A jesli to ciąża....

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

kasiunia0096
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2007, 18:45
Skąd: K....
Płeć:

A jesli to ciąża....

Postautor: kasiunia0096 » 20 cze 2007, 19:29

Hmm...Mam pewien problem...Kochałam sie z moim chłopakiem ktory jest o 11 lat ode mnie starszym. Tego samego dnia powinnam dostac okres.Zaberpieczylismy sie, ale jakos tak wyszło..ze guma nam sie zsuneła:( No i....jeszcze tego samego dnia poszlismy do ginekologa i dostaliśmy recepte na tabletke PO własnie gdy zdazaja sie takie wypadki...Zazyłam ta tabletke.Na ulotce było napisane ze okres moze sie spozniac około 5 dni... Jak narazie mineły 4 dni, ale bardzo sie boje ze wpadlismy:( Az boje sie to sprawdzic..;/ Ile mam czekac jesli okres sie nie pojawi? Co jesli sie nie pojawi?Jesli jednak wpadlismy to jakie moga byc tego objawy i kiedy moga wystapic? Doradzcie mi.. :(
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 20 cze 2007, 19:34

tabletka PO robi straszny syf w organizmie (mi osobiście okres spóźnił się po niej raptem 40 dni) :| dla własnego spokoju zrób sobie test i cierpliwie czekaj na okres...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 cze 2007, 20:47

kasiunia0096, olej te 5 dni. Mozesz i 50 dni czekac i nie panikuj. Zrob za pare dni test dla spokoju :)
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 20 cze 2007, 22:03

Wiek: 16
kasiunia0096 pisze:Kochałam sie z moim chłopakiem ktory jest o 11 lat ode mnie starszym.

wow

kasiunia0096 pisze:Tego samego dnia powinnam dostac okres.

eee...może ja jeszcze nie myślę, bo dopiero co wróciłem z roweru, ale to jest chyba tzw. "bezpieczny dzień" ... ee??

kasiunia0096 pisze:jakie moga byc tego objawy i kiedy moga wystapic?

ehhh


czemu to teraz 16-latki łażą gdzie chcą i z kim chcą, a rodzice się nimi w ogóle nie interesują?? i w ogóle to Ty za książki się weź, a nie za seks...bo nawet o nim nie masz pojęcia
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 20 cze 2007, 22:18

a mnie zastanawia co 27 latek widzi w 16 latce.
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 20 cze 2007, 23:34

Mati_00 pisze:czemu to teraz 16-latki łażą gdzie chcą i z kim chcą, a rodzice się nimi w ogóle nie interesują??

U ciebie w profilu w polu "WIEK" jest - 17. Niewiele więcej. I nie gadaj, ze wtedy byłeś grzeczny.
Mati_00 pisze:kasiunia0096 napisał/a:
Tego samego dnia powinnam dostac okres.

eee...może ja jeszcze nie myślę, bo dopiero co wróciłem z roweru, ale to jest chyba tzw. "bezpieczny dzień" ... ee??

powiedzmy, że raczej względnie bezpieczny. Zależy to przede wszystkim od regularności cyklu.
Ale nie wiem, bo dopiero byłem w toalecie.
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 20 cze 2007, 23:39

Lies pisze:U ciebie w profilu w polu "WIEK" jest - 17. Niewiele więcej. I nie gadaj, ze wtedy byłeś grzeczny.

po pierwsze - jestem chłopakiem
po drugie - moi rodzice interesowali się zawsze z kim się spotykam i myślę, że byliby bardzo zdziwieni 28 letnią kochanką
po trzecie - mam 18 lat (za 40 dni 8) )
po czwarte - wiedziałem co to jest antykoncepcja itd. itp i jakie są objawy ciąży
po piąte -
Lies pisze:I nie gadaj, ze wtedy byłeś grzeczny.

bycie "grzecznym", a "myśleć" to zupełnie co innego
po szóste - dzień dostania okresu jest bardzo bezpiecznym dniem...podobnie jak cały okres...oczywiście jeśli myślimy, że "okres" to tzw. "krwawienie" ...

[ Dodano: 2007-06-20, 23:40 ]
po siódme - ona ma 16 lat!!! nie za wcześnie na seks??!!? ale czego się spodziewać po chłopaku, który jest o 11 lat starszy...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 21 cze 2007, 00:14

agna 24 pisze:a mnie zastanawia co 27 latek widzi w 16 latce.
Odpowiadam zatem, w 90% ciasną szparke :) w 3% ciasną szparkę z którą mozna porozmawiać o zyciu, 5% partnerkę na dłużej niż kilka stosunków i 2% przyszłą zone :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 21 cze 2007, 10:17

Hyhy pisze:i 2% przyszłą zone

Nie zawyżaj Hyhy. Hy Hy! :)

Mati_00 pisze:po szóste - dzień dostania okresu jest bardzo bezpiecznym dniem...podobnie jak cały okres...oczywiście jeśli myślimy, że "okres" to tzw. "krwawienie" ...

No to powodzenia w wychowywaniu maluszka życzę.
Jeżeli kobieta ma nieregularny cykl i po krwawieniu od razu występuje owulacja? Wtedy kochajac się z nią pod koniec okresu, twe plemniki mogą dorwać jej komóreczkę jajową gdzieśtam w okolicy jajowodu i wtedy juz nie będzie wesoło. No... chociaż. Za 40 dni masz już 18 lat, to może ci dziecko nie będzie przeszkadzało.
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 cze 2007, 11:14

Mati_00 pisze:po szóste - dzień dostania okresu jest bardzo bezpiecznym dniem..

zwłaszcza u 16-latki, której jeszcze hormony szaleją.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 21 cze 2007, 11:28

Mati_00 pisze:po szóste - dzień dostania okresu jest bardzo bezpiecznym dniem...


nie wiem skąd w ludziach ta pewność... Co innego jak zna się na wylot swoją partnerkę, ma ona REGULARNY okres, i nie jest nastolatką, u której hormony dają jeszcze znać o sobie :] I zarówno partner jak i partnerka wiedzą dużo o naturalnych metodach.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 21 cze 2007, 12:23

Lies pisze:No to powodzenia w wychowywaniu maluszka życzę.

ja nie zamierzam wychowywać maluszka przez parę ładnych lat jeszcze, dlatego zabezpieczamy się i myślimy PRZED

Lies pisze:Wtedy kochajac się z nią pod koniec okresu,

btw. tu mówimy o POCZĄTKU okresu, ale mniejsza o to...

po ósme - a co to za napaść na mnie? :>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 21 cze 2007, 14:25

Mati_00 pisze:dzień dostania okresu jest bardzo bezpiecznym dniem...podobnie jak cały okres

oraz
Mati_00 pisze:btw. tu mówimy o POCZĄTKU okresu, ale mniejsza o to...


No więc o co ci chodziło?

Mati_00 pisze:po ósme - a co to za napaść na mnie?

Nie napaść, tylko próba wyperswadowania, że mylisz się sądząć, że dni okresu sa zawsze "bardzo bezpieczne". (To też ty napisałeś).
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 21 cze 2007, 15:20

ale jakby nie patrzeć "krwawienie" to "bezpieczny" okres...podawany wszędzie...nie mówię, by się na nim opierać...

Lies pisze:No więc o co ci chodziło?

a Tobie?? o.O

Lies pisze:e dni okresu sa zawsze

przeważnie?? zresztą, to na jakiej zasadzie opiera się metoda z kalendarzykiem? bo ja już w takim razie nie wiem, skoro nawet w czasie "krwawienia" można zajść w ciąże
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości