Krwawienie po stosunku... c.d.

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
bandzioreks
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 21 sie 2006, 13:57
Skąd: zza dupia... ;P
Płeć:

Krwawienie po stosunku... c.d.

Postautor: bandzioreks » 12 wrz 2006, 23:21

Jak sie wszyscy domyslaja - mam problem... :/ w zeszlym tygodniu w srode wspolzylismy z chlopkaiem bez gumki ( biore tabsy) i po stosunku wyplynela ze mnie razem ze sperma krew :/ na poczatku sie troche przejelam i nawet pisalam o tym posta z prosba o pomoc ale jakos przyjelam do wiadomosci ze moglo to byc otarcie albo plamienie ( bylam wtedy w trakcie brania 1 opakowania tabsow ) no ale sytuacja sie troche skomplikowala... 3 dni pozniej.. w sobote... gdy do konca opakowania zostaly mi 3 tabletki znowu wystapilo krwawienie po stosunku tylko ze tym razem nie takie "jednorazowe" ze wyplynelo i juz go nie ma... ale trwalo ono 3 dni.... do poniedzialku.... w niedziele bolal mnie brzuch jak przy okresie... :/ a we wtorek znow wszystko bylo ok... brzuch mnie nie bolal... nei krwawilam... czulam sie wrecz swietnie... do czasu oczywiscie stosunku.... :/ znow wyplynela krew... :( tylko ze tym razem bez spermy bo kochalismy sie z gumka... i brzuch zaczal mnie bolec prawie momentalnie.... :( leje sie ze mnie jak nie powiem co.... :/ czy to tabsy na mnie zle wplywaja ?? i czy to normalne tak krwawic pod koniec brania tabsow ?? a co z tym krwawieniem ktore ma wystapic podczas przerwy ?? skoro teraz krwawie to moze ono juz nie wystapic ?? i w ogóle czy ktos mi moze powiedziec dlaczego tak sie dzieje i czy to co sie ze mna dzieje jest normalne ?? nie moge pojsc do lekarki bo wyjechala i wraca dopiero za tydzien w czwartek dlatego to wlasnie was mecze moimi pytaniami.... :/ prosze o pomoc !!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 wrz 2006, 08:04

Przy 2-3 opakowaniu jak tak bedziesz miec tez to bedzie normalne!
Awatar użytkownika
bandzioreks
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 21 sie 2006, 13:57
Skąd: zza dupia... ;P
Płeć:

Postautor: bandzioreks » 13 wrz 2006, 09:42

Yhy... czyli twierdzisz ze to normalne... pojde do lekarki i tak w przyszly czwartek jak juz wroci... tylko mam jeszcze jedno pytanie... bo we wtorek mam zaczac nowe opakowanie... i nie wiem czy wziac bo chcialam sie skonsultowac z lekarka... ale skoro ona wraca w czwartek to juz bym miala 3 dni straty jak bym nie wziela.... jak myslicie mam zaczynac to nastepne opakowanie ?? pomimo tych objawow ktore wczesniej opisalam ?? :(
.....::DoN't Go WaStInG YoUr EmOtIoNs::.....
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 wrz 2006, 09:48

Przy pierwszym opakowaniu i nawet przy drugim mialam za kazdym razem krwawienia po stosunku przy tabletkach. Normalnie lecialo,ze masakra, wiec sie nie przejmuj.
Awatar użytkownika
bandzioreks
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 21 sie 2006, 13:57
Skąd: zza dupia... ;P
Płeć:

Postautor: bandzioreks » 13 wrz 2006, 15:41

Ok.. dziekuje... troche sie uspokoilam... tylko mam jeszcze jedno pytanie.... co z ochrona antykoncepcyjna ?? ona mimo wszystko jest prawda ?? bo jesli sie np okaze ze musze zmienic tabsy po np 2 czy 3 opakowaniu to bo nie sa dla mnei odpowiednie to czy to bedzie oznaczac ze ochrona tez nei byla taka jak powinna byc ?? :/
.....::DoN't Go WaStInG YoUr EmOtIoNs::.....
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 wrz 2006, 15:44

bandzioreks pisze:ona mimo wszystko jest prawda

tak ,jest
efekty uboczne nie oznaczaja,ze ochrona antykoncepcyjna znika, jesli bralas regularnie, to nie masz sie o co martwic :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 wrz 2006, 17:48

bandzioreks pisze:jak myslicie mam zaczynac to nastepne opakowanie ??
Tak.
bandzioreks pisze:ona mimo wszystko jest prawda ??
Tak.
bandzioreks pisze:o jesli sie np okaze ze musze zmienic tabsy po np 2 czy 3 opakowaniu to bo nie sa dla mnei odpowiednie to czy to bedzie oznaczac ze ochrona tez nei byla taka jak powinna byc ?? :/
To nie ma znaczenia.
Awatar użytkownika
bandzioreks
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 21 sie 2006, 13:57
Skąd: zza dupia... ;P
Płeć:

Postautor: bandzioreks » 14 wrz 2006, 22:06

Dzieki za te odpowiedzi... tylko ze mam jeszcze jedno pytanie :P
chodzi o to krwawienie ktore teraz mam... trwa ono juz trzeci dzien.. od wtorku... a wtorek to byl pierwszy dzien przerwy... mozliwe ze to juz jest to krwawienie ktore ma wystapic podczas przerwy? czytalam gdzies ze to krwawienie wystepuje zwykle ok 4, 5 dnia przerwy... wiec myslalam ze ja tez tak bede miec mniej wiecej..... przypomne ze zaczelo sie ono zaraz po stosunku... no i tak pomyslalam ze moze te wszystkie doznania podczas stosunku, emocje itp mogly to krwawienie przyspieszyc.... bo tak bywalo z moim okresem... tylko wlasnie nie wiem ... czy na takie krwawienie tez maja wplyw czynniki zewnetrzne? czy tylko hormony te w tabletkach? dodam jeszcze ze to obecne krwawienie jest bardzo obfite i bolesne... choc nie tak bolesne jak zawsze mialam przy okresie....

z gory dzieki za nastepne odpowiedzi :*
.....::DoN't Go WaStInG YoUr EmOtIoNs::.....
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 wrz 2006, 22:07

bandzioreks pisze:mozliwe ze to juz jest to krwawienie ktore ma wystapic podczas przerwy?
Pewnie ze tak :}

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości