Okres po okresie ?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Misio
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 05 mar 2004, 16:21
Płeć:

Okres po okresie ?

Postautor: Misio » 08 wrz 2006, 06:42

Cześć Ludziska ! Mam do was pytanko otóż !

Moja dziwczyna od jakiegos czasu ( 4 misiecy ) przyezuciła sie z tabletek na plastry EVRA. No i zawsze wszytko było tak jak powinno dostawała odres i było cacy. Jak przezuciła sie na platry to tez niby wszystko było ok do wczoraj ! Otóż wczoraj w połowie stosowania antykoncepcji ( ma naklejony II Plaster ) dostała okres, powiedziała ze jest strasznie zaskoczona bo nigdy czegos takiego nie miała podczas stosowania antykoncepci ! Wiecie moze czemu sie tak stało ?? kiedys czytałem ze moga wystąpic plamienia ale to jest jak normalny okres ! Aha i jak juz jestem tak daleko z tym wszytkim.....czy przez to dziwne zdazenie mozemy sie normalnie kochać czy mamy sie jeszcze zabezpieczac dodatkowo !


Dzieki ! :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 wrz 2006, 07:37

Misio pisze:Wiecie moze czemu sie tak stało ??
Plasry nie podzialaly ? <lol>

Moze byc ot takie krwawienie. Okres jesli wszytsko jest prawidlowo w zadnym razie byc nie moze. Ja na jej miejscu bym poganala do lekarza a nei dodatkowo sie zabezpieczala czy nie.
Awatar użytkownika
kociak
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 17 paź 2005, 20:34
Skąd: Lodz
Płeć:

Postautor: kociak » 30 wrz 2006, 00:11

Tez mi się wydaje ze nie zadziałały plastry :/

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 119 gości