Cykl tabletek + okres

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
PatyQ
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 26 sty 2006, 00:40
Skąd: Szczecin
Płeć:

Cykl tabletek + okres

Postautor: PatyQ » 29 sty 2006, 10:15

Witam wszystkich :)
Mam kolejne pytanie dotyczace brania tabletek. Wiec jesli dziewczyna bierze tabletki w godzinach 21:00-0:00. Codziennie, nie zapomina zadnej tabletki. Jest to jej pierwsze opakowanie, pierwsza tabl wziela pierwszego dnia okresu. Ostatnia zazyla w piatek o godzinie 23, ktora z tego co wiem dzialala w sobote... czy od razu w niedziele powinno wystapic krwawienie? Tzn. powinna dostac okresu?... Czy podczas tej 7 dniowej przerwy krwawienie moze wystapic w dowolny dzien? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi :)

Pozdrawiam
PatyQ <browar>
Ostatnio zmieniony 29 sty 2006, 10:58 przez PatyQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Dotykiem Mnie opleć,
ukołysz spojrzeniem,
Szept zamień w kołysankę...
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 29 sty 2006, 10:18

Nie ma reguły, krwawienie może wystąpić nawet 5 czy 6 dnia przerwy, jednak po 7 dniach od wzięcia ostatniej tabletki należy rozpocząć kolejne opakowanie, niezależnie od tego czy krwawienie się skończyło czy nie.
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Awatar użytkownika
casaa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:48
Skąd: pd-zach
Płeć:

Postautor: casaa » 29 sty 2006, 10:18

krwawienie powinno wystapic w ciagu 7 dniowej przerwy :) zwykle 2-3 po ostatniej tabletce :) no i moze jeszcze trwac a TWoja kobieta bedzie musiala rozpoczac kolejne opakowanie :)
Till the end of world my Sweetheart. Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 sty 2006, 10:43

Ja zawsze 5tego dnia przerwy dostaje. zawsze ostatnia biore w poniedziałek a okres mam w sobote koło południa :]
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 sty 2006, 11:01

PatyQ pisze:Czy podczas tej 7 dniowej przerwy krwawienie moze wystapic w dowolny dzien? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi

jasne, ze tak. Ja dostaje zawsze dopiero w 4 dzien przerwy :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 29 sty 2006, 11:23

PatyQ pisze:Czy podczas tej 7 dniowej przerwy krwawienie moze wystapic w dowolny dzien?



dokladnie tak :) bardzo rzadko wystepuje od razu :) wiec wszystko w normie :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 29 sty 2006, 15:56

ja zawsze mam okres w 3 dzień przerwy, czyli w poniedzialek pod wieczór :)
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Re: Cykl tabletek + okres

Postautor: Jagienka06 » 29 sty 2006, 16:15

ja zawsze bralam ostatnia pigolke we wtorek na wieczor, a krwawienie mialam ZAWSZE w nocy z soboty na niedziele... i tak przez 2 lata
ostatnio przestalam brac pigolki w polowie opakowania, i po 4 dniach od zaprzestania dostalam miesiaczke.... bardzo intensywna i 7 dniowa. byl to dla mnie szok, bo przywyklam do max 3 dniowych bardzo slabych.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości