zapytnanko

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
wosanka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 wrz 2005, 17:47
Skąd: podkarpacie
Płeć:

zapytnanko

Postautor: wosanka » 15 wrz 2005, 17:56

hejka ja mam takie zapytanko niedawno miałam swój pierwszy raz było super ale strasznie mnie bolało wiem ze krwawienie jest normalne przy pęsknięciu błony ale miałam plenienie przez 3 dni strasznie boli mnie brzuch czy to nomrmalne? byc moze śmieszne ze o to pytan ale naprawde nie wiem co o tym myśleć
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 15 wrz 2005, 18:15

Może tak być nie martw się. Przejdzie. Tylko najlepiej nie daj się "zrosnąć" :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 16 wrz 2005, 10:01

fish ma racje nie ma sie co martwic.... a to jak długo boli zalezy od budowy błony,dlatego Ciebie moze bolec kilka dni a inna dziewczyna nie bedzie miała takich dolegliwosci w ogóle
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 17 wrz 2005, 14:12

Niektóre dziewczynie nawet nie krwawią podczas pierwszego razu, a ból jaki odczuwają utrzymuje się dosyć krótko, więc Twoje dolegliwości to sprawa indywidualna.
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: zapytnanko

Postautor: anitka24 » 17 wrz 2005, 18:07

wosanka pisze:hejka ja mam takie zapytanko niedawno miałam swój pierwszy raz było super ale strasznie mnie bolało wiem ze krwawienie jest normalne przy pęsknięciu błony ale miałam plenienie przez 3 dni strasznie boli mnie brzuch czy to nomrmalne? byc moze śmieszne ze o to pytan ale naprawde nie wiem co o tym myśleć


Ja po swoim pierwszym razie plamiłam dwa dni choc mnie nic nie bolało a moja koleżanka w ogóle nie plamiła...to zależy od osoby...nie martw się przejdzie <aniolek2>
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
Awatar użytkownika
aniusia_
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 18 wrz 2005, 18:45
Skąd: Polska!!
Płeć:

Postautor: aniusia_ » 19 wrz 2005, 12:46

dokładnie tak, ja tez nie plamiłam. niby trzeba odczekac tydzien, zanim sie wszystko zagoi. nie martw sie, minie i niedługo juz nie bedziesz pamiętac bólu - bo pierwszy raz... chyba juz zawsze...

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 245 gości