..::Obawy::.. ufac antykoncepcji?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Kobieta z Venus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 lip 2005, 14:07
Skąd: Śląsk
Płeć:

..::Obawy::.. ufac antykoncepcji?

Postautor: Kobieta z Venus » 06 lip 2005, 10:57

Witam :) mój problem dotyczy pierwszego razu..chodzę z moim chłopakiem od dawna i sądze, że moglibyśmy spróbować. O antykoncepcji rozmawiamy otwarcie, podjęliśmy decyzje, że zacznę stosować tabletki antykoncepcyjne a dodatkowo zabezpieczymy się prezerwatywą. Wielu z was uważa zapewne, że same tabletki wystarczą..ale ja chciałabym mieć pewność i nie stresować się po pierwszym stosunku. Pomimo tabletek i prezerwatywy ja nadal trochę się boję. Mam pytanie jakie jest ryzyko zajścia w ciąże gdy zabezpieczamy się w ten sposób?? (oczywiście tabletki będe brała bardzo regularnie, o alkoholu nie ma mowy:P ) i jescze jedno pytanko czy podczas brania tabletek nie ma znaczenia kiedy będziemy się kochać..znaczy czy na pewno zostaje zachamowana cała ta owulacja?? bo tak się składa, że planujemy to zrobić własnie wtedy:/

Dziękuję za odpowiedzi:P <papa>
....Kto zmienia kochanki jak rękawiczki, najczęściej chodzi w używanych....
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 06 lip 2005, 11:09

Ojej, a rozmiawiałaś ze swoim ginekologiem jak działają tabletki antykoncepcyjne?? One zahamowują owulację, więc o zajściu w ciąże nie ma mowy. One zabezpieczaja Cię w trakcie ich brania, a także w czasie 7dniowej przerwy. Bez różnicy kiedy sie kochasz , masz takie samo bezpieczeństwo zapewnione. Alkohol oczywiście możesz pić, co do palenia są podzielone zdania - jedni twierdzą , ze to nie ma wpływu, inni wręcz przeciwnie. W każdym razie ja nie pale więc się nad tym nawet nie zastanawiam. Alkohol jest nie wskazany w dużych ilościach, zależy ile dla kogo to dużo, żebyś przez nadmiar alkoholu nie zwymiotowała tabletki. Sam alkohol w sobie nie ma wpływu na działanie tabletek. Ja w kązdym razie abstynentką nie jestem. Kiedys zwymiotowałam tabletkę po imprezie, ale po to są prezerwatywy i wtedy spokojna głowa. Z moim chłopakiem kochamy się juz ponad pół roku, także się zabezpieczamy się prezerwatywami i tabletkami. Więkość na tym forum Cię zjedzie, że stosujesz dwa środki antykoncepcyjne, - ja sie tym nie przejumuję i Tobie też radzę. Od przybytku gowa nie boli. (Tzn w czasie 7dniowej przerwy kochamy sie bez gumy. ) O ile nie zapomnisz wziąć tabletki ani jej nie zwymiotujesz masz 100% bezpieczeńswta, bo to nie ma tak że są tabletki felerne, jedna działa a jedna nie - to są słowa mojej ginekolog, one dają 100% pewności, o ile nie zaniedbujesz ich zażywania. Strach przed nieplanowana ciążą minie Ci juz niebawem, mi minęła gdzieś po 3 miesiącach. Zobaczysz sama jaki to komfort mieć miesiączkę regularną co do godziny :)
Pozdrawiam <browar>
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lip 2005, 11:25

Jeśli będziesz wszystko robiła tak jak napisałaś nie ma możliwości na maleństwo.
Ja radziłabym się bardziej wyluzowac za to, bo z sexu powinnaś czerpac przyjemnośc, a ze stresu to moze być tylko niewypał podczas pierwszego razu <browar>
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 06 lip 2005, 16:46

moon pisze:Ja radziłabym się bardziej wyluzowac za to, bo z sexu powinnaś czerpac przyjemnośc, a ze stresu to moze być tylko niewypał podczas pierwszego razu


no ale to sie tak latwo mowi jak ja zaczynalemn tez bylem caly zestrachany i balem sie ze zaraz bede ojcem teraz to juz mnie to nie martwi bo iwem ze sie dobrze zabezpieczamy
Awatar użytkownika
Leanan Sidhe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 127
Rejestracja: 09 sty 2004, 19:42
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Leanan Sidhe » 07 lip 2005, 21:29

gosia pisze:Od przybytku gowa nie boli. (Tzn w czasie 7dniowej przerwy kochamy sie bez gumy. )

Bój się Boga Gosia, toż to w ciążę możesz zajść :|
gosia pisze:Strach przed nieplanowana ciążą minie Ci juz niebawem, mi minęła gdzieś po 3 miesiącach

No to jak to w końcu jest?
Skoro nie boisz się nieplanowanej ciąży to po cholere faszerujesz się tabletkami i do tego zakładacie gumke?
Let me sleep all night in your soul kitchen
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 08 lip 2005, 20:46

Leanan Sidhe pisze:No to jak to w końcu jest?
Skoro nie boisz się nieplanowanej ciąży to po cholere faszerujesz się tabletkami i do tego zakładacie gumke?
...


Leanan Sidhe pisze:tak sobie chodziłam po mieszkaniu i myślałam usmiech
W sumie Madziu masz prawo do własnego zdania, ja usłużnie się kłaniam i przepraszam że naskoczyłam na Ciebie Usmiechnij sie!
Dla Ciebie gumki+tabletki=wszystko jest ok!
Dla mnie same tabletki są wystarczającym zabezpieczeniem.
A dla kogoś innego jeszcze inna wersja


:]
soul of a woman was created below
Kobieta z Venus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 lip 2005, 14:07
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Kobieta z Venus » 08 lip 2005, 22:42

Dzięki Gosiu za słowa "otuchy" :) Jakoś mi lepiej :) a "przeciwnikom" ;) dodatkowych zabezpieczeń radzę przypomnieć sobie pierwsze kontakty seksualne ;) bo chyba w każdym młodym człowieku drzemała cząstka "strachu" :P

pozdrawiam :)
....Kto zmienia kochanki jak rękawiczki, najczęściej chodzi w używanych....
Awatar użytkownika
Leanan Sidhe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 127
Rejestracja: 09 sty 2004, 19:42
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Leanan Sidhe » 09 lip 2005, 16:37

Zmieniłam zdanie Charlie... i widzę, że dalej Twoją ulubioną zabawą jest łapanie za słówka :]
Let me sleep all night in your soul kitchen
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 12 lip 2005, 19:35

gosia napisał/a:
Od przybytku gowa nie boli. (Tzn w czasie 7dniowej przerwy kochamy sie bez gumy. )

Bój się Boga Gosia, toż to w ciążę możesz zajść
gosia napisał/a:
Strach przed nieplanowana ciążą minie Ci juz niebawem, mi minęła gdzieś po 3 miesiącach

No to jak to w końcu jest?
Skoro nie boisz się nieplanowanej ciąży to po cholere faszerujesz się tabletkami i do tego zakładacie gumke?

<silacz>
W sumie to nie twoja sprawa i nie czuję potrzeby tłumaczenia się przed Tobą.


Kobieta z Venus pisze:Dzięki Gosiu za słowa "otuchy" Jakoś mi lepiej a "przeciwnikom" dodatkowych zabezpieczeń radzę przypomnieć sobie pierwsze kontakty seksualne bo chyba w każdym młodym człowieku drzemała cząstka "strachu"

pozdrawiam

i o to chodzi :) Pozdrawiam Ciebie również <browar>
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 12 lip 2005, 19:41

Leanan Sidhe pisze:No to jak to w końcu jest?
Skoro nie boisz się nieplanowanej ciąży to po cholere faszerujesz się tabletkami i do tego zakładacie gumke?

Bo jak to mawiają starzy ludzie przezorny zawsze ubezpieczony

w ogóle ja nie wiem co to za moda..bedzie komuś lepiej albo gorzej jeśli oni użyją tabletek i dodatkowo prezerwatyw??Powoli można dojść do wszystkiego..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 lip 2005, 19:42

Przeraza mnie strach ludzi przed zajsciem w ciążę mimo stosowania tabletek .Przeciez nie ma mowy o upadku z rowera , wtedy gdzy dziesz pieszo !!
Jesli sie az tak boisz , zaniechaj sexu . Bo i tak z niego przyjemnosci miec takiej jak powinnas miec nie bedziesz , najpierw sie doszkol , zrozum , bdz pewna ...potem sex!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 12 lip 2005, 19:44

Andrew pisze:Przeraza mnie strach ludzi przed zajsciem w ciążę mimo stosowania tabletek .Przeciez nie ma mowy o upadku z rowera , wtedy gdzy dziesz pieszo !!

Masz na myśli dni niepłodne czy nieuprawianie seksu w ogóle? :)

[ Dodano: 2005-07-12, 19:46 ]
Heh Ale trudno zawierzyć tabletką od początku
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 15 lip 2005, 16:04

oj... niektorzy to od razu wielcy filizofowie...
ja zaczne brac pierwsze opakowanie już wkrótce i na pewno moj facet zastosuje prezerwatywe... może za jakiś czas z niej zrezygnujemy calkowicie, póki co oboje uwazamy że jestesmy mlodzi i nie spieszno nam na bobaska...

Jesli sie az tak boisz , zaniechaj sexu . Bo i tak z niego przyjemnosci miec takiej jak powinnas miec nie bedziesz


Andrew, a jesli sa pary które stosują tylko gumki to co ...?? oni tez nie maja przyjemności z sexu ?? Zastanów sie... przecież ci którzy współżyją z gumką wcale nie maja braku przejmności a jesli by tak było to pewnie wszystkie dziewczyny stosowałyby tabletki... jeszcze się dość poseksimy bez gumek... hehe
Jesli chodzi o strach to wiadomo, że zawsze sie pojawia... i fakt faktem troszku paralizuje ale myśle ze podczas stosunku powinniśmy sie skupić na przyjemności...
Jesteśmy tylko ludźmi
Awatar użytkownika
RafZielak
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 mar 2004, 09:14
Skąd: Sochaczew
Płeć:

Postautor: RafZielak » 15 lip 2005, 22:01

A mi się w wypadku dyskusji o kilku środkach antykoncepcyjnych stosowanych jednocześnie od razu przypomina dowcip o facecie wchodzącym do autobusu i kasującym po kolei 5 biletów którego ludzie pytają po co tak robi, a ten odpowiada, że jak zgubi 1 to będzie miał jeszcze 2, jak zgubi drugi będzie miał 3 itd. Na to ludzie a co się stanie jeśli zgubi wszystkie i ten piąty równiez. on odpowiada iż ma jeszcze bilet miesięczny.

Toż to wszystko paranoja jakaś. Jestem zdania iż ktoś kto się tak panicznie boi ciąży nie powinien w ogóle brać się za sex bo choćby zastosował globulki, prezerwatywy, wkładki wewnątrzmaciczne i tabletki antykoncepcyjne 100% pewności i tak nigdy miał nie będzie. pewnośc daje jak mówią tylko szklanka wody zamiast sexu. :-P Jesteście tak dojrzali by uprawiać sex to bądźcie na tyle dojrzali by w razie czego odpowiadać za swoje czyny. Nie bez przyczyny sex jest uznawany za przyjemnośc dla dorosłych, a nie dla dzieci.

Pozdrawiam.
Rafał "RafZielak" Z.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 16 lip 2005, 00:31

Napisze tak:
1) jak zaczynalismy sie kochac z moja partnerka to byla tylko gumka...i powiem szczerze ze strachu nie mialem...ale zawsze "po" sprawdzalem czy czasem nie jest gdzies dziurawa... :D
2)Jak zaczelismy stosowac pigulki to sam chyba na tym forum umiescilem temat w ktorym prezentowalem swoje obawy...
Ale po pierwszym miesiacu kochania jestem spokojny i kochamy sie ile daje fabryka bez zadnych dodatkowych srodkow zabepieczajacych...
Trza tylko pamietac o stalym braniu pigulki i konsultacjach z ginekologiem - to tyle...moja partnerka od bodajze pol roku...nie zapomniala ani jednej...a najwieksze opoznienie w braniu wynosilo cos ok godziny...pamietamy o tym oboje i wzajemnie o tym sobie codziennie przypominamy...
Powodzenia i troshke wylusssssssssssssuj dziewczyno a jak zaczniesz stosowac pigulki to wpusc swojego chlopka bez gumki bo uwierz mi to zupelnie nowe wrazenia i dla ciebie i dla niego...
POWODZENIA!!!
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 16 lip 2005, 00:38

idas pisze:jak zaczniesz stosowac pigulki to wpusc swojego chlopka bez gumki bo uwierz mi to zupelnie nowe wrazenia i dla ciebie i dla niego...

Niesamowita Moc i Pelne Orzezwienie! :P <browar>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 16 lip 2005, 01:15

charlie81 pisze:
idas pisze:jak zaczniesz stosowac pigulki to wpusc swojego chlopka bez gumki bo uwierz mi to zupelnie nowe wrazenia i dla ciebie i dla niego...

Niesamowita Moc i Pelne Orzezwienie! :P <browar>

Wilgoc czlowieku czuc na wlasnej skorze...:P <browar>
Kobieta z Venus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 lip 2005, 14:07
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Kobieta z Venus » 16 lip 2005, 09:54

Ehm ja tam mam zawsze stracha przed tym co nowe...coż taka już jestem ;P większość moich znajomych nie rozumie moich obaw no ale trudno :P boję się troche bo tyle się widzi młodych dziewczyn "z brzuszkiem" eh... to nie jest tak, że nie jestem gotowa i nie wiem co robie..po prostu każdy chce sobie najpierw zycie ułożyć a potem zabierać się za dzieci :P tylko, że takim myśleniem straciłabym dziewicto najwcześniej po trzydziestce hehe :P nom ale mogę powiedzieć, że się przełamałam :P wkońcu gdyby tabletki nie były skuteczne to byłoby nas conajmniej 5 razy więcej :P pozdrawiam :) ( szczególnie "początkujących" hehe :D )
....Kto zmienia kochanki jak rękawiczki, najczęściej chodzi w używanych....
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 16 lip 2005, 12:01

Przeraza mnie strach ludzi przed zajsciem w ciążę mimo stosowania tabletek .Przeciez nie ma mowy o upadku z rowera , wtedy gdzy dziesz pieszo !!
Jesli sie az tak boisz , zaniechaj sexu . Bo i tak z niego przyjemnosci miec takiej jak powinnas miec nie bedziesz , najpierw sie doszkol , zrozum , bdz pewna ...potem seks!

Niby prawda, ale lepiej stosować tabletki i prezerwatywy niż nic. Co wam do tego ile kto zabezpieczeń stosuje?! :) Seks to tak jak mówisz ma być sama przyjemność a nie pełne obaw oczekiwanie na miesiączkę.Jesli ktoś się czuje pewny dzieki dwom zabezpieczeniom to ok i nie ma w tym nic złego.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 18 lip 2005, 10:18

Seks to tak jak mówisz ma być sama przyjemność a nie pełne obaw oczekiwanie na miesiączkę.Jesli ktoś się czuje pewny dzieki dwom zabezpieczeniom to ok i nie ma w tym nic złego.


popieram :D
Awatar użytkownika
magdalenka17
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 22 lip 2005, 17:25
Skąd: WLKP
Płeć:

Postautor: magdalenka17 » 22 lip 2005, 17:39

A ja mam właśnie problem. Biore pigułki od pół roku w miarę regularnie ( na samym początku miałam probloem, zeby punktualnie je brać, ale nei bylo jakiejś znacego opoznienia) z moim chłopakiem kochamy sie zawsze w gumce, teraz mam 7 dniową przerwe i pojutrze mam zacząć nową serie, A JA NIE MAM KRWAWIENIA!!!!!!!!! i nei wiem co dalej ;( Jesli jestem w ciąży, a na 100% nei wiem to mam dalej brać pigułki, bo jeśli nie będe a przerwę ich branie to też nie dobrze? co robić?

[ Dodano: 2005-07-22, 17:40 ]
zapomniałam dopisać, że oprócz braku krwawienia mam jeszcze inne objawy: mdłości i wymioty + czeste latanie do łazienki na siusiu, ale to równei dobrze mogą być objawy przeziebienia, wiec sama nei wiem na czym stoje
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 lip 2005, 19:09

magdalenka17, jesli nie bylo znacznego opoznienia w braniu tabletek a do tego zawsze kochacie sie w gumce no to w ciaza tu raczej nie moze miec miejsca.
A co do objawow to zestresowana kobieta potrafi kazdy sygnal podporzadkowac nieistniejacej ciazy.
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 22 lip 2005, 22:58

W ulotce jest tyle napisane, że jesli w czasie przerwy nie wystapilo krwawienie to zanim rozpocznie sie nowe opakowanie to nalezy sie upewnic czy kobieta nie jest w ciazy. W momencie kiedy kobieta jest w ciazy - tabletek antykoncepcyjnych brac NIE WOLNO !
ale wiesz - może ja Cie pocieszę, bo dziewczynie brata mojego chlopaka ( :)ale to brzmi) zdarzyla sie ta sama sytuacja. Nie dostala miesiaczki podczas przerwy, tez jakos byla wczesniej nieco przeziebiona i to przez to. Moze jakies leki bralas?? Ajesli nie to tez moze tak byc czasem. Ona zrobila test i wyszedl negatywny,brala tableteki dalej i sie wszytsko unormowalo.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
magdalenka17
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 22 lip 2005, 17:25
Skąd: WLKP
Płeć:

Postautor: magdalenka17 » 22 lip 2005, 23:10

troche mnei pocieszyłaś, ale mimo wszytsko jestem zdenerwowana. nie bralam zadnych lekow, moze raz aspirin bo sie cuzlam fatalnie. Czy to mozliwe, że nei mam krwawienia z przepracowania??? najgorsze jest to, ze moj chłopak jest teraz strasznie dalko ode mnie i nie moge sie nawet do neigo przytulic:( ech obłęd
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 22 lip 2005, 23:33

Nie martw sie - zrob test, na pewno wyjdzie nagatywny. Ona miala tak samo - nie wierze ze jestes w ciazy i Ty w to uwierz :D
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 22 lip 2005, 23:56

Yasmine pisze:no to w ciaza tu raczej nie moze miec miejsca.


Nie tylko raczej ale na pewno. Założ sobie jesze spiralkę i podwiaż jajniki - wtedy będzie super :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
magdalenka17
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 22 lip 2005, 17:25
Skąd: WLKP
Płeć:

Postautor: magdalenka17 » 23 lip 2005, 07:00

wiecie co sie stalo. odstresowałam sie wczoraj i... dzisiaj dostalam, ale jutro zaczynam nowa serie wiec, ja nei wiem co sie ze mna dzieje ;-) cale szczescie ze w ciazy nei jestem;-) pozdrowionka
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 lip 2005, 11:18

fish pisze:Nie tylko raczej ale na pewno

wiesz fish, mialam na mysli to 0.00001 % szansy ;)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 23 lip 2005, 12:42

Ta szansa istnieje - fakt ale łatwiej w totka trafić.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 23 lip 2005, 13:31

magdalenka17 pisze:wiecie co sie stalo. odstresowałam sie wczoraj i... dzisiaj dostalam, ale jutro zaczynam nowa serie wiec, ja nei wiem co sie ze mna dzieje ;-) cale szczescie ze w ciazy nei jestem;-) pozdrowionka



A nie mówiliśmy :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości