problem po odstawieniu tabsow

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Nok3310
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 20 gru 2004, 20:42
Skąd: wlkp
Płeć:

problem po odstawieniu tabsow

Postautor: Nok3310 » 05 lis 2005, 11:27

witam.
zapewne jestem juz znany niektorym forumowiczom.. po moich ostatnich "przygodach" porobilo sie troche nieciekawie...
zaczne moze jednak krotko do poczatku.
tak do drugiej polowy sierpnia mialem jeszcze dziewczyne.. wtedy chyba ostatni raz wspolzylismy.. Ona stosowala tabletki diane35, ja mialem gumke.. takze w tych tematach powinno byc ok, ale.. przez wrzesien i pazdziernik, dzialo sie troszke miedzy nami ze wzgledu na to ze Ona postanowila byc z innym kolesiem..
we wrzesniu mowila mi ze dostala okres normalnie.. jednakze wtedy tez dowiedzialem ze odstawila tabletki.. tink, i nie ma.. tak po prostu..

dzis mamy listopad, a Ona wyjezdza mi z takim tekstem - "nei pamietam czy w pazdzierniku mialal okres" ... z tego co zrozumialem we wrzesniu dostala jakos tak dziwnie dwa razy chyba.. na poczatku i pod koniec..(jak juz odstawila tabletki)..
teraz ona sie stresuje ze cos nie tak, a ja mowie ze to moze byc od tego ze sama bez konsultacji z lekarzem odstawila tabsy.. nawet nie wiem czy skonczyla cale opakowanie czy tak po prostu przestala brac..
czy po zaprzestaniu brania tabsow moga wystapic jakies komplikacje z unormowaniem okresu? moze sie zatrzymac?
w next tygodniu powinienem wiedziec co jest grane, bo Ona jest tak zestresowana ze wybiera sie do lekarza.. ale juz sam nie wiem jak ja uspokajac i co do Niej mowic ze wszystko bedzie ok.. czy ktoras z Was dziewczyny miala problem z okresem po odstawieniu tabsow?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 lis 2005, 22:12

Mogą byc problemu z okresem. Jeśli będąc z tobą jadła tabletki i używaliscie gumek to nie możliwe jest dziecko. Jak se odstawiła i sie gździła to już inna sprawa. Twoje toto nie bedzie.
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 06 lis 2005, 13:31

no stary jak moze byc twoje przeciez dzieci sie z powietrza nie biora...nie wiem jak to jest ale chyba nie mozna sobie w dowolnym dniu pzrestac brac tabletek chyba tzreba opakowanie juz wybrac do konca nie ?jak tam moon ty podobno jetses obcykana lepiej niz lekarz:)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lis 2005, 20:14

krzyniu pisze:hyba nie mozna sobie w dowolnym dniu pzrestac brac tabletek chyba tzreba opakowanie juz wybrac do konca nie ?

Można. Jak ktoś chce to może. Tyle,że nie jest to zalecane ze względów zdrowotnych i robi to na swoją odpowiedzialnośc.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości