Obiecany poradnik antykoncepcji

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Agnieszka

Obiecany poradnik antykoncepcji

Postautor: Agnieszka » 14 gru 2003, 21:01

Witam
Pomimo, że obiecany poradnik antykoncepcji nie jest jeszcze w 100% gotowy (brakuje jednego działu) postanowiłam dodać go już na witrynę. Na stworzenie jego od strony technicznej jak i merytorycznej poświęciłam sporo czasu ale myślę, że dzięki temu będzie to kompleksowy materiał dotyczący antykoncepcji. Materiał na ten poradnik zaczerpnęłam z kilku źródeł (książek, broszur itp) po wcześniejszym przeredagowaniu. Starałam się zamieścić wszystko co warte jest uwagi w tym temacie i przedstawić to w sposób w miarę zwięzły a zarazem wyczerpujący. Sam poradnik zawiera obecnie 51 małych podstron html + pliki graficzne (fotki). Brakuje działu „hormonalna pigułka" - dodam go w najbliższych dniach. Proszę Was o sugestie po przeczytaniu poradnika (zarówno od strony treści jak i poprawności technicznej).
Wejście do poradnika z podstrony: http://www.agnieszka.com.pl/poradnik.htm

Pozdrawiam - Agnieszka
Agnieszka

Postautor: Agnieszka » 23 gru 2003, 12:37

juz skonczone - mozna korzystac z poradnika do woli i oby przyniosl rezultat. :-)
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Hym

Postautor: Dziki Wilk » 02 sty 2004, 17:56

Dobra nic nie mówiłem :oops:
angel10
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:34
Skąd: london
Płeć:

Postautor: angel10 » 21 paź 2014, 09:46

No dziewczeta?!
Naprawde nic o nich nie slyszalyscie
angel
zytko
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2015, 12:06
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: zytko » 12 sty 2015, 12:08

no bardzo fajny ten poradnik. gratki

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości