plamienie!!!

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

karina
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 12 kwie 2005, 11:43
Skąd: cz-owa
Płeć:

plamienie!!!

Postautor: karina » 30 lip 2005, 21:14

a wiec mam taki problem od jakis dwoch tygodni biore tabletki microgynon zaczelam je brac w pierwszy dzien okresu!okres jak nigdy trwal tydzien no i 8 dnia tez troche jeszcze bylo.i wlasnie od czasu do czasu mma takie plamienia wczoraj na dyskotece tak samo !!moze to od tego goraca ?albo musze sie przyzwyczaic do tych tabletek a moze jestem w ciazy?bo podobno takie plamienia nieraz wystepuja
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 lip 2005, 21:26

W ciazy nie jestes :). Plamienia wystepuja. Ja caly miesiac plamilam az do drugiego opakowania. Czasem trwa to dluzej ale jak wiecej niz 3 opakowania to zglos sie do ginekologa.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 31 lip 2005, 09:25

no to Yasmine wszystko wyjasniła :) nie ma sie co martwic to taka naturalna reakcja organizmu......na pewno minie!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 lip 2005, 09:38

Tak to normalna reakcja organizmu. W ksiazeczce ktora dostalam w przychodni pisze : "W czasie pierwszych 2-3 cykli zazywania nowoczesnych tabletek o niskich dawkach hormonow jest to zjawisko normalne i nie stanowi powodu do odstawienia tabletek. Objawy te swiadcza o wysokiej kobiecosci Twojego organizmu. Potrzebujesz czasu, aby przyzwyczaic sie do niskich dawek hormonow zawartych w tabletkach".
zzzlooop
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2015, 13:33
Skąd: England
Płeć:

Postautor: zzzlooop » 07 sty 2015, 13:35

Powiedzicie mi jak dokladnie dzialaja tabletki anty, jak to wyglada w stosowaniu, czy to zdrowe, jakie prawdopodobienstwo zajscia?
Live More
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 sty 2015, 17:07

mariola83
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 16 lut 2015, 09:58
Skąd: Reda
Płeć:
Kontaktowanie:

Postautor: mariola83 » 16 lut 2015, 11:16

powinnaś się zgłosić do ginekologa, myślę że konieczne jest usg. Ja przez pewnien czas plamiłam non stop i okazało się że mam torbiel, którą można było leczyć farmakologicznie. Możliwe również że leki na ciebie źle działają więc lekarz powienin sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Pewnej diagnozy nie znajdziesz na forum czy w sieci bo przyczyn może być wiele.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości