Wazne Pytanie!!!!

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Wazne Pytanie!!!!

Postautor: DREADMAN » 04 sie 2006, 08:40

wiec Tak moja dziewczyna jest w Belgii okres powinien Jej sie Juz dawnio skonczyc a ona nadal krwawi czy wiecie czym to moze byc spowodowane dodaje ze bierze 1 opakowainie tabletek anty "Minulet" okres powinien jej sie skonczyc we wtorek albo w srode a tu sie chyba nie skonczyl albo sie skonczyl :Dw kazdym badz razie krwawienie jest od czego to ?czym to jest spowodowane? a chce dodac jeszcze ze ona przestala teraz brac te tabletki bo mowi ze sie po nich zle czuje i ze jak przyjedzie do polski to pojdziemy do ginekologa i po prostu zmienimy je na inne ale pytanie jeszcze brzmi czy to nie podziala naegatywnie na jej organizm to nie branie i czy ma teraz brac te tabletki nadal np pomijajac fakt tych powiedzmy 3 ktorych nie wziela ?
Ostatnio zmieniony 04 sie 2006, 10:47 przez DREADMAN, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Re: Wazne Pytanie!!!!

Postautor: Anula » 04 sie 2006, 10:47

DREADMAN pisze:wiec Tak moja dziewczyna jest w Belgii okres powinien Jej sie Juz dawnio skonczyc a ona nadal krwawi czy wiecie czym to moze byc spowodowane dodaje ze bierze 1 opakowainie tabletek anty "Minulet"

Wiemy. Tabletkami.
O skutkach ubocznych i przyzwyczajaniu się organizmu do tabletek było już dziesiątki razy :| Wystarczy poszukać trochę. To pewnie zwykłe plamienie.
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=7667
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=3772
DREADMAN pisze:okres powinien jej sie skonczyc we wtorek albo w srode a tu sie chyba nie skonczyl albo sie skonczyl

To się skończył czy nie skończył? :>
w kazdym badz razie krwawienie jest od czego to ?czym to jest spowodowane?

Tabletkami, hormonami...
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 04 sie 2006, 10:50

nio wlasnie nie wiem czy sie skonczyl bo jest krwawienie nadal jak wziela tabletke w pierwszy dzien okresu jakkrwawila to do tej pory ma krwawienie a okres powinien jej sie skonczyc we wtorek albo w srode
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 04 sie 2006, 11:12

DREADMAN pisze:a chce dodac jeszcze ze ona przestala teraz brac te tabletki bo mowi ze sie po nich zle czuje i ze jak przyjedzie do polski to pojdziemy do ginekologa i po prostu zmienimy je na inne ale pytanie jeszcze brzmi czy to nie podziala naegatywnie na jej organizm to nie branie i czy ma teraz brac te tabletki nadal np pomijajac fakt tych powiedzmy 3 ktorych nie wziela ?

DREADMAN, teraz to już całkiem zamieszałeś.

Ja tu widzę 2 możliwości:
- albo dopiero zaczęła brać podczas pierwszego dnia okresu tabletki. Skoro okres miał się dopiero co skończyć, to by była około 7 tabletki.
- albo skończyła pierwsze opakowanie i wtedy nie mówimy o okresie, tylko o krwawieniu z odstawienia. To krwawienie zazwyczaj trwa krócej niż okres, ale u niektórych dziewczyn się wydłuża.

A Ty piszesz o 3 tabletkach, których nie wzięła. To już nic nie rozumiem. W każdym razie nie sądzę, żeby to było dobre dla organizmu. Nawet takie branie całego opakowania, a potem przerywanie, nie jest najlepsze. A już przerywać zażywanie w środku opakowania...
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 04 sie 2006, 11:49

nie skonczyla pierwszego opakowania zaczela brac pierwsze i pierwszym dniu okresu ale krwawienie nadal jest od pierwszego dnia okresu a przerwala niedawniobo jest w belgii i nie wiem jak to dokaldnie jest ile tabeltek przestala brac ona mowi ze sie zle czuje po tym i dlatego przestala ale ja wiem ze organizm musi sie przyzwyzaic do tego teraz ji chodzi o to czy to krwawienie jest norlamne zaczelo sie jak okres :) i jeszcze krwawi i chodzi mi o to ze jesli nawet przestala brac to czy teraz jak dalej bedzie brac to w nastepnym iesiacu bedziemy mogli sie ezpieczie kochac jak zacznie nowe opakowanie pomimo ze nie wziela w pierwszym opakowaniu ilus tam tabletek bo nie wiem dokladnie ilu
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 04 sie 2006, 12:05

Załóżmy, że okres jej trwa 5 dni. Powinien się skończyć w środę. Dziś jest piątek, czyli powinna połknąć 7 tabletkę. Chcesz powiedzieć, że ona wzięła 6 tabletek, źle się czuła i 15 nie weźmie? I co - w następnym miesiącu zmieni tabletki, źle się będzie czuła, to znowu sobie weźmie 5 a reszty nie? <boje_sie>

A w ogóle to zacznij używać znaków interpunkcyjnych, bo się nie da tego czytać.
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 05 sie 2006, 10:58

dobra zrobilem wywiad srodowiksowy nie wziela 3 tabletek. teraz mi powiedzcie co ma zrobic tym ze nie wziela tych 3 tabletek ?ma je zjesc te zalegle ? czy dalej isc pomijajac te 3? i nie lykajac ich ? i czy to krwawienie przestanie byc dodaje ze ona zaczela brac 1 opakowaie dopiero. i czy to jest normalne ze od czasu okresu(okres wiadomo krwawienie kilku dniowe) i zazycia pierwszej tabletki krwawi do dzis? czy to jest wina tego ze organizm musi sie przyzwyczajic? to sa tebsy o niskiej zawartosci hormonow prosze o szybka odp bo musze jej napisac
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 05 sie 2006, 12:57

DREADMAN pisze: i czy to jest normalne

TAK, to jest normalne. Czytałeś w ogóle te tematy, do których dałam Ci linki? :|
A tych 3 tabletek to niech już nie bierze.
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 05 sie 2006, 13:40

tak czytalem stokrotko :) czyli tych 3 tabletek niech nie bierze a reszte opawkowania ma brac?? ma brac od tego dnia ktory jest teraz ? jak teraz nie wezmie tych 3 tabletek i zacznie brac dalej pozstale to jest zabezpieczona czy nie ? i ma poczekac te 7 dni ? potem i po tych 7dniach znowu brac? to juz nowe opakowanie i bedzie w pelni zabezpieczona ?
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 05 sie 2006, 19:06

Niech nie bierze żadnych więcej tabletek, bo co najwyżej jeszce bardziej sobie organizm rozreguluje, a w niczym nie pomoże. Ani równowagi hormonalnej, ani skutku antykoncepcyjnego już nie uzyska. A skoro tak fatalnie znosi te pigułki (choć nie wiem, jak oceniła to po tygodniu), to chyba nie ma zamiaru w przyszłym miesiącu znów do nich wrócić? :|
Jeżeli zaś planuje zmianę pigułek, co wiąże się z wizytą u ginekologa, niech nie zapomni się dopytać, jakie mogą być skutki hormonów łykanych według własnego widzimisię.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 sie 2006, 17:11

Nie wolno przerywac zaczetego opakowania. <wazne> <wazne> <wazne> <wazne> <wazne> <wazne> <wazne> <wazne> <wazne> <wazne>

To raz a dwa - tak moze tak byc i to normalne.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości