brak miesiączki

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

mrs.shan
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2006, 14:10
Skąd: Poznań
Płeć:

brak miesiączki

Postautor: mrs.shan » 30 maja 2006, 14:32

Jestem trochę zaniepokojona ponieważ okres spóźnia mi się już o tydzień. Raczej na pewno nie jest w ciąży, bo biorę pigułki antykoncepcyjne i ani razu żadnej nie zapomniałam, ani nie miałam problemów żołądkowych. Poza tym, do ostatniego stosunku doszło ponad 1,5 miesiąca temu i już w po nim miałam okres. Nie rozumiem więc dlaczego podczas 7dniowej przerwy w braniu pigułek nie pojawiło się krwawienie. Czy możliwe, że to z powodu stresu? Myślłam, że kiedy bierze się pigułki stres ani odchudzanie nie mają wpływu na pojawienie się krwawienia.
Asia
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 30 maja 2006, 14:48

czasem krwawienie z odstawienia moze po prostu nie wystapic... w ulotce tabletek . przynajmniej moich jest tak napisane... wiec moim zdaniem nie masz sie czym martwic<przytul>
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 maja 2006, 17:16

mrs.shan, nie martw sie. Idź do lekarza i spytaj najlepiej. Bo krawawienie powinno wystapic.
Awatar użytkownika
Gwennie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 30 maja 2006, 17:00
Skąd: Utopia
Płeć:

Postautor: Gwennie » 30 maja 2006, 17:18

Witam. Pierwszy raz się tutaj wypowiadam ale na forum zaglądam od jakiegoś czasu.
mrs.shan, droga nie przejmuj się. Tak to już jest z tymi tabletkami ;) Może się takie coś zdarzyć i nie ma powodu do niepokoju. Ja również biorę tabletki i moja ginekolog powiedziała, że takie coś może wystąpić. A w ciązy raczej nie jesteś bo jak sama napisałaś jest to raczej niemożliwe :) Gdybys jednak w przyszłym miesiącu nie dostała miesiączki to warto skonsultowac się z lekarzem.
adi866

brak miesiączki

Postautor: adi866 » 02 cze 2006, 11:08

witam!!!
mamy problem z dziewczyna. spoznia jej sie okres o 3 dni. wspolzylismy, ale z zabezpieczeniem (globulka i prezerwatywa). był też peeting. czy to możliwe że mogłaby być w ciąży??? prosze o rade
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 02 cze 2006, 11:54

adi866 pisze:spoznia jej sie okres o 3 dni.
Eeee tam! Takie spóźnienie, to nie spóźnienie! :) Nie martw się! Na pewno nie jest w ciąży! :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 cze 2006, 12:40

adi866, nie nie jest w ciazy i przestan histeryzowac. 3 dni to ŻADNE spóźnienie.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 02 cze 2006, 13:56

zgodzę się z moon...

..rozumiem tydzień czy 10 dni jako powód do lekkiego zniecierpliwienia. Zwłaszcza, gdy nie było ku temu wyraźnego powodu. Ale w maju, kiedy w szkołach kończy się semestr, na studiach zaczyna sesja, a w zakładach pracy kończy się walka (dosłownie) o rozdział terminów urlopów... do tego zmiana diety, bo w końcu warzywa i owoce są w obfitości i tańsze...

...3 dni to spóźnienie... to ja na igłę od dziś mawiam "widły"
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 02 cze 2006, 19:10

mrs.shan, przeczytaj ulotkę swoich tabletek, jeśli przez miesiąc czy dwa nie wystąpi krwawienie z odstawienia, a nie ma na pewno ciąży to nie ma się czym przejmować, chociaż w drugim miesiącem najlepiej do lekarza.
adi866, nie ma się czym martwić.

Swoją drogą coś mnie od zawsze zastanawia, dowiedziałam się kiedyś, że globulka może zawierać takie substancje, które mogą uszkodzić prezerwatywę, myle się?
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 02 cze 2006, 19:18

@Broken 18

Trzeba przeczytać ulotkę i w razie interakcji danej globulki z lateksem przerzucić się na plastikowe gumki (dostępne w dużych aptekach, pytać trzeba o prezerwatywy dla uczulonych na lateks).
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 02 cze 2006, 19:20

Nie znam się bo nie używam ani jednych ani drugich, dzięki za wyjasnienie. Widać kuzynka ulotek nie czyta bo ich maleństwo ze 2 latka już ma ;)
adi866

Postautor: adi866 » 03 cze 2006, 22:59

dzieki wszystkim!!! faktycznie moja dziewczyna dostala dzis okres i jest wszystko OK!! pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 04 cze 2006, 14:11

Wnoszę o zamknięcie tematu!
Aż dziw bierze, że wcześniej nikt nie zamknął. Takich tematów na pęczki i w ogóle. Ale strona postów nabita.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 04 cze 2006, 16:59

adi866 pisze:pozdrawiam

Ja też pozdrawiam 8)
The End.
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości