czy to ciąża?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

myszaczka1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2006, 07:52
Skąd: Kraków
Płeć:

czy to ciąża?

Postautor: myszaczka1 » 31 sty 2006, 08:04

Skonczyłam brać drugie opakowanie logestu. Podczas pierwszego opakowania mialam delikatne plamienia prawie przez caly czas.W przerwie dostalam okres w trzecim dniu.Zaczelam drugie opakowanie, wszystkie plamienia sie skonczyly.Wspolzylam ze swoim facetem (bez dodatkowych zabezpieczen).Teraz jest 4 dzien po zakonczeniu opakowania i nie dostalam okresu.Na dodatek nie mam zadnych objawow,ktore wczesniej miewalam tuz przed okresem.Nawet wrecz przeciwnie.Mam jakas wydzieline z pochwy (tak jakby sluz,tylko dosc "wodnisty").Czy ten brak okresu i ta wydzielina moze oznaczac ze jestem w ciazy?? Prosze pomozcie.
P.S.Czy podczas tych 7-dni przerwy mozna wspolzyc bez dodatkowych zabezpieczen?Czy wtedy nie dzialaja juz tabletki?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 sty 2006, 10:49

myszaczka1 pisze:.Czy podczas tych 7-dni przerwy mozna wspolzyc bez dodatkowych zabezpieczen?Czy wtedy nie dzialaja juz tabletki?

Mozna. Tabletki działaja od 1 wziętej nawet jak sa plamienia i skutki uboczne.

Radze konsultacje z lekarzem. Ciąża jesli nie zapomniałas żadnej tabletki ani nic sie nie działo takiego wykluczona - coś z organizmem.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 sty 2006, 10:55

myszaczka1 pisze:P.S.Czy podczas tych 7-dni przerwy mozna wspolzyc bez dodatkowych zabezpieczen?Czy wtedy nie dzialaja juz tabletki?

a przeczytalas ulotke ?

jasne, ze mozna !!




myszaczka1 pisze:Czy ten brak okresu i ta wydzielina moze oznaczac ze jestem w ciazy?? Prosze pomozcie.

mysle,ze nie. Czasami zdarza sie tak,ze okres nie wystepuje w przerwie, ale wtedy nalezy wykluczyc ciaze. Wiec jak do konca przerwy okresu nie dostaniesz, to ja bym jednak radzila zrobic test.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 01 lut 2006, 18:56

myszaczka1 pisze:Na dodatek nie mam zadnych objawow,ktore wczesniej miewalam tuz przed okresem.

w sensie bólu brzucha i ogólnego napięcia? ciesz się, takie skutki działania tabletek, że się mniej cierpi przed :-)

w 7dniowej przerwie można współżyć bez dodatkowych zabezpieczeń, więc jeśli nie pokręciłaś niczego z przyjmowaniem pigułek to szanse na ciążę są naprawdę znikome, prawie niemożliwe :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości