Krwawienie przy antybiotyku i tabletkach

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Krwawienie przy antybiotyku i tabletkach

Postautor: blacknessie » 06 wrz 2006, 23:41

Drodzy Forumowicze, mam taki problem:

Otóż przyjmuję już dłuższy czas Yasmin, ostatnio zachorowałam na anginę i przez jakieś 8 dni biorę antybiotyk (Xorimax - zawiera cefuroksym), pani doktor powiedziała, że nie wchodzi on w interakcje z tabletkami anty. No to posłuchałam.

A dzisiaj, kiedy jestem po 12 tabletce z opakowania i przy końcu antybiotyku, zaczęłam dość intensywnie krwawić.

Czy któraś z Was miała kiedyś coś takiego? Nie wiem co o tym myśleć, bo zdarza mi się to pierwszy raz, a kiedyś już brałam antybiotyk przy tabletkach i nie było takich rewelacji.

Czy może to być wina antybiotyku, czy cykl mi się nie daj Boże zupełnie przestawił, a może jeszcze jakieś dni płodne wchodzą w grę?

Bardzo proszę o pomoc
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 07 wrz 2006, 05:54

Krwawienie przy 12 tabletce? Domniemywam, że nie chodzi o krwawienie z nosa :P Wery strejndż :? Plamienia przy pierwszych 2 opakowaniach to słyszałem, ale o czymś takim?
A i angina to raczej nic fajnego. Właśnie to przerabiam :/
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 07 wrz 2006, 14:19

Moze miec to zwiazek z kolidowaniem antybiotyku i tabletek anty, ale nie musi,. Taki skutek mogą tez miec pigułki. Trudno jest jednoznacznie powiedziec, co jets tego przyczyną. Ja jednak bym poszła do lekarza (ginekologa) i sie dowiedziała konkretnie.
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości