prezerwatywy - jakie najlepsze?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 02 cze 2007, 22:37

ania85 pisze:FANTOMAS napisał/a:
Ale niektórzy lubią przepłacać.

nie
niektórzy cenia sobie cos innego za co sa gotowi zapłacić więcej :]


Tutaj zgodze się z FANTOMAS'em - to jest przepłacanie. Nie ma żadnego racjonalnego powodu dlaczego te z Allegro miałyby być gorsze od sztuk z apteki (oczywiście jeżeli nie minęła data ważności)
A jeżeli chodzi o przechowywanie to przez miesiąc, czy nawet pół roku nic sie z nimi nie stanie. gorzej po kilku latach...
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 cze 2007, 22:51

Lies pisze:A jeżeli chodzi o przechowywanie to przez miesiąc, czy nawet pół roku nic sie z nimi nie stanie.
Zalezy od przechowywania. Po 2 tygodniach moga byc do wywalenia juz.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 03 cze 2007, 14:27

Pocieszajcie się drodzy allegrowicze.. Wystarczy że gościu będzie gumy w zbyt ciepłym miejscu trzymał przez dłuższy czas.. ja naprawdę wole nie sprawdzać czy tak zrobił czy nie.. dobra apteka przynajmniej odpowiednie warunki zapewnia.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 03 cze 2007, 15:32

Przez jaki "dłuższy" i w jakiej temperaturze? :)
Pod lampami przez pół roku nie trzyma zanim sprzeda. Sądząc po ilości sprzedawanych sztuk - przechowuje je pewnie max 2 tygodnie w temp. pokojowej. Na słońce specjalnie nie wystawia ;)
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 cze 2007, 15:33

Lies pisze:to jest przepłacanie.
Antykoncepcja jest warta kazdych pieniedzy. Na niej si enie oszczedza i nie kalkuluje. :]
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 03 cze 2007, 15:41

Tylko się modlić, aby ci z Durexa nie przeglądali tego forum :)
Rozumiem, że każda narzucona cena - nie ma dla ciebie znaczenia :]
Hipotetycznie: Gumki- 10zł/1szt. ? Też byś dawała, czy może jednak poszukała tańszej alternatywy?
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 03 cze 2007, 15:46

Lies pisze:Pod lampami przez pół roku nie trzyma zanim sprzeda.

Oby nie było inaczej ;)
Lies pisze:Na słońce specjalnie nie wystawia ;)

Oby oby..
Tylko się modlić, aby ci z Durexa nie przeglądali tego forum :)

Na szczęscie jest konkurencja ;) I pewnie przeglądają..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 03 cze 2007, 15:59

Lies pisze:Też byś dawała, czy może jednak poszukała tańszej alternatywy?
nie wiem jak moon, bo to do niej pytanie bylo, ale ja odpwoeim za siebie. Poszuakalabym taniej ale nie za wszelka cene, w tym sensie, ze nie szukalabym na sile o polowe taniej skoro moze mnie to zawiesc. Proste. Juz wole wiecej na gumki wydawac niz potem na pieluchy. Naprawde nie rozumiecie, ze jednak allegro w tej sytuacji nie jest wcale takie dobre i to, ze tansze nie znaczy, ze nalezy w to slepo brnac. Po raz kolejny pytam: dlaczego oni przysylaja to w pojedynczych sztukach a nie kartonikach? argument o przesylce do mnie nie trafil, bo np kumpel zamawia z jakiejs stronki i dostaje popakowane w kartonikach a kartoniki tak jak kupione w aptece sa zafoliowane, wiec widac ze nowe, nie ruszone.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 cze 2007, 22:42

Lies pisze:Hipotetycznie: Gumki- 10zł/1szt. ? Też byś dawała, czy może jednak poszukała tańszej alternatywy?
Dawalabym. :] Ale poszukala bym tak zeby moze za 8-9 znalezc, bo i w roznych aptekach rozne ceny masz. Albo bym zamawiala hurtem ze strony durexa np. Na pewno nie skorzystalabym z takiej lipy jak allegro.
Awatar użytkownika
motylekkk
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 31 maja 2007, 17:52
Skąd: Jamajka ;)
Płeć:

Postautor: motylekkk » 04 cze 2007, 13:14

Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś gumki na allegro zamawiał :] Dziwne, ale jak kto woli. Nawet w marketach nie radzą kupować, bo ponoć są i tak inteligentne osoby, że przebijają w sklepie opakowania gumek szpilkami. Tylko pogratulować takim rozumu.

Co do najlepszy gumek wg. mnie to durexy opóznające wytrysk i owocowe - ładnie pachną :)
Żyje się tylko raz, ale jeśli żyje się dobrze, ten jeden raz wystarczy.

Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale zawzięcie do tego dąży...
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 04 cze 2007, 16:52

motylekkk, i jak ty to sobie wyobrazasz? zostaje taka ekspedientka po pracy tylko po to zeby przekluwac opakowania? Zreszta dziurki w opakowaniu nie zobaczysz? Wystarczy zerknąć i juz wiesz czy ma dziurke, albo czy było otwierane. Poza tym zawsze mozesz spojrzec na opakowanie jednej sztuki - przeciez widac czy oryginal prosto z fabryki!

moon, a gdybys przeczytala na forum wypowiedz np 10 osob,. ktore uzywaja gumek z allegro od dluzszego czasu i wszystko w porzadku?

Troche truje, ale co tam. Czysta ciekawosc, a pewnie i tak zawsze bedziesz latac do apteki ;)
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 cze 2007, 17:14

Lies pisze:moon, a gdybys przeczytala na forum wypowiedz np 10 osob,. ktore uzywaja gumek z allegro od dluzszego czasu i wszystko w porzadku?
Zdanie obcych ludzi na forum mnie interesuje, ale nie sa to dla mnie istaotne wypowiedzi istotnych ludzi zebym sie miala tym sugerowac. :]
motylekkk pisze:mnie to durexy opóznające wytrysk
Masakra. Moj kupil ostatnio bo mu sie pomylilo. Nie uzywamy i leza. :/
Awatar użytkownika
motylekkk
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 31 maja 2007, 17:52
Skąd: Jamajka ;)
Płeć:

Postautor: motylekkk » 05 cze 2007, 17:55

Lies a gdzie ja napisałam, że są to ekspedientki? Piszę tylko to o czym słyszałam, a nie widziałam, jak chcesz możesz uznać to za pomówienie/plotkę czy co tam innego, dla mnie też to dziwne. W każdym razie nie chodziło o osoby pracujące w markecie, tylko np. małolaty, które się strasznie nudzą i jako zajęcie wynajdują sobie chodzenie po marketach i np. przebijanie opakowań prezerwatyw, bo gumki nie w każdym sklepie są kolo kasy. Tak czy siak my kupujemy w drogeriach typu rossman, dzie gumki stoją niedaleko kasy i taka opcja z przebiciem jest małoprawdopodobna.

Moon jak kto woli :) a wy jakie preferujcie?
Żyje się tylko raz, ale jeśli żyje się dobrze, ten jeden raz wystarczy.



Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale zawzięcie do tego dąży...
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 05 cze 2007, 18:04

motylekkk pisze:Lies a gdzie ja napisałam, że są to ekspedientki? Piszę tylko to o czym słyszałam, a nie widziałam, jak chcesz możesz uznać to za pomówienie/plotkę czy co tam innego, dla mnie też to dziwne.

Albo gówniarze lubiący przebijać baloniki <diabel>

Ale tak naprawde to ja też o tym słyszałam, tak samo jak wiele innych osób. Ale czy to prawda jest czy wytwór chorej wyobraźni, to ja nie wiem <hmm>
Na pewno tak bardzo nie opierałabym się na plotkach innych, że znajomy znajomego coś tam słyszał, a opierałabym się na tym czemu ja ufam i nieufam. A nie ufam zakupowi gumek w allegro/stacji benzynowej/markecie/kiosku.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 cze 2007, 18:06

motylekkk pisze:Piszę tylko to o czym słyszałam, a nie widziałam

to ja to potwierdze. znalam kolesia który chodził go geanta i przebijał, koles był mocno nawiedzony religijnie i robił dywersje grzesznikom.
motylekkk pisze:bo gumki nie w każdym sklepie są kolo kasy.

czesto sa przy witaminkach

zabezpieczenie ma dawac komfort, jesli komus marketowe, kioskowe czy allegrowe gumki go nie daja to nie kupuje i tu nie ma sie czemu dziwic
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 cze 2007, 22:33

motylekkk pisze:oon jak kto woli :) a wy jakie preferujcie?
Elite. :) Supercienkie.
Awatar użytkownika
Szu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 10 cze 2007, 20:37
Skąd: my sie znamy ??
Płeć:

Postautor: Szu » 10 cze 2007, 20:50

Classik -podwój nawilżenie
Elite - na na 2-.. raz :P
Truskawkowe - tylko dla zapachu bo tak to żaden szał :)
Awatar użytkownika
callisto
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 cze 2007, 17:02
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: callisto » 12 cze 2007, 20:49

wszystkie pękają ;D
jak ktoś lubi ostrzej to zadna gumka długo nie pociągnie, przy nas nawet durex wymiękają.
ale chyba i tak najprzyjemniej jest bez, a jesli o zapach chodzi to tylko opium ;D <diabel>
<diabel>
O jutro martw się pojutrze ;)
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 12 cze 2007, 21:01

callisto pisze:wszystkie pękają ;D
jak ktos uzywac nie potrafi to pękają
callisto pisze:jak ktoś lubi ostrzej to zadna gumka długo nie pociągnie
a to gumki sie wycieraja albo cos w tym stylu <chory> ja jakos czasem lubie ostrzej i jeszcze nigdy mi nie pekla :]
callisto pisze:a jesli o zapach chodzi to tylko opium ;D
<chory>
callisto pisze:ale chyba i tak najprzyjemniej jest bez
no tak, jak ktos stawia tylko na wygode to moze sobie na to pozwolic, gorzej jak ktos jeszcze cche kochac sie bezpiecznie...
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 12 cze 2007, 21:31

jak ktoś lubi ostrzej to zadna gumka długo nie pociągnie, przy nas nawet durex wymiękają.


Gó*%o prawda.
Chyba że cię 'suszy' i partner źle założył.
Przy odpowiednim nawilżeniu i prawidłowym założeniu - nic nie ma prawa pęknąć.

A jeżeli tak często wam pękają to coś nie tak z tobą, albo z jego zdolnościiami manualnymi.

Pozdr.
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 12 cze 2007, 21:36

Lies pisze:Cytat:
jak ktoś lubi ostrzej to zadna gumka długo nie pociągnie, przy nas nawet durex wymiękają.

Gó*%o prawda.
Chyba że cię 'suszy' i partner źle założył.

Dlatego najfajniejsze są durexy elite. One z tego co pamietam łatwo się nakładały :]
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 13 cze 2007, 00:02

Latwo nakladaly, dobrze nawilzaly, ale co z tego? :) To nawilzenie z gumki jest dobre przez kilka ruchow ;)
Bez 'soczku' gów*o, nie robota. W jakiejkolwiek gumce.
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 13 cze 2007, 08:00

Lies pisze:Latwo nakladaly, dobrze nawilzaly, ale co z tego?

Co z tego że dobrze nawilżały? Dla mnie najważniejsze było żeby łatwo i szybko było nakładać. Bo to ja to robiłam.
Dla mnie były idealne gumki.

Bo jeszcze kiedyś próbowaliśmy performa - nic nie wydłużyła sexu, a także te z wypustkami - i w życiu nie chce powtórzyć tego doświadczenia - straszne były.
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 13 cze 2007, 16:54

Tej Performy w życiu nie miałem na... sprzęcie, ale cos mi się wydaje, że przedłużają np z 2 minut na 5, a nie z np 20 na 30.... Może się mylę :)
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 13 cze 2007, 18:46

Lies pisze:Tej Performy w życiu nie miałem na... sprzęcie, ale cos mi się wydaje, że przedłużają np z 2 minut na 5, a nie z np 20 na 30....

Tjam. Mój wystrzelił w performie szybciej niż bez performy.
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 13 cze 2007, 20:32

Marissa pisze:Mój wystrzelił w performie szybciej niż bez performy.

Ale należy też brać pod uwagę inne czynniki wpływające na to jak długo facet może.
Nie uwierzę, jeżeli powiesz, że każde wasze zbliżenie trwa tyle samo czasu. Może wtedy wystrzelił wcześniej niż zazwyczaj, ale bez performy wystrzeliłby (jakie określenie! hehe) jeszce szybciej :)
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 13 cze 2007, 20:36

Lies pisze:Marissa napisał/a:
Mój wystrzelił w performie szybciej niż bez performy.

Ale należy też brać pod uwagę inne czynniki wpływające na to jak długo facet może.

Oczywiście że to braliśmy pod uwagę.

Lies pisze:Nie uwierzę, jeżeli powiesz, że każde wasze zbliżenie trwa tyle samo czasu.

Na pewno nie trwało tyle samo, ale zwykle było krótkie. Byłam jego pierwszą kobietą - więc to też miało jakieś znaczenie.
Lies pisze:oże wtedy wystrzelił wcześniej niż zazwyczaj, ale bez performy wystrzeliłby (jakie określenie! hehe) jeszce szybciej

Tak, po 5 sekundach (na oko ;) ) od włożenia wystrzelił. To było wyjątkowe wystrzelenie i dlatego nie polecam, bo w sumie jak mieliśmy te gumki (bo w opakowaniu zawsze są 3), to jakoś nie przedłużały stosunków. Jak dla mnie kiszka te gumki. Ale może na innego podziałają.
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 13 cze 2007, 22:59

Co do tematu. Ja uzywyam z moim partnerem prezerwatyw Unimil, wcześniej tych droższych, pozniej tych średnich, ok 3zł/3 sztuki i jestem z ich jakosci zadowolona no tylko to że śmierdzą gumą, ale da isę przeżyć, nie zdażyło nam się jeszcze ze pękła, a czasami ostatnio nie używamy niczego, tylko kalendarzyk i stosunek przerywany
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
BlackXS
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 23 lis 2006, 00:31
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: BlackXS » 16 cze 2007, 11:03

Ona_Mika pisze:Ja uzywyam z moim partnerem prezerwatyw Unimil

Hehe mi ostatnio nawalila;) i to co gorsze w dzien matki :)
Awatar użytkownika
slonko 105
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 08 cze 2007, 09:33
Skąd: z domku :)
Płeć:

Postautor: slonko 105 » 16 cze 2007, 17:52

Ej mam pytanie Durex nawilzajace sa ok choc raz jedna pekla,ale to juz inna kwestia mam pyatnie a mozecie mi podac nazwy masci takich nawilzajacych ????????Czekam na propozycje

[ Dodano: 2007-06-16, 18:00 ]
Ok juz dzieki znalazlam :)

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości