Ciąża?!?!Cytologia!?!?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

anairda
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2007, 13:00
Skąd: Z nikąd
Płeć:

Ciąża?!?!Cytologia!?!?

Postautor: anairda » 28 cze 2007, 13:08

Witam!!!!Mam problem a jednocześnie i pytanie.Od póltora tygodnia bolą mnie piersi,kuje mnie w podbrzuszu.Nie non stop.Piersi po dwoch tyg przestaly mnie boleć,jedynie te kucia sa troche uciązliwe.Tylko że dokladnie dwa tyg temu w piatek bylam u ginekologa.Nie brałam tabletek przez ostatni czas dlatego poszlam po recepte.Pani ginekolog zrobila mi cytologie.Na pewno mam nadzerke.I musze ja leczyc.Tylko ze jesli to ciaza to czy mogla jej nie zauwazyc?!I czy cytologia nie moglaby zaszkodzić fasolce jesli jestem w ciązy?!Zabezpieczamy sie.Stosujemy tylko prezerwatywy.Miesiaczke mam miec 2 lipca.I czy warto zrobic juz test?Prosze o odp.
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 28 cze 2007, 13:18

Cytologia nie mogla zaszkodzić bo niby jak ?? Test zrób sobie jak okres zacznie Ci się spóźniać. Jeśli to bardzo wczesna ciąża ginekolog miał prawo jej nie zauważyć. Jeśli stosujecie gumki jak możesz być w ciąży :>
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 02 lip 2007, 11:18

_normalna_ pisze:Jeśli stosujecie gumki jak możesz być w ciąży


gumki czasem zawodza <cisza>
anairda pisze:I czy cytologia nie moglaby zaszkodzić fasolce jesli jestem w ciązy?!

Nie moglaby :)



REAKTYWACJA :p <aniolek> HEH
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 02 lip 2007, 11:30

Edytka:) pisze:normalna_ napisał/a:
Jeśli stosujecie gumki jak możesz być w ciąży


gumki czasem zawodza


wiem :] ale koleżanka nie zaznaczyła, że jej owa gumka pękła czy coś w tym stylu ... więc jak może być w ciąży <pijak>
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 02 lip 2007, 11:49

_normalna_ pisze:ale koleżanka nie zaznaczyła, że jej owa gumka pękła czy coś w tym stylu ... więc jak może być w ciąży

to po co test robić <pijak> tak radziłas <pijak>
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 02 lip 2007, 12:52

anairda, w ciąży na pewno nie jesteś, a nawet gdyby, to cytologia nie mogłaby zaszkodzić, bo fizycznie jest to niemożliwe.
anairda pisze:jedynie te kucia sa troche uciązliwe

Tu stawiam na zapalenie pęcherza - sprawdź to :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 02 lip 2007, 14:19

Mona pisze: stawiam na zapalenie pęcherza


<zalamka> radze zapoznac sie z zarysem klinicznym niektorych chorob. Do charakterystycznych objawów Cystitis należy bolesne oddawanie moczu, uczucie parcia na mocz, ból podbrzusza i w okolicy krocza a także częstomocz dzienny i nocny. Owych objawów dziewczyna nie ma prócz bólów podbrzusza co nie swiadczy o zapaleniu ;)
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 02 lip 2007, 18:00

Taa, oczywiście, Edytko, jak zejdę na emeryturę, to dla potrzeb forum zapoznam się <diabel>

Nie napisałabym o tym, gdybym nie znała podobnych objawów :| Moja córka/nastolatka ma skłonność do chorób pęcherza i właśnie zawsze pierwszym objawem jest kłucie podbrzusza :)
Mamy się kłócić, czy nie lepiej, aby Autorka to sprawdziła, bo może to tylko początek jakiejś choroby i niekoniecznie musi mieć odrazu wszystkie opisane przez Ciebie objawy? Ja na to stawiam tylko, co nie oznacza jeszcze 100% wej diagnozy <hyhy>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 03 lip 2007, 16:17

Mona pisze: to dla potrzeb forum zapoznam się

owe potzreby z zapoaznaniem sie nie powinny byc dla forum tylko dla siebie :)

Mona pisze:zawsze pierwszym objawem jest kłucie podbrzusza

pierwszym objawem moze byc samo klucie ale pozniej szybciutko pojawiaja sie nastepne, a polotora tygodnia jak pisze autorka to wysatczajaco duzo czasu zeby reszta bakterii zadzialała.
Mona pisze:Moja córka/nastolatka ma skłonność do chorób pęcherza

być moze to jest przewlekłe zapalenie w ktorym objawy nie sa tak znaczne jak w "normalnym" . Nie wiem nie znam sytuacji a poza tym lekarzem nie jestem, jeszcze :P
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości