Jak przekonać o dobroci i braku wad tabletek?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
gentler
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 08 lut 2007, 21:13
Skąd: Krk
Płeć:

Jak przekonać o dobroci i braku wad tabletek?

Postautor: gentler » 09 gru 2007, 15:29

Kocham się z moją dziewczyną już prawe 2 lata. Cały czas w prezerwatywach, nie mówiąc już o tym że lubimy kochać sie często. Ile razy poruszę temat tabletek, słyszę od razu nie. Co zrobić aby moja dziewczyna doceniła to że możemy stosować inna antykoncepcję która jest skuteczniejsza i która pozwala na bliższy kontakt a nie przez plastikowy worek. Proszę o opinie i jakiekolwiek porady.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 09 gru 2007, 15:35

braku wad tabletek?

ale jakim braku wad? tabletki mają mnóstwo wad!
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
adamodewy
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2005, 17:11
Skąd: z Piekła
Płeć:

Postautor: adamodewy » 09 gru 2007, 15:41

popieram lollirot. skoro ją tak kochasz to nie namawiaj na tabletki, to że nie chce to jej wybór. gdyby akceptowała wszystkie ewentualne negatywne skutki faszerowania się hormonami to by brała pewnie tabletki. skoro nie chce to nie. jej zdrowie i to ona podejmuje decyzję. a Ty ją podobno kochasz, więc też powinieneś o jej zdrowiu pomyśleć.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 09 gru 2007, 15:49

Myślę, ze mówiłbyś inaczej gdybyś to Ty miał faszerować się hormonami. Jak tak bardzo przeszkadza Ci prezerwatywa to pomyśl nad naturalnymi metodami planowania rodziny, może kalendarzyk? badanie śluzu? Najlepiej pójść na łatwiznę... a nich się dziewczyna faszeruje, co mi tam...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 09 gru 2007, 15:53

adamodewy pisze: gdyby akceptowała wszystkie ewentualne negatywne skutki faszerowania się hormonami to by brała pewnie tabletki. skoro nie chce to nie.

Problem w tym, że dziewczyna prawopodobnie nie ma o tabletkach takiej wiedzy, która pozwoliłaby jej dokonać świadomego wyboru.

Zauważ, że
gentler pisze:Ile razy poruszę temat tabletek, słyszę od razu nie.


No właśnie :)

Ja też kiedyś usłyszałem "nie, bo siostra kumpeli wpadła używając tabletek". I tyle :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 gru 2007, 18:16

gentler pisze:Ile razy poruszę temat tabletek, słyszę od razu nie.




I bardzo dobrze, aby jedna mądra dziewczyna.Ty ja w tym wspieraj, a nie o swej wygodzie mysl. :>


gentler pisze: doceniła to że możemy stosować inna antykoncepcję która jest skuteczniejsza i która pozwala na bliższy kontakt


Jak tak sadzisz to marsz do ksiazek jak i obserwowania swej kobiety, robienia notatek, zapisków itd. w rok czasu bedziesz dokladnie wiedzial kiedy Twa kobieta ma dni płodne a kiedy nie, wezmiesz dla bezpieczenstwa poprawke na zywotnosc plemników i po sprawie. Skoro ja sie tego nauczyłem, Ty też mozesz ...ale Ty ... jak widac wygodnicki jestes <aniolek>
Podpowiem ci tytuł jednej z ksiazek "małrzenstwo doskonałe" autora niestety nie znam , czytalem ponad 20 lat temu <aniolek>
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 09 gru 2007, 18:42

Andrew, chyba nie chcesz powiedzieć, że stosujesz NPR?
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 gru 2007, 18:46

dokladnie to chce powiedziec !! i z reszta mówie tu o tym od niemal 7 lat . a stosuje je od 24 lat i jakos wpadki nie mam , a dzieci były planowane. i co ? <fuckoff>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 09 gru 2007, 19:05

Hmm... A na pewnym forum (nie tym) pisałeś, że ciupciasz codziennie.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
vilmon1980
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 03 sty 2007, 10:24
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: vilmon1980 » 10 gru 2007, 00:15

Zaq pisze:Hmm... A na pewnym forum (nie tym) pisałeś, że ciupciasz codziennie.

Bo to trzeba sobie znaleźć kilka partnerek, które mają różne dni płodne i niepłodne. Wtedy można na okrągło ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 gru 2007, 02:33

Co do braku wad radze przeczytac wszystkie skutki uboczne wypisane na ulotce. Przeciwskazanai tez mozna poczytac.
Temat zamykam, bo sporwadzi sie do ogolnej dyskusji na temat tabletek, a takie na forum juz byly.

Do braku wad nie przekonasz bo one maja cala mase wad, a do dobroci - pomijajac dziwne sformuowanie, to mysle ze ona zna plusy, a jak nie to niech powie jej o nich ginekolog (Tobie tego zadania nie powierzam z uwagi na braki w wiedzy - patrz rzekomy brak wad).

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 144 gości