tajemnica ??

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

aguśka

tajemnica ??

Postautor: aguśka » 21 lip 2005, 19:41

mam dość nietypowe pytanie,skierowane do dziewczyn,przeglądałam forum i nie znalazłam takiego tematu

czy powiedziałyście mamie o rozpoczeciu współżycia, badz tez że chcecie brać tabletki antykoncepcyjne???nie chce żeby mama źle o mnie pomyslała, czy potem krzywo patrzyła jak bede jechac do chłopaka itp

ja własnie nie wiem czy się przyznać,jak siadam koło niej to wymiękam, a wolałabym aby wiedziała
jak to było u was???
za odp wielkie dzięki
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 21 lip 2005, 19:53

Mi mama sama zaproponowała wizytę u ginekologa i wybranie tabletek, jak zaczęła czuć że się coś święci :]
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 21 lip 2005, 19:57

Wniosek - daj sie przylapac :D
Albo posadz mame i powiedz, ze poniewaz jestes taka odpowiedzialna i dorosla... to troche boisz sie uzywac prezerwatyw <aniolek2>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 21 lip 2005, 20:11

a ile masz lat?? z ciekawości pytam
Mojej mamie nie mówiłam ani tacie - jednak oni i tak wiedza - tak mniemam po ich zachowaniu - ze wspolzyjemy. Mama czasem podsuwa mi tabletki ( pracuje w poradni ginekologicznej), zebym komus "Sprzedala" czy cos, bo jej nie sa potrzebne. Jak wyjechali na weekend to powiedzieli mojemu chlopakowi, zeby przyszedl tu spac, zebym nie byla sama :D Czasem ja u niego sypiam. Jego rodzice wiedza o wszystkim - wszytsko naturalnie sie u mnie dzieje. Bez kolopotliwych rozmow. Natomiast jego mama znalaza gumy w kieszeni - wiec sie spytala, a tata sie domyslil :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lip 2005, 20:27

Wszystko zalezy jakich masz rdziców , bo jak powiesz ,a są oni " dziwnymi " to zaczna Cie pilnować jak złote runo ! , lepiej nic nie mów , samo wyjdzie , mama powinna sama zapytac w tek kwesti córkę , jak przegapi to ....jej sprawa !! <aniolek2>
Ja tam syna sie juz pytałem czy ciupcia ! ...ale był ubaw ..jednak zadnej odpowiedzi , znajac go jednak stwierdzam iż jeszcze nie ! ciupcia !! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
aguśka

Postautor: aguśka » 21 lip 2005, 20:29

no wsumie młoda nie jestem bo mam 19 lat

mogę dodać że moj rodzice tak srednio lubią mojego chłopka i mama czesto powtarza żebym z nim zerwała,niby dla żartu ale ja tam swoje wiem i w tym też jest problem

ale z drugiej strony nie wyobażam sobie brać tabletek bez jej wiedzy,bo wiadomo jakby były jakieś komplikacje to można się jej poradzić

tabletki mam już pszepisane, tylko jescze nie wykupione
i się zastanawiam czy najpier je kupić a potem powiedziec, czy najpierw powiedzieć a potem kupic;)

ale ogólnie to przedewszyskim mnie interesuje jak to było u was to mi na pewno jakoś pomoże
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lip 2005, 20:30

W takim razie nie mów !
jeszcze by tego brakowało bym sie ja musiał mamie zwierzac iż juz rozpoczolem zycie sexualne , a o to by sie całować też sie mamy pytałaś ???
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
aguśka

Postautor: aguśka » 21 lip 2005, 20:41

niie nie musiałam się pytać czy aby mogę się calować!!

a tak w ogóle to się pytam o zdanie dziewczyn, a ty nie musisz się wtracać do kazdego pytnia.
czasem po prostu się człowiek wstydzi, nie każdy jest taki jak ty,prawie bez zachamowań.

dodam tez ze moja mama sama nie za bardzo lubi rozmawiac na temat seksu,takie odnosze wrażenie
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lip 2005, 20:50

Pytasz na forum i kazdy kto ma wolną wolę i chęć moze tu odpowiadać , masz 19 lat a zachowujesz sie jak byś miała 16 , radze poczekać z uprawianem sexu <browar>
i o jakich zachamowaniach mówisz ?? o tych ze mam sie pytać rodziców ? czy moge uprawiac sex , potrzebujesz abrobaty ich ? wszak podjełaś decycje ...kupiłaś tabletki ! wec , o co chodzi ??? od innych rzeczy masz lekarza mama sie na tym nie zna ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
aguśka

Postautor: aguśka » 21 lip 2005, 20:55

wiesz nie mam zamiaru się z tobą kłócić,troszkę mnie poniosła,jak zobaczyłam tą twoją ironie.
a to czy do tego dorosłam wiem sama:)

nie oczekuje odp tak powiedz,lub nie nie mów, sama zrobię jak bede uważać
po prostu chce wiedziec jak to było u dziewczyn
jak zobacze że wiekszośc powiedziała to łatwiej mi bedzie jej o tym powiedzieć
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lip 2005, 20:58

A jednak ! mam Cie !! <aniolek2> <aniolek2> chcesz powiedzieć jednak ..bardziej niz nie powiedzieć , no dobra to czekaj na wypowiedzi dziewczyn ...ale powiem tylko iż musiały by to byc (te które powiedziały same) niezle córeczki mamusi <aniolek2> wątpie czy znajda sie tu chociasz dwie !!
Znajda sie natomiast takie które na zapytanie mamy odpowiedziały twierdzaco i to jest normalne ! <browar>
Tylko prosze nie pytaj mamy czy mozesz mu zrobić loda !! <banan>
no dobra ...przepraszam <obcalowany>
juz sie nie odzywam !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
aguśka

Postautor: aguśka » 21 lip 2005, 21:03

no ja właśnie wole powiedzieć, bo watpie zeby mama się sama spytała,może podejrzewa ze tak,ale się nie spyta,bo taka już jest.

a się zastanawiam ile same powiedziały i jak mama zareagowała.

a tak apro pos ja się nie pytam czy mogę:)jestem dorosła:)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 lip 2005, 21:33

aguśka, jestes tylko pełnoletnia.

U mnie to jakoś tak było, ze mama coś tam przebąkiwała jak miałam jakies 15 lat.
Rozmowy w stylu "Mamo!zobacz jakie śliczne stringi sobie kupiłam!". Ona: "No T. [mój były] się spodobają pewnie" były na porządku dziennym.
Kilka razy się mnie pytała wprost.
Ale tak na serio się tym zainteresowała jakiś rok temu w sierpniu kiedy biorac jeszcze leki na uregulowanie okresu [już je rok wtedy brałam i miałam co do dnia okres] zaczął mi się spóźniac a ja chodziłam jak na szpilkach.
Ojciec w to nigdy się nie wpitalał. Nawet nie wiem czy wie, że za jego kasę kupuję Harmonet :D Olśniło go chyba jakiś czas temu kiedy w nieodpowiednim momencie wszedł mi i mojemu chłopakowi do pokoju :DDD

Na mnie mama nigdy krzywo nie patrzyła kiedy jechałam do chłopaka. Jesli to był jakiś stały partner to tylko mówiła "pamiętaj!uważajcie wiesz z czym!" i tyle.
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 21 lip 2005, 21:40

aguśka, jestes tylko pełnoletnia.


zgadzam się... a to, że masz już wiecej niż 18 nie znaczy że jestes taka dorosła...

wracając do sprawy... ja mamie nie powiedzialam o współżyciu z moim chlopakiem... a że jestesy ze soba już dość długo to sama raz powiedziala że wie, że pierwszy raz mam już za sobą... na tym sie skonczyło... chociaz o tabletkach chyba nic nie wie...
Na twoim miejscu wstrzymalabym sie z decyzja żeby poinformować mame... przeciez książki o tobie nie pisze a za dużo wiedzieć też nie musi...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 lip 2005, 21:52

Ja bym nie mówiła tak samo. Niech wyjdzie w praniu. Zwyczajnie.
Mnie mama lubiła zarzucac pytaniami kiedy ledwo ciepła otwierałam drzmi pokoju na wakacjach kiedy ona się z 10 minut dobijała. I jej pierwsze pytanie: "Czemu masz na sobie koszulkę na lewą stronę i to do tego tył na przód?!". Mój słodki uśmiech wystarczał :D
Niech takimi małymi kroczkami się dowiaduje. Subtelnymi gestami, minami, zagadkowymi mniej lub więcej odpowiedziami. Wiadomo, że jak spyta wprost to powiedz spokojnie i stanowczo, ze decyzję podjełas co do współzycia i tabletek. I już. A nie bawić się w takie krępujące rzeczy.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 lip 2005, 21:58

Ja mamie powiedzialam, ze chce brac tabletki. Ona niestety na tabletkach w ogole sie nie znala i nie ufala im w ogole wiec bywaly klotnie ze co bede jak zajde i w ogole zycie sobie zmarnuje. Ja jej powiedzialam,ze przeciez i tak zrobie co chce, pozniej jak wykupilam tabletki troche jej powiedzialam o dzialaniu, skutkach,braniu no i zaczela jakos sie z nimi oswajac. Teraz to juz mi sama na nie pieniadze daje :).
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 21 lip 2005, 21:58

ja mojej mamuśce nie powiedziałam, w ogóle mam z nia znikomy kontakt, nie umiemy się obie porozumiec, nasza rozmowa wyglada "tak, nie, nie wiem, moze " Ale wiem ze wie, to widać...nigdy nie miałam do niej zaufania, nawet o pierwszej miesiączce jej nie powiedziałam, od małego jestem samodzielna i zorientowana w tych sprawach, starsze rodzenstwo i te sprawy :/ ale ona dosłownie ubostawia mojego chłopaka...mówie bardzo serio :/ :/ czasami jestes az zazdrosna o własną matke...
ona też była kiedyś młoda i wie jak się sprawy mają...
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 lip 2005, 22:42

zielona pisze:nawet o pierwszej miesiączce

Ja powiedzialam o od razu szampan byl :)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 21 lip 2005, 23:54

Yasmine pisze:Ja powiedzialam o od razu szampan byl

To dlaczego ja np na pierwszy wytrysk nawet bronxa nie dostałem :/ ani maszka <krzych ten typ>
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lip 2005, 00:11

Yasmine pisze:a powiedzialam o od razu szampan byl

No bez przesady.
U mnie były tylko grtulacje i zadowolenie podczas gdy ja tylko censored rzucałam, bo mnie tak brzuch bolał cholernie.
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 22 lip 2005, 01:24

moon pisze:Ja bym nie mówiła tak samo. Niech wyjdzie w praniu.

Juz kiedys tu pisalam, ze u mnie wyszlo w praniu, jak znalazla zapomniane zuzyte gumki na biurku :P
Mam 23 lata wszystko jest oczywiste, ale nie ubrane w slowa.
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 22 lip 2005, 01:37

Hehe pamietam jak u mnie w domu była zadyma jak mama kiedyś u brata w portfelu drobnych szukała i znalazła gumki... <hahaha> "Olaboga, moj malutki kochany syneczek juz TO robi..."Przeżywała jak mrówka poród... Tata raczej nic nie mowil:] zawsze byl bardziej wyluzowany w tych sprawach;] A teraz są dumni bo wczoraj zostali dziadkami ^^ Ja tam bym się nie przyznawała:P
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 lip 2005, 09:17

No i co ..włascicielko topicu ??? tez sie nie przyznasz ?? a moze zrobisz odwrotnie ! no wiesz okłamywac (w pewnym sensie) mamuskę ...to bardzo nie ładnie , a nuz bedzie chciała bys z tym zaczekała jeszcze <aniolek2>
no musiałem wybaczcie <banan>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 lip 2005, 09:53

Krzych(TenTyp) pisze:To dlaczego ja np na pierwszy wytrysk nawet bronxa nie dostałem ani maszka

Szampan akurat byl w domu i mama z kumpela uparlysie ze musza to oblac :),
aguśka

Postautor: aguśka » 22 lip 2005, 17:41

no i własnie chyba nie powiem
może faktycznie nie musi przecież o mnie wszystkiego wiedzieć,nie musze się jej spowiadać

jak się kapnie to spyta i wyjdzie to jakoś samo z siebie
zobaczymy...

za wszystkie wypowiedzi bardzo dziękuje,tobie andrew też <banan>
pozdrowienia
*agulalka*

Postautor: *agulalka* » 22 lip 2005, 17:45

aguśka pisze:czy powiedziałyście mamie o rozpoczeciu współżycia, badz tez że chcecie brać tabletki antykoncepcyjne???nie chce żeby mama źle o mnie pomyslała, czy potem krzywo patrzyła jak bede jechac do chłopaka itp

ja własnie nie wiem czy się przyznać,jak siadam koło niej to wymiękam, a wolałabym aby wiedziała

to wszystko zależy jakie masz stosunki ze swoją mamą.Ja np ze swoją mam bardzo dobre-jesteśmy jak przyjaciółki, mówię jej o wszystkim chyba że sama zauważy iż cos jest nie tak i dopytuje sie różnych rzeczy.Jeżeli chodzi o współżycie z chłopakiem to pamiętaj że jest to Twoja decyzja i Ty jesteś za wszystko odpowiedzialna.Mam na myśli to kiedy chcesz zacząć współżycie i czy jest to właściwa osoba:)(Ja czekałam na ten swój "pierwszy raz" 21 latek ale powiem szczerze że się opłacało i nie żałuje niczego:))Więc porozmawiaj z mamą a z pewnością Cie zrozumie-tylko podejdź do tego bardzo poważnie i nie zapomnij o zabezpieczeniu się -chyba że masz 100% zaufanie do swego partnera:) Pozdrawiam

[ Dodano: 2005-07-22, 17:46 ]
<aniolek2>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 22 lip 2005, 17:53

aguśka pisze:za wszystkie wypowiedzi bardzo dziękuje,tobie andrew też

A Endrjujejowi za co? :P

Jeśli starzy nie gadają o tym to można przypuszczać, że mają to w d.
Głębiej lub płycej.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
kinomaniak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 175
Rejestracja: 05 lut 2005, 22:51
Skąd: Raj.
Płeć:

Postautor: kinomaniak » 22 lip 2005, 18:13

Z racji wieku Wiekszosc rodziców i tak wie ze ich dzieci już wsółżyją ...albo sie tego domyslaja a skoro nie pytaja ..no cóz...niekiedy tak lepiej...nikiedy po prostu nie dopuszczają do siebie takiej mysli.....albo niechcą dopuścić ..a dla innych to normoalne...i kazdy jest inny, i ma do tego inne podejsci ...ty powinnas wiedziec czy mozesz powiedziec czy nie bo znasz ich na tyle długo ze bedziesz wiedzała jaka jest ich reakcja.....a skoro masz mic z tego przykrosci to nie mów...beda chcieli byc pewni sami zapytaja beda chcieli życ w swiadomosci ze tego nie robisz bo im tak wygodniej to ich sprawa.
W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 08 sie 2005, 18:36

Fajnie mają ci którzy mają rodziców tolerancyjnych i na czasie...reszta ma przewalone....
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
BiOtiKa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 28 cze 2005, 21:20
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: BiOtiKa » 10 sie 2005, 11:02

u mnie mama raczej nie wie a ja jej nie powiem o wspolzyciu bo w ogóle kontaktu nie mamy na takie tematy... Szczerze to troche mnie to nawet wqza bo jednak mamusia powinna pogadac ze swoja kochana coreczka o "doroslym zyciu" A tata to na pewno wie bo czesto nam wali peiscia w sciane zebysmy byli ciszej:P

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości