Antykoncepcja a problemy z tarczycą

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Kivi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 17 sie 2006, 01:12
Skąd: Dolny Śląsk
Płeć:

Antykoncepcja a problemy z tarczycą

Postautor: Kivi » 03 paź 2006, 19:03

Witam! Nie wiem czy ktokolwiek z forumowiczów, może mi udzielić odpowiedzi na moje pytania, ale jednak spróbuję, bo chciałabym pewne rzeczy wiedzieć, a miejsc do ginekologa brak..
Kilka dni temu robiłam wyniki, takie zwyczajne, i wyszło mi,że mam niedoczynność tarczycy.. Z tego co wyczytałam w necie, to na tę chorobe bierze się hormony.. I w tym momencie nasuneło mi się pytanie czy ja mogę jednocześnie brać tabletki anty i hormony na tarczyce? Na pewno zapytam oto swoją ginekolog, ale mam nadzieje że może ktoś z Was miał z tą chorobą doczynienia i był w takiej sytuacji..?
Jeszcze bym chciała wiedzieć czy to prawda, że kobieta mająca problemy z tarczycą nie powinna mieć dzieci, do czasu wyleczenia, ponieważ dziecko może urodzić się chore?
Czekam na odpowiedzi :)
Pozdrawiam:)
"Tak bardzo pragnę aby serce moje przy Twoim kroczyć mogło.."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 paź 2006, 19:41

Od kiego ludzima problemy z tarczyca. Co to za choroba niby? Polow aludzi ma albo nadczynnosc wieksza czy mneijsza albo niedoczynnosc. O to jak to sie leczy w Twoim przypadku powinnas puytac nie ginekologa a endokrynologa bo wcale niekoniecznie musisz przy tym hormony lykac.
Kivi pisze:Jeszcze bym chciała wiedzieć czy to prawda, że kobieta mająca problemy z tarczycą nie powinna mieć dzieci, do czasu wyleczenia, ponieważ dziecko może urodzić się chore?
Bzdura :]

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 151 gości