Logest.. częsty ból podbrzusza.. pomocy..

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
monikusiq
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2006, 22:36
Skąd: Chorzów
Płeć:

Logest.. częsty ból podbrzusza.. pomocy..

Postautor: monikusiq » 22 wrz 2006, 16:54

Witam.
Mój problem polega na tym, że od jakiś 3 tygodni mam codziennie po kilka razy mocne bóle podbrzusza. Zmieniałam ostatnio tabletki z Yasmin na Logest (jestem aktualnie przy końcu pierwszego opakowania) ale nie wiem czy to przez to. Tzn niewydaje mi się, bo po Yasmin źle się czułam (bolały mnie piersi, miałam mdłości) a teraz mi to przeszło. Nigdy takich bólów niemiałam. Jedynie przy okresie. A teraz się powtarzają codzień. Byłam u ginekologa miesiąc temu ale niezrobił mi USG (stwierdził po badaniu, że wszystko jest wporządku). Wtedy jeszcze niemiałam takich bólów ale za to miałam po stosunku. Mówiłam mu o tym to mi kazał napić się trochę alkoholu żeby się odstresować. Tylko, że tu niechodzi o stres bo jestem z moim mężczyzną już rok więc niewiem jakie są przyczyny tego bólu :? I niewiem czy to istotne ale 2 tygodnie temu straciłam przytomność.. ciąża raczej odpada bo biore tabletki regularnie, więc o co chodzi??

PS. niewiem czy to ważne ale robiłam morfologie i wyniki wszystkie się mieszczą w normie..
A Ty jesteś w mojej głowie...
Ja bez Ciebie żyć już nie moge...

KoChAm CiĘ RaFcIo :******
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 wrz 2006, 20:21

monikusiq pisze:Mówiłam mu o tym to mi kazał napić się trochę alkoholu żeby się odstresować.

fajny lekarz <chory>

monikusiq pisze:Mój problem polega na tym, że od jakiś 3 tygodni mam codziennie po kilka razy mocne bóle podbrzusza.

monikusiq pisze:Byłam u ginekologa miesiąc temu

To od kiedy masz te bole ? W ogole to ktore to opakowanie Logestu ?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 wrz 2006, 20:26

monikusiq, nie ma rady. Idź do dobrego lekarza.
Awatar użytkownika
monikusiq
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2006, 22:36
Skąd: Chorzów
Płeć:

Postautor: monikusiq » 22 wrz 2006, 21:24

w sumie to bóle po stosunku mam od jakiś 2 miechów a tak na codzień to od miesiąca...
a co do dobrego lekarza to byłam już u kilku i nieumie trafić na żadnego normalnego..
mam dość mocną nadrzerkę na całej szyjce, to może mieć jakieś znaczenie??

a co do tego Logestu to kończę brać pierwsze opakowanie.
A Ty jesteś w mojej głowie...

Ja bez Ciebie żyć już nie moge...



KoChAm CiĘ RaFcIo :******

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości