czy to mogła być ciąza i czy mogło dojść do samoistnego por

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

szczurek511
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2008, 14:51
Skąd: kraków
Płeć:

czy to mogła być ciąza i czy mogło dojść do samoistnego por

Postautor: szczurek511 » 10 mar 2008, 21:29

Witam mam pewnien problem...ok 3 tygodni temu współzyłam ze swoim partnerem bez zabezpieczenia po ok 7 dniach dniach dostałam okres (16 lutego do 20 lutego) było to bardzo skąpe krwawienie.Podejrzewałam ze być moze mogło nastąpić zapłodnienie.Testu ciązowego nie zrobiłam bo wolałam poczekac jeszcze troszkę by wyszedł bardziej prawdopodobny i tu nagle 7 marca dostałam okres któremu towazyszył duzy ból i był bardzo obfity jeszcze się nie skończył.Zaniepokoiło mnie to straszne bo w końcu 15 dni temu miałam okres.Co prawda nie miałam regularnego nigdy ale zawsze z niecierpliwoscia oczekiwałam i jeszcze mi się tak nie zdarzyło ze miałam tak szybko.Prosze o odpowiedz co mogło spowodować takie "zjawisko".
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 mar 2008, 17:13

Jak Cię to bardzo niepokoi to dlaczego nie pójdziesz z tym do kogoś kto się na tym dobrze zna?
My mamy Ci jasnowidząca kulę wyjąć spod biurek, zajrzeć w gwiazdy i powiedzieć jak było i co to było?
Nie rozumiem takich zachowań - jak dzieje się coś, co nigdy się nie działo wcześniej to idę do lekarza, a nie pytam się na forum co się ze mną dzieje, bo wiadomo że forum to tylko forum i nikt mi tutaj nie pomoże, a nawet nie rozwieje wątpliwości.
szczurek511
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2008, 14:51
Skąd: kraków
Płeć:

Postautor: szczurek511 » 11 mar 2008, 17:58

wiem jestem już umówiona do lekarza ale to dopiero za kilka dni a tak się nie pokoje ,ze na tyłku nie mogę usiedzieć <zalamka> i miałam nadzieję ze odezwie się ktos kto miał podobny przypadek dzękuje za uświadomienia :) pozdrawiam Cie serdecznie
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 mar 2008, 22:15

Test mozna robic juz z tydzien od ew zaplodnienia. Moze wczesniej. Wiec 3 tygodnie to az zanadto czasu.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości