Tabletki Antykoncepcyjne

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

lalalala01-21
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 gru 2009, 19:42
Skąd: Zabrze
Płeć:

Tabletki Antykoncepcyjne

Postautor: lalalala01-21 » 03 gru 2009, 18:50

Witam Was wszystkich. Przez dwa miesiące dwa lata temu przyjmowałam tabletki już nie pamiętam nazwy chyba, ale lepszej generacji, co było widoczne też po cenie <evilbat> wpływały na mnie bardzo źle. Nie miałam w ogóle ochoty. Moja przyjaciółka poleciła mi Rigevidon ok. 7 zł stwierdziłam, że tylko wypróbuje, ale były doskonale. Przerwałam je zażywać po półtorej roku bo strasznie gubiłam włosy i szukałam powodu. Rigevidonu nie biore już 5 miesiąc i chciała bym teraz zacząć przyjmować je od nowa. Bo zbliżenie dalej jest cudowne z prezerwatywą, ale ja wolę tabletki. [:D]
Jakie Wy zażywacie? Może macie też jakieś godne olecenia?
qwer
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 03 gru 2009, 22:00

Szczerze mówiąc, to nie najlepsza metoda by tabletki dobierać według opinii z jakiegokolwiek forum, czy tego co mówią koleżanki. Każda z Was (Kobiet) jest inna i inaczej reaguje na te same tabletki. Prawidłowo tabletki powinien dobrać ginekolog po dokonaniu wywiadu lekarskiego oraz wykonaniu badań, również hormonalnych.

Zdecydowanie taką metodę doboru zalecam.
(...)
And when you turned to me and smile
You took my breath away
I have never had such a feeling
Such a feeling of complete and utter love
As I do tonight
(...)

Chris de Burgh - Lady in Red
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 gru 2009, 06:54

Cały dział jest poświęcony opiniom o tabletkach wszelakich w zasadzie. Poczytaj, a nie rób syf.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości