Instynkt macierzyński

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 26 wrz 2007, 17:23

Symfonia pisze:nierozumiem Ciebie - jestem zła na Ciebie, że tak oceniasz kobiety i mężczyzn

No nie kazdy styka się ze światem idelanym ;)
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 wrz 2007, 19:07

a kto pisze o idealnym , gdzie nie ma błedów , wybaczenia , trosk , tesknoty , bólu , radosi ,tolerancji , akceptacji innosci itd. W idealnym swiecie kochac by sie nie dało , bo kochac bys musiał wszystkich jednako , a mysle , ze po prostu sie nie da .
Istnieje na swiecie zło , trzeba umiec z nim zyc .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 14 paź 2007, 18:41

instynkt macierzyński??? ku mojemu wielkiemu zdziwieniu budzi sie we mnie....
Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Symfonia » 27 lis 2007, 10:41

instynkt macierzyński??? ku mojemu wielkiemu zdziwieniu budzi sie we mnie....



czemu zdziwieniu?? Myślałaś, że nigdy go nie będziesz miała czy jak? :)
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu
Obrazek
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 27 lis 2007, 16:41

Symfonia pisze:czemu zdziwieniu?? Myślałaś, że nigdy go nie będziesz miała czy jak?
hmm będąc w poprzednim zwiazku myslałam ze ten moment bedzie trzeba jak najdalej odkładac :) a to dlatego ze choc byłam w tym zwiazku to wiedziałam ze nie jest to do konca to czego bym pragneła... dzis jest zupełnie inaczej :) mam cudownego mężczyznę, który też chce mieć dzieci, za pasem nasze zaręczyny...wszystko udłada sie tak jak powinno :) wiem ze chce byc mama :)
Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Symfonia » 24 maja 2008, 11:05

agata pisze:dzis jest zupełnie inaczej :) mam cudownego mężczyznę, który też chce mieć dzieci, za pasem nasze zaręczyny...wszystko udłada sie tak jak powinno :) wiem ze chce byc mama :)


No to dobrze, że wszystko Ci się układa:)

Mnie też już coraz bardziej "interesuje" ten temat..:) i dobrze się z tym czuje:)

A jak tam u was mamuśki? Kiedy zaczęłyście odczuwać IM? I jakie były wasze reakcje jak dowiedziałyście się, że jesteście w ciąży?
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu

Obrazek
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 11 sie 2008, 14:44

Symfonia pisze:No to dobrze, że wszystko Ci się układa:)
a teraz gdy do naszego ślubu zostały już tylko 2 miesiace...myślę o dziecku coraz intensywniej....dodatkowo gdy patrzę na koleżanki, które dumnie prezentują swoje brzuszki to tym bardziej ja tez tak chcę :)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 11 sie 2008, 15:27

Symfonia pisze:Kiedy zaczęłyście odczuwać IM?

We mnie IM siedział chyba od czasu, gdy byłam mała <diabel> Jak śmierć - kiedyś będzie i nie ucieknę od tego. Wiem, że porównanie dziwne, ale ja po prostu wiedziałam, że będę miała dzieci i żadne z całej trójki nie było efektem wpadki, czy jakiejś chwilowej pomroczności :D
Symfonia pisze:I jakie były wasze reakcje jak dowiedziałyście się, że jesteście w ciąży

Radość :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 11 sie 2008, 15:40

Mona pisze:Radość

jak ja chce to poczuć!!

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości