Dziwaczne metody anty...

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 12 paź 2012, 13:30

Amanda222 pisze:kolejny idiotyzm to sex na stojąco-niektórzy wierzą że to zapobiegnie przemieszczania się plemników :)

Podobno jak ktoś stara się o dziecko to po stosunku zaleca się leżeć chwilę z uniesionymi biodrami. Zapewne ktoś sobie wymyślił, że odwrotność tego zalecenia jest metodą anty :D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 paź 2012, 14:02

Srodowisko o odczynie kwasnym jest dla plemnikow zabojcze. Tylko, ze nikt nie mowi, ze zabije to wszystkie. Poza tym nie jest to obojetne dla zdrowia kobiety wiec to raczej ostatecznosc, a nie metoda anty do regularnego stosowania.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 paź 2012, 16:30

E tam, lekarze w ginekologi stosują tzw. metodę, próbę octowa dla zdiagnozowania zmian , albo stosują płyn lugola .

[ Dodano: 2012-10-12, 16:33 ]
sa kobiety co zachodza w ciaze sikajac pod wiatr , ale są i takie co musisz sie nagimnastykowac by zaszła taka w ciązę - stad sex na stojaka, gdzie sperma mezczyzny za pomocą grawitacji naturalnie wypływa z pochwy moze i w wielu przypadkach nie służy zapłodnieniu .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Amanda222
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 05 wrz 2012, 08:03
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: Amanda222 » 12 paź 2012, 18:46

Nemezis pisze:
Amanda222 pisze:kolejny idiotyzm to sex na stojąco-niektórzy wierzą że to zapobiegnie przemieszczania się plemników :)

Podobno jak ktoś stara się o dziecko to po stosunku zaleca się leżeć chwilę z uniesionymi biodrami. Zapewne ktoś sobie wymyślił, że odwrotność tego zalecenia jest metodą anty :D
Też o tym słyszałam [:D] czego to ludzie nie wymyślą :? a to, że za pierwszym razem nie zachodzi się w ciążę? Ciekawe co ma przed nią chronić

[ Dodano: 2012-10-12, 18:48 ]
Maverick pisze:Srodowisko o odczynie kwasnym jest dla plemnikow zabojcze. Tylko, ze nikt nie mowi, ze zabije to wszystkie. Poza tym nie jest to obojetne dla zdrowia kobiety wiec to raczej ostatecznosc, a nie metoda anty do regularnego stosowania.
Wiesz co? Ja jakoś w takie metody nie wierzę...-to tak samo jak jedna kobieta całaciążę przeleży bo ma ryzyko poronienia a druga zasuwa rowerem do porodu ...nie wiem od czego to zależy ale nie wiedzę, że ocet czy cytryna zapobiegnie ciąży.

[ Dodano: 2012-10-12, 18:50 ]
Andrew pisze:E tam, lekarze w ginekologi stosują tzw. metodę, próbę octowa dla zdiagnozowania zmian , albo stosują płyn lugola .

[ Dodano: 2012-10-12, 16:33 ]
sa kobiety co zachodza w ciaze sikajac pod wiatr , ale są i takie co musisz sie nagimnastykowac by zaszła taka w ciązę - stad sex na stojaka, gdzie sperma mezczyzny za pomocą grawitacji naturalnie wypływa z pochwy moze i w wielu przypadkach nie służy zapłodnieniu .
To fakt, wiem że wiek kobiety ma wpływ na jej plodność ale co jeszcze? Fakt, że niektóre kobiety bardzo szybko zachodzą w ciążę a inne mają z tym problem.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 paź 2012, 19:14

Amanda222, nie musisz wierzyc, ale jak zajdzie potrzeba w piatek wieczorem to chyba nie bedizesz czekac do poniedzialku rano zeby do ginka isc po recepte na postinor?
Amanda222
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 05 wrz 2012, 08:03
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: Amanda222 » 13 paź 2012, 06:26

Maverick pisze:Amanda222, nie musisz wierzyc, ale jak zajdzie potrzeba w piatek wieczorem to chyba nie bedizesz czekac do poniedzialku rano zeby do ginka isc po recepte na postinor?
Raz miałam taką sytuację i poszłam prywatnie po receptę-miałam ją w ciągu pół godz . Z tego co wiem to Postinoru już nie ma, teraz jakiś inny jest...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 paź 2012, 09:59

Amanda222 pisze: Też o tym słyszałam [:D] czego to ludzie nie wymyślą :?

To nie są wymysły ludzi - to są fakty !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 paź 2012, 10:42

Amanda222, ale wcale nie musi sie udac znalezc w weekend/swieta ginekologa ktory przyjmie, a pozniej jeszcze dzialajaca apteke. A co powiesz gdyby takie cos przytrafilo Ci sie na wakacjach np w Egipcie? He?
Amanda222
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 05 wrz 2012, 08:03
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: Amanda222 » 13 paź 2012, 12:04

Maverick pisze:Amanda222, ale wcale nie musi sie udac znalezc w weekend/swieta ginekologa ktory przyjmie, a pozniej jeszcze dzialajaca apteke. A co powiesz gdyby takie cos przytrafilo Ci sie na wakacjach np w Egipcie? He?
O tym nie pomyślałam a sceneria sprzyja [:D]

[ Dodano: 2012-10-13, 12:06 ]
Andrew pisze:
Amanda222 pisze: Też o tym słyszałam [:D] czego to ludzie nie wymyślą :?

To nie są wymysły ludzi - to są fakty !
i to działa??
Jehanne
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 29 sie 2013, 15:09
Skąd: skądś tam
Płeć:

Postautor: Jehanne » 03 sty 2014, 19:19

Mona pisze:
Andrew pisze:choc to tylko mój domysł

Dobrze domyślasz się, bo kwaśnie środowisko zabija plemniki.
Jednak nie wyobrażam sobie takiej akcji z podmywaniem (jakież to romantyczne ;DD ) zakwaszoną wodą i to w XXI wieku, gdy mamy do wyboru wszelakie możliwości bardziej już ucywilizowanych metod.


Czytałam o takiej metodzie w znalezionym gdzieś poradniku z 1952 roku. Ale to raczej niewygodne- zaraz po zerwać się z łóżka i iść się umyć? Zresztą można nie zdążyć

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości