tabletki a okres?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
opetana
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 03 lip 2006, 23:57
Skąd: podkarpacie :D
Płeć:

tabletki a okres?

Postautor: opetana » 21 sty 2008, 11:41

Szukałam podobnych postow ale nie znalazłam, juz troche tu siedze wiec postanowilam w koncu napisac własny.
Zaczelam brac tabletki anty. 1 opakowanie skonczylam brac 18.01 i okres powinien wystapic po 2-3 dniach oczywscie moze sie spoznic ale zaczynam sie juz niepokoic.bo dalej go brak. Nie jestem w ciazy bo robilam test wiec o to sie nie martwie. Moje pytanie jest kierowane do tego iz jezeli okres nie wystapi mi przez te 7 dni to mam zaczynac 2 opakowanie tebletek czy czekac na okres?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 sty 2008, 12:01

opetana pisze:Moje pytanie jest kierowane do tego iz jezeli okres nie wystapi mi przez te 7 dni to mam zaczynac 2 opakowanie tebletek czy czekac na okres?
Brać 2 opakowanie po 7 dniach niezależnie od tego czy okres wystąpi czy nie. Różne mogą być reakcje organizmu przez pierwsze kilka opakować typu cały miesiąc plamienia, czy właśnie brak jakiegokolwiek krwawienia w czasie przerwy. Mi krwawienie występuje po 4 dniach od ostatniej tabletki.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 181 gości