za ciasna prezewatywa:(

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Lucek82
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 07 cze 2004, 08:37
Płeć:

za ciasna prezewatywa:(

Postautor: Lucek82 » 03 lip 2004, 20:12

sluchajcie. mam duzy problem...:(

mam problemy z zalozeniem prezerwatywy... i nie jest to wina zlej metody, czy budowy

po prostu jest ona ZA CIASNA....
czy sa jakies DUUUUZE rozmiary? Uzywam DUREX EXTRA SAFE(na stronie durexa, opisane jako "easy-on" - w moim przypadku to sie nie sprawdza) :554:

sa jakies rozmiary XXL? A moze gumki innej marki beda wieksze?
Nie wiem, wiec pomozcie, prosze
pozdrawiam!
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 03 lip 2004, 21:15

a moze zakładasz prezerwatywe za późno?? tzn kiedy twój członek jest juz tak bardzo powiekszony ze masz problem??

prezerwatywy maja rozmiar tak zwany europejski ale sa takze gumki XXL nie wiem tylko czy wszytskie firmy takowe produkuja
Lucek82
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 07 cze 2004, 08:37
Płeć:

Postautor: Lucek82 » 03 lip 2004, 21:52

agata pisze:a moze zakładasz prezerwatywe za późno?? tzn kiedy twój członek jest juz tak bardzo powiekszony ze masz problem??



za pozno? pierwszy raz slysze, ze gumke mozna zalozyc za pozno... :566:
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 03 lip 2004, 21:57

tak jak juz pisałam w ktoryms poscie odnosnie prezerwatyw durex wypuscil nowa serie w ktorej zadbano tez o panow z wiekszym sprzetem i zowia sie XL nie widzialam ich jeszcze w sklepie ale na www.durex.pl mozna je juz dawno zamawiac.
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 03 lip 2004, 23:30

Unimil XXL...takie zielone z wiezowcami na opakowaniu :) Ale nie te po 2,5 tylko ta druga seria...około 5 zetków:)
napatrzylam się w kasie hipermarketów :D
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 lip 2004, 07:33

za pozno? pierwszy raz slysze, ze gumke mozna zalozyc za pozno...

Może to złe wyrażenie "za późno", ale spróbuj ją założyć przy nie pełnym jeszcze wzwodzie, a potem sama się dopasuje. No i koniecznie w trakcie sprawdzaj od czasu do czasu czy się nie zsuwa!
Kochać i być kochanym
Lucek82
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 07 cze 2004, 08:37
Płeć:

Postautor: Lucek82 » 04 lip 2004, 08:11

sarah pisze:tak jak juz pisałam w ktoryms poscie odnosnie prezerwatyw durex wypuscil nowa serie w ktorej zadbano tez o panow z wiekszym sprzetem i zowia sie XL nie widzialam ich jeszcze w sklepie ale na www.durex.pl mozna je juz dawno zamawiac.



Extra Safe - szerokość 56 mm
Durex Comfort XL - szerokość 57mm

1 mm raczej mnie nie uratuje...:(


taka_jedna pisze:Unimil XXL...takie zielone z wiezowcami na opakowaniu Ale nie te po 2,5 tylko ta druga seria...około 5 zetków:)
napatrzylam się w kasie hipermarketów


mam nadzieje, ze lepsze (wieksze) niz Durexy:)



dzieki i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 lip 2004, 08:18

mam nadzieje, ze lepsze (wieksze) niz Durexy:)


...no nie powiedziałbym, większe prawdopodobieństwo, że może się zsunąć, szczególnie pod koniec albo przy wyjmowaniu.
Kochać i być kochanym
Lucek82
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 07 cze 2004, 08:37
Płeć:

Postautor: Lucek82 » 04 lip 2004, 08:34

Jarek pisze:
mam nadzieje, ze lepsze (wieksze) niz Durexy:)


...no nie powiedziałbym, większe prawdopodobieństwo, że może się zsunąć, szczególnie pod koniec albo przy wyjmowaniu.



ale co mi po takiej, ktorej zalozyc nie moge... predzej mi opadnie, niz wsune gumke....
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 lip 2004, 08:42

predzej mi opadnie, niz wsune gumke....

Tego się wsuwa, tylko rozwija...
Kochać i być kochanym
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 04 lip 2004, 08:57

za pozno? pierwszy raz slysze, ze gumke mozna zalozyc za pozno...

Może to złe wyrażenie "za późno", ale spróbuj ją założyć przy nie pełnym jeszcze wzwodzie, a potem sama się dopasuje. No i koniecznie w trakcie sprawdzaj od czasu do czasu czy się nie zsuwa!


dzieki jarek własnie o to mi chodziło :) sie nie znam tak abrdzo na zakładaniu prezerwatyw wiec nie wiedziałam jak napisac ale własnie o to mi biegało :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 lip 2004, 09:19

sie nie znam tak abrdzo na zakładaniu prezerwatyw wiec nie wiedziałam jak napisac ale własnie o to mi biegało

U nas zakładanie to część gry wstępnej, moja Pani lubi się tym zajmować i już wie sama kiedy, żeby było najlepiej.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 04 lip 2004, 09:22

Lucek82- może prościej będzie zmeinić środek antykoncepcyjny?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 lip 2004, 09:43

może prościej będzie zmeinić środek antykoncepcyjny?

...może i prościej, ale czy pewniej? Mimo wszystko prezerwatywa nadal uchodzi za jeden z bardziej popularnych i najpewniejszych nie tylko przed ciążą, ale i przed różnego rodzaju choróbskami (nie tylko wenerycznymi).
Ostatnio zmieniony 04 lip 2004, 10:49 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Kochać i być kochanym
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 04 lip 2004, 10:20

Widać nie wszystkim kondomy pasują ;) Mój partner też miał z tym spore problemy. Ja się nawet za to nie brałam ze wzgledu na długie pazury :). W końcu rzuciliśmy toto w cholerę i teraz mamy córeczkę ;).

Jeżeli z największym dostępnym na rynku rozmiarem masz nadal problemy, musicie zastanowić się nad innym zabezpieczeniem. Tylko wyjątkowi pechowcy mają to 'szczęście", że nie można dla nich (z różnych powodów) dobrać żadnego środka anty.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 04 lip 2004, 10:21

U nas zakładanie to część gry wstępnej, moja Pani lubi się tym zajmować i już wie sama kiedy, żeby było najlepiej.


no to moze zaczne sie szkolic w tej kwestii ;)
Awatar użytkownika
Luca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2004, 11:21
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Luca » 04 lip 2004, 10:24

no to gratuluje sprzęta,może podzielisz się z nami rozmiarem :P :P :P

Kupuj XXL są normalnie w sprzedaży
Prędzej na wiosnę zamilkną ptaki, niż kobieta oprze się czułym zalotom młodego mężczyzny.
Owidiusz
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 lip 2004, 10:57

Mój partner też miał z tym spore problemy. Ja się nawet za to nie brałam ze wzgledu na długie pazury .

Pazury wcale nie muszą w tym przeszkadzać.
no to gratuluje sprzęta,może podzielisz się z nami rozmiarem

Używam standard i myślę,że dł.17 cm (obwodu nie mierzyłem, bo nawet nie wiem jak-ale mojej partnerce pasuje) to jest norma nie wymagająca specjalnych rozmiarów.
Kochać i być kochanym
Lucek82
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 07 cze 2004, 08:37
Płeć:

Postautor: Lucek82 » 04 lip 2004, 11:15

predzej mi opadnie, niz wsune gumke....

Tego się wsuwa, tylko rozwija...


nie badzmy tacy drobiazgowi. Przeciez napisalem na poczatku:

"nie jest to wina zlej metody, czy budowy"

W końcu rzuciliśmy toto w cholerę i teraz mamy córeczkę


tego na razie nie mam w planach(za mlody jestem na dzieci) :D


Używam standard i myślę,że dł.17 cm (obwodu nie mierzyłem, bo nawet nie wiem jak-ale mojej partnerce pasuje) to jest norma nie wymagająca specjalnych rozmiarów.


Przeciez napisalem, ze prezerwatywa jest za ciasna a nie za krotka. Dlugość w tym przypadku nie ma znaczenia...
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 04 lip 2004, 11:29

a nie mysleliscie o zmianie srodka antykoncepcyjnego na np. tabletki?
my mielismy tez male prblemy choc troche innej natury lecz teraz wiemy ze problem tkwil wlasnie w prezerwatywie. Wczoraj mielismy drugi pierwszy raz bo bez prezerwatywy i juz wiem ze nigdy nie pozwole mu jej zalozyc :P myslalam ze w prazkowanych bedzie mi przyjemniej niz bez prezerwatywy no i sie mylilam tak fantastycznie jeszcze nigdy nie bylo az sie w trakcie poplakalam mimowolnie. Precz z prezerwatywami!
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 lip 2004, 11:30

Może kiedyś zmierzę (jak mi ktoś powie jak) i wtedy zapodam. Jeśli ze standardem nie ma żadnych problemów, to myślę, że i obwód jest w granicach normy. Dla mnie jednak najważniejsze jest, że mojej partnerce odpowiada i nie widzę powodów do chwalenia się czymkolwiek.
Cytat:
tak fantastycznie jeszcze nigdy nie bylo az sie w trakcie poplakalam mimowolnie. Precz z prezerwatywami!

...a osiągnęłaś orgazm pochwowy? I jeszcze czy miałaś schizę przed zakończeniem w środku i czy będziesz teraz z utęsknięniem i niecierpliwością czekać okresu?
Ostatnio zmieniony 04 lip 2004, 11:51 przez Jarek, łącznie zmieniany 3 razy.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 04 lip 2004, 11:48

...a osiągnęłaś orgazm pochwowy?

niestety jeszcze nie ale bylam blisko i mysle ze jak pocwiczymy teraz troche to nadejdzie :)
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 04 lip 2004, 11:56

Jarku - czemu pytasz o schizy przed okresem - przecież tabletka jest najpewniejszym środkiem! Ja mam schizy czasem, ale myślę że gdybym stosowała tabletki to by się skonczyło :)
A ja czytajac wypowiedzi Sarah strrasznie zazdroszczę...mi tabletek nie wolno przez 3 lata :(
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 lip 2004, 12:01

przecież tabletka jest najpewniejszym środkiem

...z tym nie do końca bym się zgodził-na korzyść prezerwatywy. Ale czy to takie zdrowe dla młodej kobiety?
Kochać i być kochanym
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 04 lip 2004, 13:00

czy miałaś schizę przed zakończeniem w środku i czy będziesz teraz z utęsknięniem i niecierpliwością czekać okresu?


ja i bez konczenia gdziekolwiek potrafiłam schizowac jak cholera!! (wiem głupie to) ;)

Ja mam schizy czasem, ale myślę że gdybym stosowała tabletki to by się skonczyło

dlatego ide do ginekologa :)
Ale czy to takie zdrowe dla młodej kobiety?

własnie dlatego mój misio kiedys mi powiedział ze nie chce abym łykała tabletki ,no ale mysle ze teraz nie miałby nic przeciwko bo wie ze mnie dadza one wieksza pewnosc a do tego bedzie plus bo okres bedzie regularnie :)

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 156 gości