ANTYKONCEPCJA DLA MĘŻCZYZN !!

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

XXX

ANTYKONCEPCJA DLA MĘŻCZYZN !!

Postautor: XXX » 25 gru 2003, 16:55

Cześć chcialem sie dowiedziec czy jest moze jakas antykoncepcja dla męzczyzn, i nie chodzi mi o prezerwatywe, tylko o moze jakis zastrzyk. Słyszałem cos takiego, ze podobno jest, czy dopiero nad tym pracuja, bo jeśli cos takiego jest to ja bym dał sie pokuć.
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

.........

Postautor: ramona » 25 gru 2003, 17:19

operacyjnie zawiązanie jąder -- poważnie - znam kogoś kto tak sobie zrobił nie wiem na czym to dokładnie polega , - ale zawsze mozesz sie popytac - ten znajomy ale nie jest z polski - i nie wiem gdzie miał ta operacje robioną
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

Postautor: Lulek » 26 gru 2003, 01:13

ponic pracuja tazke nad tabletka podobna do tych jakie przyjmuja kobiety , ale raczje narazie to musisz poczekac, a wlasciwie to musimy , pozdro :P :lol:
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Re: .........

Postautor: Maverick » 05 sty 2004, 00:16

Aisha pisze:operacyjnie zawiązanie jąder -- poważnie - znam kogoś kto tak sobie zrobił nie wiem na czym to dokładnie polega , - ale zawsze mozesz sie popytac - ten znajomy ale nie jest z polski - i nie wiem gdzie miał ta operacje robioną


No jest cos takiego, styrylizacja czy jakos tak. Plemniczki sie rodza, po czym za cholere nie moga trafic do wyjscia - chamskie ;) Jest to operacyjne, zabezpiecza w 110% i odwracalne. No tylko po zabiegu i tak i tak jakis czas trzeba sie zabezpieczac normalnie, bo jakies tam plemniki mogly zostac w nasieniowodach, no i nie wiadomo czy zabieg sie udal.

A co do innych rzeczy, to caly czas pracuja. Zastrzyki, tabletki podslorne itd, ale walcza ze skutakmi ubocznymi, no i nie daja chyba 100% pewnosci.
Pozdrawiam
joni8

Postautor: joni8 » 19 sty 2004, 00:48

Domowy sposób to gorący prysznic albo najlepiej wanna. Plemniki nie sa trwale, nawet temperatura ciala je zabija dla tego jajka wisza w mosznie która zwykle zapewnia im mniejszą temperaturę ciała.
Istnieją sposoby chirurgiczne jak przecięcie nasioniiowodów, poszukaj w necie, gdzies widziałe na polskich stronkach o antykoncepcji. opracowano też penne urądzenie elektromagnetyczne w kształcie breloka które przy noszein go w kieszeniach blisko jajek :) powoduje jakieś zmiany w plemnikach że robia sięnieszkodliwe.Całkowicie odwracalne ale chyba nie stoprocentowa skuteczność. Ale czy wszystkie te sposoby dostępne są w Polsce to wątpię. Skoro z tabletkami dla kobiet takie wielkie chalo to co będzie się robiło ja LPR dowie sie o tych dla mężczyzn :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 sty 2004, 03:00

E tam, LPR nic nie moze i chyba wszyscy uwarzaja, ze nie sa oni normalnymi ludzmi! Juz sama nazwa mowi za siebie... Szczerze mowiac lepsza nazwa juz byla: Polska Partia Przyjaciol Piwa (i byla taka naprawde!).
a

L udzie
P rzeciw
R zeczypospolitej

to niezbyt udana nazwa, nie?? ;)
Misiak22
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 18 paź 2006, 19:53
Skąd: z nad morza
Płeć:

Postautor: Misiak22 » 02 kwie 2008, 00:46

no chłopy coś się ruszyło w tej sprawie NARESZCIE

http://facet.interia.pl/seks/news/gumka-pojdzie-w-odstawke,1081643,2627
www.fotom.ovh.org Naprawde świetne fotki
Grace

Postautor: Grace » 02 kwie 2008, 09:38

Misiak22 pisze:no chłopy coś się ruszyło w tej sprawie NARESZCIE

http://facet.interia.pl/s...ke,1081643,2627

Jak Ty swoją wiedzę o czerpiesz z portali typu interia, to nie wróżę Ci świetlanej przyszłości...

Tak naprawdę opracowanie jakiegoś wynalazku dla naszych <w sensie globalnym> specjalistów naprawdę nie jest wielkim problemem, niż to było jeszcze kilkanaście lat temu. Udowodnienie skuteczności, próby, doświadczenia, certyfikaty, dopuszczenie do użytku publicznego wymaga zapału, kapitału i czasu. Bardzo często tego typu projekty upadają, głównie z braku funduszy, gdyż nawet jeśli ich rentowność będzie spora, to w dalekiej przyszłości. Brak jest inwestorów, którzy lokują kasę w tak niepewną i długo zwracalną inwestycję. Jeśli badania trwały, o ile wierzyć interii, 4 lata, to przy dużym szczęściu znalezienia inwestorów, wprowadzenie leku do użytku, czy choćby udowodnienie skuteczności trwałoby dwa razy dłużej, czyli 8 lat.

Reasumując - nie ciesz się Misiak22, bo nie ma z czego ;))
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 kwie 2008, 11:25

Jakos nie widzi mi sie 10 letni okres nieplodnosci... Przynajmniej teraz.
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 10 kwie 2008, 21:36

jak by byly takie tabletki dla facetow to ja bym z checia bral nie chce zeby moja kobieta sie trula zazywajac tabletki dla kobiet:)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 11 kwie 2008, 22:02

DREADMAN pisze:jak by byly takie tabletki dla facetow to ja bym z checia bral

Dla mnie byloby to swietnym rozwiazaniem bo sama nie moge brac tabletek a na prezerwatywy majatek idzie :|
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 kwie 2008, 22:57

A jakby wynaleźli takie dla mężczyzn to by majątku niby nie kosztowały?
Grace

Postautor: Grace » 13 kwie 2008, 23:31

tarantula pisze:sama nie moge brac tabletek a na prezerwatywy majatek idzie

najbardziej optymalne i najtańsze rozwiązanie - bez niczego :) I jeszcze plus za adrenalinę, bo w końcu no risk, no fun :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 kwie 2008, 23:57

księżycówka pisze:A jakby wynaleźli takie dla mężczyzn to by majątku niby nie kosztowały?
No wlasnie :) Mysle ze jakby to mialo na 10 lat byc to cena by oscylowala w okolicach 5 tysiecy zl... No moze 4 tysie ;)
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2008, 23:59 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości