chyba jestem w ciazy ?jak myslicie blagam odpiszcie mi

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

innyludz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 27 cze 2006, 16:51
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: innyludz » 29 cze 2006, 00:08

Jak dziewczyna jest wkurzona na cały świat to nie ma szans na ciąze prawda :)?
czy napięcie przedmiesiaczkowe moze sie pojawić wtedy kiedy jest ciąża?

i takie jeszcze jedno pytanie
czy uczulenie na lateks moze powodować ze gdy założe lateksowa prezerwatywe , penis zwyczajnie opada, zanika wzwód itp?
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 29 cze 2006, 05:37

innyludz pisze:czy uczulenie na lateks moze powodować ze gdy założe lateksowa prezerwatywe , penis zwyczajnie opada, zanika wzwód itp

Raczej mialbys swedzenie, zaczerwienienie, wysypke, pieczenie i inne takie przyjemnosci.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 cze 2006, 09:43

innyludz pisze:czy uczulenie na lateks moze powodować ze gdy założe lateksowa prezerwatywe , penis zwyczajnie opada, zanika wzwód itp


Tak ale tu uczulenie "psychiczne" mam to samo nie przejmuj sie <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
innyludz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 27 cze 2006, 16:51
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: innyludz » 29 cze 2006, 11:47

mam tez zaczerwienienie i cholernie piecze po stosunku :/

ale gdy kochałem sie bez prezerwatywy, wszystko bylo ok, a gdy ją założe zaraz "trace moc"
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 29 cze 2006, 17:03

No to sugeruję zmianę zabezpieczenia (nie ja pierwszy).
A jak gumki to jedyne wchodzące w rachubę rozwiązanie- wymiana lateksowych na poliuretanowe.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
innyludz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 27 cze 2006, 16:51
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: innyludz » 29 cze 2006, 17:52

o ile wiem to jedyne takie prezerwatywy to durex avanti, uzywalem je ale cena nie dla mnie...
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 29 cze 2006, 20:06

Nie jedyne- jedyne w Polsce dostępne, a dlatego takie drogie, bo jeszcze Unimil nie zaczął takowych produkować :D
Poproś kogoś żeby Tobie wysłał z UK albo USA Pasante Unique albo Trojan Supra... jak nie masz krewnych-sponsorów, to rzeczywiście nic tylko się pochlastać :(
Mnie też czasami swędzi, ale to najczęściej od zbyt długiego stosunku... próbowałem poliuretanowych i nie są złe... praktycznie ich nie czuć... ale przy cenie jakieś 7zł/sztuka są jednak zbyt drogie (przeliczyć to x150 czy x200 w roku... ech).

A poza tym prezerwatywy to nie jedyny skuteczny środek antykoncepcyjny...
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 29 cze 2006, 20:49

innyludz - skoro niepłodne to prawdopodobieństwo znikome, bez nerwów <głaszcze>
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 01 lip 2006, 22:02

No właśnie, a takie zapytanie - czy spóźniający się 10 dni okres jest powodem do niepokoju? (były gumki jako zabezpieczenie, z apteki a nie od pani z kiosku dysponującej cyrklem ;) ) Czy też można takie opóźnienie (mimo że wcześniej nie występowało) zrzucić na duży stres powiązany z sesją, parę ostrych kłótni, kłopotliwe upały i palenie papierosów?
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 01 lip 2006, 22:39

Ciekawski pisze:Czy też można takie opóźnienie (mimo że wcześniej nie występowało) zrzucić na duży stres powiązany z sesją, parę ostrych kłótni, kłopotliwe upały i palenie papierosów?

Jezeli do tej pory nigdy sie tak nie opoznial to radzilabym tescick, tak, zeby sie nie stresowac :]
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 01 lip 2006, 22:41

runeko pisze:Jezeli do tej pory nigdy sie tak nie opoznial to radzilabym tescick, tak, zeby sie nie stresowac :]

Tak też właśnie myślę, bo mimo że spokojny ze mnie człowiek to jednak zaczynam się powoli zastanawiać. Jeszcze drugie tyle i zacznę się modlić ;)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 01 lip 2006, 22:43

Ciekawski pisze:Jeszcze drugie tyle i zacznę się modlić

Jeszcze drugie tyle i mozesz zaczynac wybierac imie :]
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 01 lip 2006, 22:50

Ciekawski pisze:duży stres powiązany z sesją, parę ostrych kłótni, kłopotliwe upały i palenie papierosów


Jasne- 10 dni, to jeszcze norma w tak ekstremalnych warunkach.
Jak chcesz być pewny, skocz po test ciążowy, ale nie ma co się stresować, skoro tyleście się nastresowali wcześniej.

Mnie gumka nie zawiodła jeszcze jako środek anty... a nawet gdyby mnie zawiodła, to takiego dramatu bym nie robił z tego (ale to moja prywatna opinia na temat ojcostwa/macierzyństwa... moje kochanie właśnie zaczyna pisać magisterkę i nie w sos jej takie uwagi z mojej strony :D ).
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 01 lip 2006, 23:10

Kubek pisze:a nawet gdyby mnie zawiodła, to takiego dramatu bym nie robił z tego

Wiesz, generalnie też dramatu robić nie zamierzam, co ma być to będzie, przecież seks to także, a może przede wszystkim odpowiedzialność :)
Tyle, że ten czas mi sie tak cholernie przez to dłuży, ech.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
innyludz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 27 cze 2006, 16:51
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: innyludz » 04 lip 2006, 00:44

dostała okresu :D:D dziekuje wszystkim za pomoc! super forum super!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 lip 2006, 09:26

to , ze dostała okres , tez nie swiadczy na 100% iż nie jest w ciazy , ale generalnie nie powinna byc <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 04 lip 2006, 09:26

innyludz pisze:dostała okresu :D

Nie ciesz się. Okres nie musi oznaczać, że nie jest w ciąży. No, ale nie będę Cię stresować dodatkowo. :P
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
see.eye
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:14
Skąd: góry
Płeć:

Postautor: see.eye » 04 lip 2006, 11:11

Okres od krwawienia w ciąży znacznie się różni :/ Kobieta powinna zauwazyc, że cos jest nie tak miin po tym, że nabłonek się nie złuszcza. Nie straszcie człowieka :P
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 lip 2006, 14:13

runeko pisze:Jeszcze drugie tyle i mozesz zaczynac wybierac imie

nie dramatyzuj, rune, różne czynniki mogą powodować i dłuższe opóźnienia.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 lip 2006, 14:32

see.eye pisze:Okres od krwawienia w ciąży znacznie się różni :/ Kobieta powinna zauwazyc, że cos jest nie tak miin po tym, że nabłonek się nie złuszcza. Nie straszcie człowieka :P

okres okresowi też nie równy !!
sa przypadki , ale juz tu o tym było , ze kobieta ma nawet przez 3 miesiace normalny okres mimo iż jest w ciazy , np. jak juz tez pisalem ...moja sasiadka <aniolek>
a z nabłonkiem to wyjasnij <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
see.eye
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:14
Skąd: góry
Płeć:

Postautor: see.eye » 04 lip 2006, 14:44

Mnie tez kiedyś ktoś tak "straszył" więc po prostu spytałam ginekologa, powiedziała, że jeżeli kobieta obserwuje normalne złuszczanie się nabłonka (ścianek macicy oczywiście) to w ciąży nie jest na 100% ponieważ cudów nie ma i procesy usówania martwych komórek i tym samym odnawiania nie ominą nagle kwałeczka, w którym zagnieździła się komórka jajowa. Natomiast jeżeli w momencie złuszczania zapłodniona komórka jest jeszcze w jajowodzie, ciązy również nie będzie, bo komórka nie będzie miała możliwości zagnieżdzenia. A złuszczenie można zaobserwować bardzo prosto - porostu przyjżeć się co zostaje na podpasce, fragmenty nabłonka nie ulatniają się z powietrzem ;) Tak więc krwawienia mogą występować chyba nawet do 5 miesiąca ciąży ale to są TYLKO krwawienia. Z resztą wystraczy poczytać co dokładnie dzieje się z macicą podczas okresu, zarodek który byłby wstanie przeżyć takie trzęsienie ziemi byłby chyba hybrydą :D
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 04 lip 2006, 21:47

runeko pisze:Jeszcze drugie tyle i mozesz zaczynac wybierac imie :]

Z radością w sercu stwierdzam, że na szczęście nie muszę ;)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 04 lip 2006, 23:12

Ciekawski pisze:Z radością w sercu stwierdzam, że na szczęście nie muszę ;)


Szczęście, czy nieszczęście, rzecz subiektywna.

Dość powiedzieć,że dobrze jest, że Tobie ulżyło i na przyszłość mniej się będziesz nieregularnym okresem u swojego kochania stresował :)
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 05 lip 2006, 19:24

Kubek pisze:Dość powiedzieć,że dobrze jest, że Tobie ulżyło i na przyszłość mniej się będziesz nieregularnym okresem u swojego kochania stresował

Ano, faktycznie z tym szczęściem to może lekka przesada, też racja , bo szczerze powiedziawszy / napisawszy (?) - chciałbym aby spotkało mnie "nieszczęście", tylko jeszcze nie teraz :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 06 lip 2006, 06:01

lollirot pisze:nie dramatyzuj, rune, różne czynniki mogą powodować i dłuższe opóźnienia.

To tak troszke zartobliwie bylo. Tylko emotka zapomnialam dodac :]
Ciekawski pisze:chciałbym aby spotkało mnie "nieszczęście", tylko jeszcze nie teraz

Ja tez :D
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
drake2
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2006, 18:32
Skąd: jasło
Płeć:

ryzyko ciąży?? sex bez zabezpieczenia

Postautor: drake2 » 08 lip 2006, 18:39

ostatnio byłem z dziewczyną, ale bez zabezpeczenia (prezerwatywa, tabletki)
kochaliśmy się, ale przed samym wytryskiem wyciągnąłem "małego"
jaka jest szansa zajścia w ciąże, przecież niby go wyciągnąłem, ale z drugiej strony robiłem to bez prezerwatywy.
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 08 lip 2006, 19:05

72,5% <zalamka>
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 08 lip 2006, 19:09

Data transfer...
drake2 pisze:ostatnio byłem z dziewczyną, ale bez zabezpeczenia (prezerwatywa, tabletki)
kochaliśmy się, ale przed samym wytryskiem wyciągnąłem "małego"
jaka jest szansa zajścia w ciąże, przecież niby go wyciągnąłem, ale z drugiej strony robiłem to bez prezerwatywy.

Transfer complete.
Insufficient data to solve the puzzle.

A tak po naszemu- w którym była dniu cyklu (ile dni od początku ostatniej miesiączki)?
Ile trwa jej cykl zazwyczaj?
Bo jak to było między 10 a 18, to masz jakieś kilkanaście promili szans na zostanie tatą, jak rzecz miała miejsce około 14ego dnia, to możemy mówić nawet o kilku procentach.
Jak od 1 do 10 lub po 18ym .. to szanse spadają do ułamka promila.
(te przykłady dla cyklu 28-dniowego).

Przy takiej wiedzy, to lepiej nie pchajcie "małego" gdzie nie trzeba bez ubranek... no chyba, że śpieszno wam kupować ubranka na zupełnie innego małego.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 09 lip 2006, 00:01

Hmm.. a jaki jest ten śluz w dni płodne? :> czym sie różni od tego w dni niepłodne? Pytam żeby się upewnić czy dobrze kojarze :P
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 09 lip 2006, 00:18

W płodne jest śliski, przezroczysty i bardzoooo ciągnący się ;) A w niepłodne odwrotnie tzn. wodnity, mętny i nieciągnący się.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 161 gości