Tabletki Provera

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

LadyDoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2006, 20:04
Skąd: Poznań
Płeć:

Tabletki Provera

Postautor: LadyDoo » 31 sie 2006, 02:32

Mam pytanie, czy bral juz ktos tabletki Provera? Moj ginekolog zauwazyl cos obok mojego prawego jajnika, nie wiedomo co to jest. Zapisal mi Proverę 5 mg 2 razy na dobe. Slyszalam jednak, ze to jest lek zbyt silny jak dla takich osob jak ja (mam 17 lat). Chcialabym dodac, ze po tych tabletkach oglonie zle sie czuje, mam straszne wahania nastrojów - zazwyczaj placze bez powodu, a potem zaczynam sie smiac. Czy to jest normalne? Dzwonilam do ginekologa, opowiadalam mu o tym, ale powiedzial, ze mam je nadal zazywac. Juz sama nie wiem. Jesli ktos cos wie, to bardzo prosze, niech podzieli sie ze mna swoja wiedza.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 sie 2006, 08:40

nie wiadomo co to jest , i na takie niewiadoco co pzrepisuje lek ??? <zalamka> <mlotek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 31 sie 2006, 10:30

Poczekaj jeszcze troche, organizm zazwyczaj ma problemy z przystosowaniem sie do takich rzeczy. Jezeli potrwa to jeszcze z dwa tygodnie i nie zacznie ustepowac to nalegaj na zmiane. W innym przypadku powinno pomoc. Nieprawda, ze jest za silny. Jest dobierany dawkami i racjonowany odpowiednio do wieku i wagi. Przede wszystkim poczytaj ulotke, zebys wiedziala czego sie spodziewac.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
LadyDoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2006, 20:04
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: LadyDoo » 31 sie 2006, 11:57

Nie wiadomo co - moze to byc torbiel, ale moze to tez byc niepekniety pechetyrzyk Graffa - tak powiedzial lekarz. Poza tym te tabletki mialam lykac przez 10 dni do pojawiwnia sie miesiaczki. Zostalo mi jeszcze 6 sztuk, potem po miesiaczce mam jechac znowu do ginekologa w celu zrobienia dokladniejszych badan. <smutny>

[ Dodano: 2006-09-26, 19:49 ]
Juz jest wszystko ok :). Nie ma juz 'ciala obego' :D.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 155 gości