rigevidon

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

olivia

rigevidon

Postautor: olivia » 17 lip 2004, 11:19

Czy któraś z Was brała pigułki o nazwie Rigevidon?!
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 17 lip 2004, 13:33

Nie, nie brałam. Znalazałam natomiast wypowiedzi dziewczyn na ich temat. Kryja się pod linkami: RIGEVIDON , oraz: RIGEVIDON:)
agg
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 cze 2009, 15:24
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: agg » 06 lip 2009, 11:38

ja obecnie biorę pigułki Rigevidon. Jest to moje pierwsze opakowanie jakichkolwiek tabletek i jestem dopiero po pierwszej tabletce. Kiedy rano wstałam, poczułam się fatalnie. Było mi strasznie niedobrze i brało mnie na wymioty. Oczywiście wymiotowałam, na szczęście tylko raz...czytałam, że wiele kobiet ma podobne skutki uboczne stosowania tegoż leku i że przeważnie codziennie rano mają ten sam problem czyli - wymioty. Mam nadzieję, że u mnie był to jednorazowy incydent.

P.S. Jeśli zauważę jakieś inne skutki uboczne, napiszę;)

Pozdrawiam:)
Stormy

Postautor: Stormy » 08 lip 2009, 19:58

bralam, ale tylko 3 opakowania. bylam zadowolona, czulam sie dobrze, przez pierwsze opakowanie, jak kazde pierwsze kiedy po jakiejs przerwie / zmianie tabletek, mialam dlugie krwawienie. i tyle. do tego byly b. tanie

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości