innej firmy,a do lekarza wybierze się tylko w przypadku kiedy trzeba będzie założyć kartę ciążową;)
ps. zauwazyłam,że forumowicze wysyłaja pytających do lekarza z byle bzdurą..
Kania
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2006, 00:28
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Kania » 29 paź 2006, 20:36

sprawa już się wyjaśniła -> długo oczekiwany okres mi się objawił

nie zdążyłam zrobić kolenego testu.
teraz tłumaczę sobi,że chorowałam w tym miesiącu a potemnie nie spałam po nocach przez ból w zęba,więc moge wybaczyć mojemu organizmowi to opóźnienie ;)

choc oczywiście do końca spokojna nie jestem
wiem o przypakach gdy krwawienie łudząco przypominające okres pojwiło się właśnie we wczesnej ciąży (moją koleżankę to spotkało).

tak czy siak za tydzień idę do ginekologa.

jeśli okaże się,że na 100% w ciąży nie jestem napiszę ciepły list do producentów testu.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości