CIAZA PO TABLETKACH

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

wiki
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 14 gru 2007, 16:07
Skąd: polska
Płeć:

CIAZA PO TABLETKACH

Postautor: wiki » 18 gru 2007, 16:34

PRZEZ DWA MIESIACE BRALAM TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE HORMONET,MOJ MEZCZYZNA O TYM NIE WIEDZIAL,NIE CHCIALAM BO WIEDZIALAM ZE JEST TEMU PRZECIWNY,ALE TO BYLY NASZE POCZATKI I WOLALAM SIE ZABEZPIECZYC,ZOBACZYC JAK NAM SIE BEDZIE UKLADALO.Oboje jestesmy za granica,ostatnio poczta przyszly kolejne dwa opakowania tabletek od mamy,ktore Kamil zobaczyl,pomyslal jednek ze dopiero chce zaczac brac tabletki(moze i tak lepiej)powiedzial co mysli o tym,ze chce dziecka,ze bedzie sie cieszyl jak bedzie i nie musze brac tabletek...ja tez bardzo chce dziecka...ale musicie zrozumiec mnie po miesiacu mowil mi ze chce miec dziecko i ozenic sie zeby mnie zatrzymac..troche sie przestraszylam,jednak znamy sie od lat i po miesiacu przyjechalam do niego z polski zostawiajac wszystko.NIe oto jednak chodzi!!!!!!!!NIe bBEDE BRALA TABLETEK ,chce dzidzie,jednak teraz martwie sie o to czy moje dziecko moze byc poczete od razu po dolozenie tabletek,czy tak mozna,slyszalam ze mozna wtedy urodzic blizniaczki!!!!!!!czy to ma jakis wplyw na dziecko??Od dzis biore juz kwas foliowy:)
wiki
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 18 gru 2007, 17:49

wiki pisze:ale musicie zrozumiec mnie
nie my musimy Cie zrozumiec tylko on. Najlepiej by bylo gdybys poszla do lekarza tam gdzie jestes i z nim porozmawiala, zapytala co o tym sadzi, jakie ma wskazania, zalecenia.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 18 gru 2007, 18:27

Kolejny temat o tabletkach...

Po co zakładać kolejny skoro wystarczy poszukać i poczytać ten dział.

Zamykam.
bleeeeeeeeeeeee

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 220 gości