Pytanie o Tabletki antykoncepcyjne

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

sar_vok123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2009, 19:24
Skąd: Łódź
Płeć:

Pytanie o Tabletki antykoncepcyjne

Postautor: sar_vok123 » 22 sty 2009, 19:31

Witam, mam taki o to problem i chciałbym się dowiedzieć jak to jest:)).
A więc moja dziewczyna bierze od 4 miesięcy tabletki antykoncepcyjne yasminella czy jakos tka:)) ale akurat to nie jest ważne. Sęk całego pisania tego posta polega na tym że po wybraniu ostatniego listka tabletek następny z powodu(roztargniecia związanego ze sprawami na uczelni i w ogóle życiowymi) następne opakowanie zaczęła brać nie po odczekaniu 7 dni tylko w pierwszy dzień w który zaczeła mieć okres czyli po 4 dniach przerwy(bo poprzednie opakowanie skończyła w piątek a nowe zamiast wziąć w sobote za tydzień wzieła we wtorek) no i teraz sprowadza się moje pytanie zresztą pewnie łatwe do wydedukowania czy w tym momencie jesteśmy tak samo chronieni jak normlanie czy musimy się dodatkowo zabezpieczyć. Z góry mówie wyrzuciliśmy ulotke;/// ale z tego co pamiętam to chyba było tam napisane że nie ma problemu. Tak więc prosiłbym kogoś kto jest pewny jak powiniśmy się zachować o radę:)???
Stormy

Postautor: Stormy » 22 sty 2009, 20:53

ulotke mozna znalezc w necie
tak jestescie zabezpieczeni. ile rZY MOZNA NA TAKIE SAME PYTANIA ODPOWIADAC ;/

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości