Logest

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
aysha
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 11 wrz 2005, 01:17
Skąd: warszawa
Płeć:

Logest

Postautor: aysha » 01 wrz 2006, 11:13

hey mam takie pytanie od poniedzialku zaczelam znowu brac tabletki i nadal mam okres nie jest duzy ale jest czy tez tak mialyscie dziewczyny ? bo kiedys jak zaczelam 1 raz brac Logest okres skonczyl mi sie po 2 dniach. Jak bylam u ginekologa pytałam czy moge zacząc przyjmowac znowu tabletki bo biore Litocid który zawiera jednmowodny cytrynian potasu oraz substancje pomocnicze i urostept który jest całkowicie ziołowy na nerki bo miałam kamien :p czy te leki moga spowodować zaburzenie działania tabletek ? jakoś wole sie upewnic jeszcze raz :P
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 wrz 2006, 17:16

aysha pisze:ak bylam u ginekologa pytałam czy moge zacząc przyjmowac znowu tabletki bo biore Litocid który zawiera jednmowodny cytrynian potasu oraz substancje pomocnicze i urostept który jest całkowicie ziołowy na nerki bo miałam kamien :p czy te leki moga spowodować zaburzenie działania tabletek ?
Sory my ani lekarze ani famaceuci sprawdź se na ulotkach.
aysha pisze:hey mam takie pytanie od poniedzialku zaczelam znowu brac tabletki i nadal mam okres nie jest duzy ale jest czy tez tak mialyscie dziewczyny ?
Nie nie mialam tak, ale wiem ze tak byc moze i to normalne.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 158 gości