O PĘKANIU PREZERWATYW, proszę o opinie

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 13 lut 2010, 23:21

Dzindzer pisze:Księżycówka jak się nie boisz to testuj, mnie cena odstrasza i się dygam
Ja ich używałam kiedyś, ostatnio też używaliśmy ichniego wyrobu Taboo i nie mieliśmy problemów żadnych. Cenowo jakoś chyba wygląda tak, że rosetexy cos okolo 3,50/3 szt., a taboo okolo 6,0 zl/3szt.
Dzindzer pisze:Ja też się nie zgadzam. Ja też nie płace ogromnych pieniędzy. Dlatego Durexy kupuje
a jaka firma, popularnie u nas dostępna robi droższe niż durexy? Ja myślałam, że one właśnie z tych drogich są :?
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 lut 2010, 23:29

a jaka firma, popularnie u nas dostępna robi droższe niż durexy?

Szczerze to nie wiem. Te mi pasują. Może z tych popularnych sa najdroższe, ale to nie są jakieś ogromne pieniądze.


Ja ich używałam kiedyś,

A maja jakieś takie cienkie ??
Takich bym spróbowała
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 lut 2010, 12:27

Dzindzer pisze:Księżycówka jak się nie boisz to testuj, mnie cena odstrasza i się dygam
A czego tu się bać? Cena nie musi determinować jakości tutaj, bo Durexy tez nie są super hiper jakieś, ale są ogólnodostępne i mi nie śmierdzą. Tylko dlatego ich akurat używam.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lut 2010, 12:40

zaraz !! ile kosztują te rosetexy ?? 3 złote ? to co to mi za niby dobra cena Durexy wystepują pakowane po 3 szt a cena jest jaka bo dawno nie kupowałem , a jak to była gdzies od 9 zł do 11 zł wiec ? po grzyba mi jakis rosetex ?
Moze i on jest dobry do sexu spokojnego , ale juz do szalenstw , a ze mnie zwierz [:D] bym dał sobie spokój , Przy spokojnym sexie to i byle gówno wystarczy <fuckoff>
Aha !! i ... jesli sex ma wygladac tak ze trwa 5 minut czy 10 to i byc moze sie sprawdzają , jednak załóz toto na puloka i ciupciaj z godzine to sie zobaczy jaka jest ich niezawodnosć <diabel>
Ostatnio zmieniony 14 lut 2010, 12:41 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 lut 2010, 13:07

Andrew pisze:zaraz !! ile kosztują te rosetexy ?? 3 złote ? to co to mi za niby dobra cena Durexy wystepują pakowane po 3 szt a cena jest jaka bo dawno nie kupowałem , a jak to była gdzies od 9 zł do 11 zł wiec ? po grzyba mi jakis rosetex ?
Durexy koło 10 zł chyba za 3 szt., a te Rosetexy też przecież po 3 szt. pakowane są.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lut 2010, 13:08

no dlatego pisałem 3 x3 = 9 zł
bo jezeli sztuk 3 kosztuje 3 zł - to az strach sie bac o jakość
Ostatnio zmieniony 14 lut 2010, 13:09 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
naramsin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 06 sty 2010, 23:24
Skąd: Pomorskie
Płeć:

Postautor: naramsin » 14 lut 2010, 21:46

3 zł za 3 sztuki to kosztuja prezerwatywy w biedronce. Przypominaly bardziej wilgotny worek na penisa, takze w tym przypadku cena adekwatnie niska do jakosci.
bercia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2010, 12:21
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: bercia » 14 lut 2010, 21:48

Nie rozumiem szczerze mówiąc. Rosetexy kosztują ok 3 zł za całą paczkę w której są 3 sztuki prezerwatyw, więc są dużo tańsze. Próbuje właśnie wytłumaczyć że jakościowo są też bardzo dobre, stosuje więc wiem. Nie można się chyba wypowiadać o produkcie jeżeli się go nie stosowało.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lut 2010, 22:01

bercia a używałaś innych poza tymi które tak zachwalasz ??
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lut 2010, 22:57

bercia pisze: Nie można się chyba wypowiadać o produkcie jeżeli się go nie stosowało.

Czyżby ?? ja np wiem, ze Loganem tez zajade gdzie chce , ale jak to bedzie wygladac to juz inna sprawa , dlatego wybiore MB albo BMW <diabel>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 lut 2010, 23:13

Ja kupuje w takiej aptece co czesto promocje sa i 12pak DUREXow moich ulubionych czyli ELITE wychodzi wowczas dosc tanio. Bo za 12 sztuk place ok 27zl lub 24zl czy jakos tak. Innych gumek niz ELITE nie uznaje. Wypustki, rozen zele i inne bajery mnie w gumkackh nie interesuja. Wazne ze ELITE sa cienkie :)
Ostatnio zmieniony 14 lut 2010, 23:14 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lut 2010, 23:19

podsumowanie produktu jest 50/50 wiec dla mnie lipne to jakies
http://cokupic.pl/produkt/ROSETEX-Warri ... jcze-3-szt
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 lut 2010, 23:40

Andrew pisze:podsumowanie produktu jest 50/50
Ale ile osób w ogóle zagłosował - tu nie ma co takim opiniom wierzyć. 3 zł tonie majątek, trza kupić i sprawdzić i już :)
Maverick pisze:Innych gumek niz ELITE nie uznaje
Generalnie się zgadzam, bo to moje ulubione, ale z drugiej strony z jednymi tylko gumkami świat byłby zanudny. Kolorowe, smakowe, takie i siakie - ja tam się lubię bawić :D
naramsin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 06 sty 2010, 23:24
Skąd: Pomorskie
Płeć:

Postautor: naramsin » 14 lut 2010, 23:41

Bercia, a nie sa rosetexy drozsze? Mi sie wydawalo ze kosztuja 6-7 zl i zawsze uwazalem je za kompromis pomiedzy durexami a takimi wlasnie z biedronki w smiesznym opakowaniu jak z lat 90. Tak czy inaczej jak dla mnie malo doswiadczonego uzytkownika prezesy marek troche tanszych niz durex byly w pelni wystarczajace.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 lut 2010, 23:43

księżycówka pisze:Generalnie się zgadzam, bo to moje ulubione, ale z drugiej strony z jednymi tylko gumkami świat byłby zanudny. Kolorowe, smakowe, takie i siakie - ja tam się lubię bawić
Z perspektywy kobiety sie zgadzam. Z mojej perspektywy roznica pomiedzy ELITE a innymi jest naprawde znaczna. Tak znaczna ze kolor, rodzaj wypustek, smak itd tego nie nadrobia :] Wole urozmaicac czym innym niz gumki seks :]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 lut 2010, 23:45

Maverick pisze:Z perspektywy kobiety sie zgadzam. Z mojej perspektywy roznica pomiedzy ELITE a innymi jest naprawde znaczna.
Z perspektywy kobiety jest to też znaczna różnica w odczuciach. No przynajmniej u mnie. :) Ale przy którymś tam razie w ciągu dnia człowiek na czasem chęć na odmianę. ;)
Maverick pisze:Wole urozmaicac czym innym niz gumki seks
Ja lubię wszystkim na co mam chęć :D
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 lut 2010, 00:04

księżycówka pisze:Kolorowe, smakowe, takie i siakie - ja tam się lubię bawić :D

To tak jak ja. Jak juz ma być guma to niech chociaż troche ubawu z tego będzie
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 lut 2010, 01:08

A potem powstaja kawaly "ciesz sie ze nie jestes myszka mikki" ;p

[ Dodano: 2010-02-15, 01:09 ]
księżycówka pisze:Ale przy którymś tam razie w ciągu dnia człowiek na czasem chęć na odmianę.
Wydaje mi sie ze to nie najlepiej swiadczy o samym seksie ;)
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 15 lut 2010, 09:04

Dzindzer pisze:a używałaś innych poza tymi które tak zachwalasz ??
ja bardzo długo używałam Durexow, ale tylko elite, bo innepo prostu dla mnie były nie do zniesienia. Tak jak śmierdzące unimile, przypominające palec od gumowej rękawiczki.
naramsin pisze:Mi sie wydawalo ze kosztuja 6-7 z
Taboo tyle kosztują
Andrew pisze:Aha !! i ... jesli sex ma wygladac tak ze trwa 5 minut czy 10 to i byc moze sie sprawdzają , jednak załóz toto na puloka i ciupciaj z godzine to sie zobaczy jaka jest ich niezawodnosć <diabel>
Andrew pisze:Moze i on jest dobry do sexu spokojnego , ale juz do szalenstw , a ze mnie zwierz [:D] bym dał sobie spokój , Przy spokojnym sexie to i byle gówno wystarczy <fuckoff>
Ty potrzebujesz jakiegoś dowartościowania, bo dosyć często powtarzasz jaki to z Ciebie ogier <chory> No, ale wyobraź sbie, że zakładane były na puloka i ciupciał godzinami też i nadal były niezawodne.
Kiedyś tak jak pisałam, używałam tylko Elite, w skrajnych przypadkach już ewentualnie jakieś innych, a teraz najczęściej taboo (Marka wyprodukowana przez rose tex) i sprawdzają się bardzo dobrze. Nie śmierdzą,nie są grube, a to dla mnie przy gumkach najważniejsze.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 15 lut 2010, 12:11

Andrew pisze:jednak załóz toto na puloka i ciupciaj z godzine to sie zobaczy jaka jest ich niezawodnosć


tak, a potem się obudziłeś 8) Godzinny stosunek? (sam stosunek, a nie gra wstępna, konkretyzując?) Masz mnie za durnia, bym uwierzył w taką brednię? Abstrahując nawet od tego, iż byłoby to bardzo, bardzo nudne.

a wracając do tematu, elite tylko i wyłącznie (chociaż obecnie jedynie stosunek przerywany)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 lut 2010, 12:27

To, ze Ty nie miałeś tak długiego seksu nie znaczy, ze nikt nie ma.


Leśny Dziadek pisze:(chociaż obecnie jedynie stosunek przerywany)

Czemu ??


Leśny Dziadek pisze:elite tylko i wyłącznie

To już nie Clasic. Ale to dobrze, te sa lepsze :)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 15 lut 2010, 12:44

Dzindzer pisze:Czemu


bo w gumce jednak (minimalnie, bo minimalnie, ale...) wrażenia mniejsze, czasem nie chce mi się jej zakładać itd.

Dzindzer pisze:To, ze Ty nie miałeś tak długiego seksu nie znaczy, ze nikt nie ma.


nie znam i nie wierzę, wybacz. To zagadnienie z gatunku futurystycznych. Poza tym, sam stosunek i kilkunastominutowy czas to długość w sam raz. Chyba że ktoś liczy jeszcze grę wstępną, to i półtorej godziny może podać. Jak nie dłużej <diabel>

Dzindzer pisze:Ale to dobrze, te sa lepsze


przede wszystkim cieńsze :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 lut 2010, 12:50

Leśny Dziadek pisze:wrażenia mniejsze, czasem nie chce mi się jej zakładać itd.

a to nie Ty pisałes, ze różnicy praktycznie żadnej nie ma ??

Leśny Dziadek pisze:To zagadnienie z gatunku futurystycznych.

Dla Ciebie większość tego co robię w łóżko (i poza nim) by do tego gatunku należała. Ale luuz


Leśny Dziadek pisze:przede wszystkim cieńsze :)

No na tym miedzy innymi ich lepszość polega :)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 15 lut 2010, 13:32

Dzindzer pisze:a to nie Ty pisałes, ze różnicy praktycznie żadnej nie ma


bo praktycznie nie ma, jest minimalna. Takie życie.

[ Dodano: 2010-02-15, 13:34 ]
Dzindzer pisze:Dla Ciebie większość tego co robię w łóżko (i poza nim) by do tego gatunku należała


niedowartościowana jesteś, musisz się pochwalić? Problem w tym, że kompletnie mnie to nie interesuje :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 lut 2010, 13:42

Leśny Dziadek pisze:tak, a potem się obudziłeś 8) Godzinny stosunek? (sam stosunek, a nie gra wstępna, konkretyzując?) Masz mnie za durnia, bym uwierzył w taką brednię? Abstrahując nawet od tego, iż byłoby to bardzo, bardzo nudne.

a wracając do tematu, elite tylko i wyłącznie (chociaż obecnie jedynie stosunek przerywany)

[:D] m Ktos tam wyzej usiłuje mi wmówic, iż piszac to co piszę dowartosciowuje sie , ze niby ze mnie taki ogier <hahaha> uwierzcie ... jestem juz w wieku gdzie dowartosciowanie sie dawno mineło , minoł też wstyd i wiele innych rzeczy !!
Ted , w odróznieniu od Ciebie to to co ja pisze mozna zweryfikowac , jak dojdzie do nastepnego spotkania w realu a bedzie tez myszka , wspomnij o tym to i dowiesz sie , czy sie obudziłem , czy tez pisze prawde ! Dziwi mnie też podejscie takowe do tego co napisalem , bo kiedy testowałem taką nakladke wibrujacą to pisało , ze czas pracy to około 30 minut , a działała godzinę !! Znajoma ktorej to poleciłem przy okazji gadki o sexie też zrobiła takie oczy <bojesie> mówiac GODZINE ! Czy to jest nudne ? cóż dla mnie nudny jest sex 15 minutowy bo i co z tego mam ? ano coś tam tak , jednak przyjemniej jest jak chwila piekna trwa długo nizli krótko ! ale to ja tak mam i pozwalam innym miec inaczej , nikogo nie krytykuje , niech kazdzy robi tak jak jemu pasuje , mnie pasuje tak i mojej partnerce tak samo inaczej by mi o tym powiedziała . Oczywiscie nie kazdy sex trwac musi godzine ! Trwa tyle wtedy kiedy jest sposobnosc i ochota na taki , trwaja i dluzej , ale też i są 10 minutówki . Pomijam tu gre wstepna , a pisze o samym stosunku ! Jesli zaczniecie mi pisac , ze dowartosciowuje sie sie tym pisaniem , to zamkne sie w sobie , bo nie potrzebne mi jest tutaj uważanie mnie za kogoś kim nie jestem , a i nikt wiedziec o moim sexie nie musi ! Radził bym odbierac mnie na powaznie , nie kazdy jest tutaj fantastą i nie kazdy potrzebuje czegos taiego jak dowartosciowanie !
Prezerwatywy - moze są i dobre ! jednak mi wolno kwestionowac to co wyda mi sie za słuszne , Wy zas musicie mnie przekonac , ze jest inaczej . Problem lezy jak zwykle w psychice , coz z tego ze załoze byc moze toto jak cały czas bede sie martwił o ich skutecznosc ! Jak piszesz trzeba spróbować , ale po co przechodzic przez jakies katusze , jak jest coś sprawdzonego - stad moje obawy jak i pisanie takie, a nie inne .

[ Dodano: 2010-02-15, 13:54 ]
Leśny Dziadek pisze:
nie znam i nie wierzę, wybacz. To zagadnienie z gatunku futurystycznych. Poza tym, sam stosunek i kilkunastominutowy czas to długość w sam raz. Chyba że ktoś liczy jeszcze grę wstępną, to i półtorej godziny może podać. Jak nie dłużej <diabel>


Nie Ted ! jak pisze o stosunku to nie o grze wstepnej ! Bo gre wstepną u kobiety jak bys nie wiedział mozna zaczać jej wcale nie widzac juz od rana i moze trwac do wieczora ! znowu zakwestionujesz to co napisałem ? wtedy fakt ktos moze napisac , ze sex trwał dobę ! Ja pisze o sexi a mam go na mysli od momentu jak sobie włozę ! , bo oddzielam sex od gry wstepnej .Gdybys Ted był podobny do mnie , czyli kogos kto zyje sexem i go uwielbia , uprawia bardzo czesto , doszedł bys tez do tego , ze to ty bys potrafił sterowac szczytowaniem , co zas pozwoliło by Ci sex uprawiac tak długo jak chcesz .Mozesz tu krytykowac długosć owa trwania stosunku , ja lubie tą bliskosc i to wszystko co sie wtedy dzieje , szczytowanie mi nie potrzebne , ale fajnie jak jest . Innymi słowy "trening czyni mistrza " i prosze tego nie odebrac, iz sie za takiego uwazam - pewnie wad mam tak samo duzo jak i zalet . Ja bynajmniem mam tak , ze to ja decyduje kiedy mam miec orgazm , a nie mój organizm i to mozna wycwiczyc ! A teraz mysl sobie co tam chcesz , jak Ty tak inni . <piwko>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 lut 2010, 14:03

Andrew pisze:bo kiedy testowałem taką nakladke wibrujacą to pisało , ze czas pracy to około 30 minut
, a działała godzinę !!

U mnie nawet dłużej :)

Andrew pisze:ale po co przechodzic przez jakies katusze , jak jest coś sprawdzonego - stad moje obawy jak i pisanie takie, a nie inne .

Komfort i poczucie bezpieczeństwa, brak musli przeszkadzających udawaniu się rozkoszy jest bezcenna.
Ja ufam tym prezerwatywom których używam.


Andrew pisze:Bo gre wstepną u kobiety jak bys nie wiedział mozna zaczać jej wcale nie widzac juz od rana i moze trwac do wieczora !

Potwierdzam


Pewnie Ted sobie wyobraża, ze godzinny seks, to monotonne włóż-wyjmij-włóż-wyjmij i nic wi,ecej. To by wtedy faktycznie było nudne
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 lut 2010, 14:12

ale nie ma raczej tak , ze monotonne włóz wyjmij , włóż wyjmij , a jesli nawet to mnie i tak by coś takiego w pewnym momencie mojego nastroju pasowało ! bo ja lubie sie jak to mówi ma zona [:D] bujac ! [:D] a przy tym cieszyc sie cialem , zapachem , odruchami kobiety .Kobiety jednak juz takiego czegoś nie popieraja , choc roznie z tym bywa ! W godzinie mozna tez zmieniac pozycje wielokrotnie i tak też sie pzreciez dzieje. Tosz moje kolana wiecej nie wytrzymują niz 20 minut - wiadomo stary juz jestem ... rece kiedy trzeba podpierac sie na nich , a wlasciwie nadgarstki też po 20 minutach wysiadają u mnie , na boczku ...? zaczyna mnie bolec biodro [:D] na jezdzca - boli mnie kosc ogonowa , chyba , ze jest coś podemną miekkiego [:D] a i ja w zgieciach kolan przeciez siedzac na mnie bedzie bolec po 20 minutach - stad trzeba zmian - ale Wy to wszystko pzreciez wiecie , a zachowujecie sie co poniektórzy jak by nie wiedzieli ....
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 lut 2010, 14:50

Wróćmy do tematu.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 lut 2010, 17:40

SaliMali pisze:Kiedyś tak jak pisałam, używałam tylko Elite, w skrajnych przypadkach już ewentualnie jakieś innych, a teraz najczęściej taboo (Marka wyprodukowana przez rose tex) i sprawdzają się bardzo dobrze. Nie śmierdzą,nie są grube, a to dla mnie przy gumkach najważniejsze.
No i o tomi cały czas chodzi. Od Unnimili mnie właśnie smak i zapach odrzuca. Niemal odruch wymiotny mam. To samo Conamore. :/ Czyli tak jeszcze dopytam - Taboo i Rosetex to to samo czy w tym samym miejscu robią czy jak? Jaka jest zależność, różnią się jakoś poza ceną?
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 15 lut 2010, 17:49

księżycówka pisze:Czyli tak jeszcze dopytam - Taboo i Rosetex to to samo czy w tym samym miejscu robią czy jak? Jaka jest zależność, różnią się jakoś poza ceną?
robione przez tę samą firmę, ale różniące się nie tylko ceną. Taboo może przez samo opakowanie już wydaję się troszkę lepsze i są w moim odczuciu cieńsze niż te drugie. A, tylko muszę zaznaczyć, że Taboo polecam z tej serii, ale zielone, inne nie są tak fajne.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości