brac dalej tabsy czy przeczekac ?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

shirasawana
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2009, 20:59
Skąd: Opole
Płeć:

brac dalej tabsy czy przeczekac ?

Postautor: shirasawana » 13 kwie 2009, 21:48

Witam, brałam moje pierwsze tabsy- osławiony i niedostepny Yaz.Lekarka mi je przepisała, bo rzekomo najmniej wpływają na organizm i dla mnie pod tym kątem byłyby najlepsze... Skończyłam tabletki z pierwszego opakowania i na początku kolejnego pojawił się u mnie silny ból głowy, trwał przez 4 dni i przez te dni bylam słaba, miałam zawroty głowy i przez to fatalnie sie czułam... Wczesniej tez dość często bolała mnie głowa,miałam plamienia, ale do wytrzymania.Przez parę dni bolały mnie tez bardzo piersi. W związku z tym zastanawiam się czy iść do gina i je zmnienić czy przeczekać i może się polepszy a może to nic nie niepokojącego, bo w końcu początkowo organizm musi się dostosować i różnie reaguje... Jak myślicie ? Ja bym wolała iść do gina , ale nie chciałabym tez wyjść na hipochondryczkę... Dziekuje za odpowiedź ;)
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 14 kwie 2009, 04:31

Iść zawsze możesz ale to w większości normalne objawy. Ja np miałam okropne bóle brzucha przez pierwszy miesiąc, co prawda nie po Yaz.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
ewka_666
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 07 lip 2006, 14:16
Skąd: Otchłań
Płeć:

Postautor: ewka_666 » 14 kwie 2009, 12:58

Ja osobiście stosuje Yaz już ponad miesiąc i nie miałam żadnych objawów,po prostu jakbym nie brała w ogóle tabletek :) ale do gina zawsze możesz iść i się zapytać czy na pewno wszystko jest ok i podjąć jakąś decyzje :)

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 246 gości