Problem

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

bajej
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 sie 2006, 12:47
Skąd: polska
Płeć:

Problem

Postautor: bajej » 29 sie 2006, 12:57

Odrazu mówie że przeszukałem pół forum , ale nie znalazłem odpowiedźi na pytania które mnie nurtują.Do rzeczy.Kochałem się ze swoją dziewczyną,nie był to jej pierwszy raz.Kochaliśmy się z zabezpieczeniem.Nie doszło z mojej strony do wytrysku,nawet po wyjęciu.
Wczoraj powinna dostać okres,nie dostała.Bardzo się denerwuje,ale ją uspokajam,bo wiem że nic tak naprawde nie zaszło.Chociaż teraz sam się boje,bo to był mój pierwszy raz i czegoś takiego jeszcze dotąd nie przeżywałem.I teraz mam pytanie.Czy okres może się spóźniać ? I jezeli tak to ile czasu ? Nie powiem ale teraz sam się denerwuje,bo jak mówie pierwszy raz jestem w takiej sytuacji,chociaż powtarzam sobie żebym sie nie przejmował bo wiem że do niczego nie doszło.Ja mam 18 lat,ona 17.Czekam na wasze odpowiedzi i licze na waszą pomoc.Pozdrawiam
psipsiółka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 22 sie 2006, 07:27
Skąd: Olecko
Płeć:

Postautor: psipsiółka » 29 sie 2006, 13:14

Z tego co wiem, przy pierwszych razach mężczyzna powinien używać gumki, bo moze dojść do wytrysku niekontrolowanego, wcale nie musisz o tym wiedzieć.

A okres może spóźnic się nawet o 2 tygodnie i jest to normalne przy współżyciu.
psipsiółka
Awatar użytkownika
Tymon
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lip 2006, 21:49
Skąd: Śląskie
Płeć:

Postautor: Tymon » 29 sie 2006, 13:23

Zachowaj spokój jeśli byliście zabezpieczeni. Piewsze razy są zawsze stresujące ...
bajej
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 sie 2006, 12:47
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: bajej » 29 sie 2006, 13:25

Używałem gumki bo bez gumki to ani rusz.A do wytrysku nawet nie doszło.Wcześniej anim odbyłem swój pierwszy raz ( ale to długo długo przed pierwszym razem,nie tam że godzine tylko kilkanaście dni) to się masturbowałem.I żeby do wytrysku u mnie doszło to potrzeba mi czasu i to nawet sporo.A my się kochaliśmy niedługo,do tego mój penis nie był zbyt sztywny nie wiem czemu.Może tak jak wyczytałem na forum że przez stres penis nie jest w pełni wzwodu.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 29 sie 2006, 13:36

Nic się stać nie mogło, no chyba, że jest wiatropylna, albo to nie Twoja robota... Normalna rzecz, że okres się czasami spóźnia, zwłaszcza jak wiedzie się życie pełne wrażeń.

[ Dodano: 2006-08-29, 13:37 ]
bajej pisze:Używałem gumki bo bez gumki to ani rusz


Przynajmniej masz głowę na karku.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
bajej
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 sie 2006, 12:47
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: bajej » 29 sie 2006, 15:30

A ile może się miesiączka spóźniać po stosunku ? Czy to jest jakaś różnica jeżeli się spóźnia po stosunku a normalnie ? I czy to normalne czy nie bardzo jeżeli się spóźnia ? Chce wszystko wiedzieć :) Denerwuje się <lodzik>
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 29 sie 2006, 15:39

bajej pisze:A ile może się miesiączka spóźniać po stosunku ?

nie ma wzoru matematycznego, czasmi to dwa dni czasmi dwa tygodnie
sugeruje, zrobić sobie dwa dni bez stresu, zabrać Niunie do kina, powinno sie wszystko odblokować, czasmi stres jest odpowiedzialny za takie opóźnienia
bajej pisze:I czy to normalne czy nie bardzo jeżeli się spóźnia ?

jeśli dziewczyna jest młoda i nie bierze tabletek to często miesiaczki lubią się spóźniać
bajej pisze:Chce wszystko wiedzieć

kto nie chce?! jeśli chcesz wiedzieć wszystko to musisz samodzielnie pokopać, poszukać, poczytać (może nie samodzielnie poczytajcie razem, to nie będziecie mieć schiz)
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 29 sie 2006, 20:47

bajej pisze:Odrazu mówie że przeszukałem pół forum , ale nie znalazłem odpowiedźi na pytania które mnie nurtują
<zalamka> to nie wiem gdzie szukałeś, chyba w dziale "wydarzenia i wiadomości, polityka i gospodarka", bo takich postów jak Twój jest tu co nie miara.... co drugi prawie.
bajej pisze:Czy okres może się spóźniać ?
tak, i nawet pokusiałaby się o stwierdzenie, że nie tylko może ale u większości młodych dziewczyn spóżnia się. Jest po prostu nieregularny...
bajej pisze:I jezeli tak to ile czasu ?
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 dni.... a gdy będzie się teraz denerowować to na pewno jej to nie będzie w stanie pomóc. Czasami zdarzają się sytuacje gdy okres zanika- ale są to wyjątki spowodowane chorobą.
bajej pisze:Chce wszystko wiedzieć
a nie trzeba było od tego zacząć?? ehhhhh.... ta dzisiejsza młodzież ;P

ps. Była gumka, nie bylo wytrysku więc nie masz się czym martwić.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 sie 2006, 21:01

bajej pisze:Kochaliśmy się z zabezpieczeniem.Nie doszło z mojej strony do wytrysku,nawet po wyjęciu.
bajej pisze:Używałem gumki

To po co dupsko trujesz innym?
I źle szukałeś na forum.
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 181 gości