O PĘKANIU PREZERWATYW, proszę o opinie

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 lut 2010, 17:51

SaliMali, dziękuję. Ty raz na ruski rok się tu pojawiasz, a za każdym razem z poleceniem czegoś dla mnie akurat, gdy tego potrzebuję ;) <piwko>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 lut 2010, 18:34

Andrew pisze:Gdybys Ted był podobny do mnie , czyli kogos kto zyje sexem i go uwielbia , uprawia bardzo czesto , doszedł bys tez do tego , ze to ty bys potrafił sterowac szczytowaniem , co zas pozwoliło by Ci sex uprawiac tak długo jak chcesz
Pomijajac pierwszy seks po kilku tygodniach obstynencji nie mam problemow z przedluzaniem stosunku, nawet godzinny seks moge sobie nie tylko wyobrazic ale tez przypomniec, ale z tego co piszesz to seksem chyba nie zyje ;) Bo nie wyobrazam sobie seksu 5 razy dziennie z ta sama kobieta (wazny warunek!) w tym jeszcze np jeden godzinny :]
księżycówka pisze:No i o tomi cały czas chodzi. Od Unnimili mnie właśnie smak i zapach odrzuca. Niemal odruch wymiotny mam. To samo Conamore. Czyli tak jeszcze dopytam - Taboo i Rosetex to to samo czy w tym samym miejscu robią czy jak? Jaka jest zależność, różnią się jakoś poza ceną?
Kiedys probowalem unimili. Z tego co pamietam mialem w ogole problem w nich dojsc. Takie to sztywne, grube i w ogole.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 15 lut 2010, 20:35

SaliMali pisze:Taboo może przez samo opakowanie już wydaję się troszkę lepsze
I Majdan je reklamuje! <banan> <hahaha>
Ja tylko Durex Classic używam ale tak te Elite chwalicie, że muszę wypróbować.
Obrazek
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 lut 2010, 01:18

Mav - czasy kiedy mogłem jak piszesz 5 razy na dzien , dawno mineły !! Czytaj Ty mnie uważniej <piwko>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
bercia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2010, 12:21
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: bercia » 18 lut 2010, 17:44

Dzindzer pisze:bercia a używałaś innych poza tymi które tak zachwalasz ??


Jasne że używałam, począwszy od najtańszych po te najdroższe. te prezerwatywy mi pasują i dlatego je polecam.

naramsin pisze:Bercia, a nie sa rosetexy drozsze? Mi sie wydawalo ze kosztuja 6-7 zl i zawsze uwazalem je za kompromis pomiedzy durexami a takimi wlasnie z biedronki w smiesznym opakowaniu jak z lat 90. Tak czy inaczej jak dla mnie malo doswiadczonego uzytkownika prezesy marek troche tanszych niz durex byly w pelni wystarczajace.


Nie są droższe, kosztują około 3 zł, więc to niezła cena za dobrą wg mnie jakość.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2010, 17:50 przez bercia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 lut 2010, 17:55

Mnie by się nie chciało logować na jakimś forum tylko po to by zachwalać jakieś gumki i nawet do innych tematów nie zaglądać.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 18 lut 2010, 20:47

swoją drogą, Taboo i Rosetexy poleciła jedna dziwka mojemu znajomemu <diabel> Że klasy durexów, a cena zupełnie inna. I zawsze je ma dla klientów.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 18 lut 2010, 21:02

Leśny Dziadek pisze:I zawsze je ma dla klientów.

bo rosetexy kosztują 3zł, a durexy 8zł?
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
bercia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2010, 12:21
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: bercia » 19 lut 2010, 19:31

Dzindzer po prostu nie mam całego dnia żeby siedzieć na forum, a na te trafiłam przypadkiem i kontynuuję rozmowę którą zaczęłam, ale widzę, że moja obecność sprawia wielki problem.. szkoda.
Leśny Dziadek - niezły ubaw z dziwki hehehe :D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lut 2010, 13:30

Mav - czasy kiedy mogłem jak piszesz 5 razy na dzien , dawno mineły Czytaj Ty mnie uważniej
No wiem ze minely. Ale w moim wieku mogles a ja nie moge. O to mi chodzilo. No chyba ze z roznymi... to bym mogl :D
Mati pisze:bo rosetexy kosztują 3zł, a durexy 8zł?
To jest faktycznie powod. Ale cos bidujaca ta dziwka swoja droga :P
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lut 2010, 13:38

Maverick pisze:No wiem ze minely. Ale w moim wieku mogles a ja nie moge.

Moja zona ! była i jest ciagle piekną kobietą , ciagle ją porzadam , na swoje nieszczescie ! stad nie potrzebna mi była nigdy inna , do czasu . By juz poszła sobie w trymid - było by lepiej <zalamka> :(
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 lut 2010, 13:57

Juz tak nie udawaj ze Ci z tym zle bo gdyby tak bylo sam bys ja odprawil. A to czy piekna czy nie nie ma np dla mnie az takiego znaczenia. Po prostu po seksie sie zbyt usokajam by myslec o nastepnym. Nooooo moze jakbym caly dzien w lozku spedzil to poprzez ciagle pobudzanie by bylo 5 czy 6 razy. ale tak nrmalnie funkcjonujac to nie sadze.
No ale temat o gumkach. W ogole Andrew - Ty masz z nimi jakies doswiadczenia :P Bo przeciez ich nie uzywasz ;p
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lut 2010, 14:11

No nie używam - pisze z pozycji jak bym miał używać - siegnoł bym po prostu po mercedesa od razu [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
paweldexter
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 05 sie 2011, 15:14
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: paweldexter » 05 sie 2011, 15:24

wracajac do tematu ;) ktos gdzies napisal ze durex extra safe sa najlepsze, to ja napisze tylko, ze jednak tez pekaja :) bo mi to sie zdarzylo, a byly ok, nieprzeterminowane, dobrze nalozone, a jednak skubaniec nie podołał :) takze nie ma bezpiecznej metody :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 sie 2011, 15:49

Bezpiecznej metody nie ma, ale mozna wystarczajac zminimalizowac ryzyko. W kontaktach z dziewczynami uzywac kart pre-paid, nie zapraszac do domu, ograniczac wozenie jej samochodem, nie podac swojego prawdziwego nazwiska, a w razie czego... kupic nowa karte do telefonu.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 18 sie 2011, 18:04

Teraz niektórzy panowie będą kozaczyć, no ale trudno ;). Oglądałam ostatnio Discovery "Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie", odcinek był o wielkości członków, w programie były podane różne statystyki, mówili także o tym, że częstość pękania prezerwatyw ma związek jednak z rozmiarem. Prezerwatywy (te klasyczne, nie mówię tu o XL, Longach itp) mają uniwersalne, średnie rozmiary, a jak wiadomo rozmiary członków mogą się baardzo różnić. Przy małych penisach, częściej następuje zsuwanie gumek, a przy panach nieco bardziej wyposażonych, częściej zdarzają się pęknięcia.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 22 sie 2012, 12:41

Pekaja gdy uprawia sie naprawde ostry seks albo "na sucho" lub sa wadliwe.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 sie 2012, 22:11

Ostry nie ma nic do rzeczy o ile nie jest sucho. Moga tez pekac od odrastajacych wlosow.
basima
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 paź 2012, 20:03
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: basima » 04 paź 2012, 20:32

Yasmine pisze:Teraz niektórzy panowie będą kozaczyć, no ale trudno ;). Oglądałam ostatnio Discovery "Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie", odcinek był o wielkości członków, w programie były podane różne statystyki, mówili także o tym, że częstość pękania prezerwatyw ma związek jednak z rozmiarem. Prezerwatywy (te klasyczne, nie mówię tu o XL, Longach itp) mają uniwersalne, średnie rozmiary, a jak wiadomo rozmiary członków mogą się baardzo różnić. Przy małych penisach, częściej następuje zsuwanie gumek, a przy panach nieco bardziej wyposażonych, częściej zdarzają się pęknięcia.


Też widziałam ten odcinek, ale mój luby nie dał się namówić na mierzenie penisa w celu dobrania prezerwatywy ;-)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 paź 2012, 23:03

Bo to bzdura jest. Gumka sie zsuwa od zbyt dlugiej gry wstepnej jak facet zwilgotnieje i nie wytrze dobrze przed zalozeniem. A co do wielkosci to sprawdzcie ile litrow wody w nia wejdzie i nie peknie. Nie dam sobie wmowic ze gumka ktora wytrzymuje rozciagniecie do srednicy 30cm peknie od tego ze wsadzi sie w nia penisa o srednicy np 5cm a od 4cm by nie pekla.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 paź 2012, 09:56

Ja wiem, że trzeba wypozycjonować swój sklep z perfumami i prezerwatywami, ale naprawdę? Telewizja kłamie, a duże gumki to chwyt marketingowy. Dzieci to wiedzą.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 paź 2012, 10:05

MAV ! PĘKA !! wszystko zalezy od jakosci gumki i stopnia nawilzenia waginy . Tez od długosci sexu samego <diabel> Długo by pisać ... i choc gumek nie trawie to jednak w swym zyciu mimo wszystko troche sie z nimi babrałem , taka potrafiła byc przebita przez fiuta np go godzinie sexu .
Jednak !! nigdy mi sie to nie zdarzyło z durexem - unimilem ...a i owszem .
Ostatnio zmieniony 05 paź 2012, 10:10 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 paź 2012, 10:29

Mi sie z durexem zdarzylo. A dlugosc seksu nie ma dla mnie znaczenia, bo ze stala partnerka zakladam ja na sam koniec. Z innymi owszem - od poczatku.
Poza tym ja nie mowie ze nie pekaja. Pekaja, ale nie mowmy ze 2cm w ta czy w ta na srednicy zrobia roznice skoro lateks w gumce rozciaga sie do rozmiarow dalece przewyzszajacych wielkosc penisa konia, a co dopiero faceta.
Jehanne
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 29 sie 2013, 15:09
Skąd: skądś tam
Płeć:

Postautor: Jehanne » 29 sie 2013, 15:22

eL pisze:nie ma bata, gumki nie pekaja. co prawda nie mam doswiadczenia 25-letniego, ale kilku-letnie i nigdy mi sie to niezdarzylo. nawet z tymi najtanszymi, chociaz o gumkach za 1 zl jeszcze nie slyszalem :P


Dwa lata temu widziałam w TESCO jakieś gumki, bodajże "Conamore" po promocyjnej cenie 87 groszy.

[ Dodano: 2013-08-29, 15:29 ]
Mysiorek pisze:
O PĘKANIU PREZERWATYW, proszę o opinie

Pękają świetnie, wspaniale! Bo pękają po cichu... Nic tak nie pęka.
Mało tego, pękając tak bezgłośnie zmieniają życie. Obydwojga.
Huk jednak się pojawia. Wtedy, gdy zauważymy pęknięcie. Na początku cichy, potem głośniejszy, aż do skowytu.
Nic tak nie pęka.


Nieprawda. Mi raz pękła, na samym początku, usłyszałam to od razu i brałam wtedy tabletki, więc powinno być ok :)
mariola83
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 16 lut 2015, 09:58
Skąd: Reda
Płeć:
Kontaktowanie:

Postautor: mariola83 » 16 lut 2015, 11:11

Mi się wydaje że to czy pęknie nie zalezy jedynie od tego jaką gumkę wybierzemy. Jeśli seks będzie bardzo intensywny i częste zmiany pozycji może dojść do peknięcia. Przy dużym podnieceniu może również dojść do przeniesienia ejakulantu na gumkę a potem do pochwy przez co może dojść do zapłodnienia. Jak każda metoda tak i najlepsze gumki mają wady i nie sto procent skuteczności.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości