stres a tabletki

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Asfaloth
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2005, 12:54
Skąd: ze wsząd
Płeć:

stres a tabletki

Postautor: Asfaloth » 21 maja 2006, 16:04

czy mimo tego, ze tabletki reguluja caly cykl i krwawienie, mozliwe jest ze w wyniku stresu (np. nauka, zaliczanie itp..) moze nie wystapic krwawienie? Lub byc bardzo małe? Badz przeciwnie moze byc duze?

Bo mam zagwozdke.. prawie okresu nie mam O_o raczej plamienie niz krwawienie... ciaza nie wchodzi w gre...A przeciez wyniki badan (ginekologiczne, usg, morfologia) mam swietne... O_o
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 21 maja 2006, 19:11

Możliwe. Ja tak miałam.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 maja 2006, 20:46

Ja biore tabletki, stresu mam duzo ( matura itp) to okres mam praktycznie co do godziny. Zawsze.
Awatar użytkownika
Asfaloth
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2005, 12:54
Skąd: ze wsząd
Płeć:

Postautor: Asfaloth » 21 maja 2006, 21:30

ja tez zawsze mialam, tylko teraz... zaczelo mi sie wczesniej( o 3 h) i trwalo dwa dni O_o wiec nie wiem co o tym myslec... isc do lekarza? i stac w przychodni godzinami w kolejce?-_-' Moze to efekt "strach sie bac" :P boje sie ze cos bedzie nie tak, i przez to jest cos nie tak :D moc mozu... <pijak>
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 21 maja 2006, 21:33

Hm, muszę jeszcze uzupełnić - takie zwykłe codzienne stresiki typu sesja, kłótnia to też na mnie nie działały, ale akurat wtedy to był najbardziej stresujący jak do tej pory okres w moim życiu - wcześniejsze objawy to kłopoty z zaśnięciem (nie do pomyślenia u takiego śpiocha jak ja :) ), koszmary senne, a w ciągu dnia czarne myśli i ściskanie w żołądku.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości